Ostatni przystanek

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 570
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Ostatni przystanek

Post autor: Percival159 » środa 29 lis 2023, 18:53

Takie małe, budowlane co nie co... Podczas naszego Simberkowego wyzwania @SimDels postawił przed swoim ratuszem uroczy przystanek autobusowy (a może tramwajowy), który nie powiem... bardzo mi się spodobał. Zainspirowana tym pomysłem, postanowiłam zacząć stawiać własne przystankowe przybytki. ;) Pierwszy z nich stanął w Forgotten Hollow przed domem braci Rimbaud (tych którzy nauczyli Vitalija, jak być wampirem :09-winking-face: ; a dom taki, jaki postawiła EA, tylko kolory fasady zmienione ). Drugi wyrósł przed totalnie przebudowanym barem 8 Bells w Strangerville. Na poniższych fotach jest tylko pierwszy z nich, gdyż zrzutów ekranu tego drugiego nie posiadam, a w najbliższym czasie raczej nie zajrzę do gry. Wybaczcie niezbyt wyraźne zdjęcia, ale pogoda w Wampirowie była, jaka była; inaczej się nie dało. :)

A dlaczego "ostatni przystanek", tego już raczej wyjaśniać nie trzeba... ;)


ostatni przystanek_.jpg
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 29 lis 2023, 23:07

Kapitalnie wykombinowałaś ten ostatni przystanek :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Pomysłowy rozkład jazdy i cała konstrukcja :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Zimowa fota z cmentarzem swoją droga też wygląda świetnie (ten cmentarz jest mega pomysłowy i realistyczny) :a_bravo:
Swoją droga ciekaw jestem.. pierwszego przystanku i nawet jeśli jest taki sam to fajnie byłoby go tu zobaczyć w tym nieco cieplejszym otoczeniu :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 01 gru 2023, 07:51

Tak jak cmentarz w Mroczkowie, tak samo przystanek jest do bólu realistyczny :13-thumbs-up: .
Perci , masz świetne pomysły. Urealniasz ten simowy świat w sobie tylko znany sposób :a_bravo:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » niedziela 03 gru 2023, 22:21

Świetny pomysł z tym przystankiem, a jego wykonanie rewelacyjne. Prezentuje się bardzo realistycznie, zaś podświetlana tablica idealnie pasuje jako rozkład jazdy.
Budowa przystanków autobusowych przy wynajmowanych budynkach wielorodzinnych nowego dodatku to też będzie ciekawe rozwiązanie. Szkoda tylko, że w TS4 mamy jedynie jako atrapę autobus szkolny :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klocki Percy”