Po prostu ludki pepe

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Po prostu ludki pepe

Post autor: pepe » niedziela 22 lip 2018, 18:31

Pobieranie cecekowych fryzur i ubranek,a potem ubieranie w nich simów to coś co sprawia mi ogromną radość. Dzisiaj chcę wam pokazać moją ulubioną jak na razie simkę o imieniu Zoe :18-white-smiling-face: Pracuje w mediach społecznościowych, więc zdjęcia miały wyglądać jak na instagramie :03-face-with-tears-of-joy:
Załączniki
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 23 lip 2018, 11:22

Pepowa ludka bardzo fajna ,tym razem nie średniowiecznie ale tez ciekawie ,symaptyczna mordka ,ładna figura, pewnie nie tylko dla słynnego rodu Vimesów (do znalezienia na forum) niezła partyja :) i nawet drogie ciuszki od Gucia ma :) Super!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 31 lip 2018, 11:23

Bardzo ładny seksowny rudzielec.:) Ciuchy wymiatają , szczegolnie fajny jest ten zielony kostium kąpielowy .
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 04 paź 2018, 13:35

Rudzielec przesympatyczny. Lubię cc i używam. Wyposażenie domu i ubranka nie muszą być cc, ale już nie wyobrażam sobie simów bez genetyki cc. Mam swoich ulubionych twórców i ciągle zaglądam tam w poszukiwaniu nowości.
Twoja Simeczka jest bardzo zgrabna, bardzo seksowna, ale nie nachalnie, gustownie przyodziana. Fryzurką ma niekonwencjonalną, więc pewnie i charakterek też ma!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 10 paź 2018, 11:51

O dodatku z gwiazdami dopiero dowiedzieliśmy się, a już pojawiła się rudowłosa gwiazdka na firmamencie :31-face-open-mouth: , która preferuje markowe ciuszki (Gucci ), stawia na młodzieżowy luz i widać, że prowadzi zdrowy tryb życia ( figurka modelki ). Idealnie powinna odnaleźć się w nowym świecie :a_bravo:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 12 paź 2018, 01:48

Zoe jest śliczna! :hearts/heavy-black-heart: Bardzo delikatna, dziewczęca i ma uroczy uśmiech.
Ciuszki też jej świetnie dobrałaś, najbardziej podoba mi sie strój z koszulką Gucci.
Bardzo lubię rudowłose simeczki. :01-grinning-face:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”