błąd z ładowaniem świata kod błędu ()

Masz problem z grą? Nie chce się uruchomić? Poszukaj odpowiedzi lub zadaj pytanie.
leon123
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 24 lip 2023, 20:30

błąd z ładowaniem świata kod błędu ()

Post autor: leon123 » poniedziałek 24 lip 2023, 20:34

Siemka, instalowałem simsy przez 3 dni (simsy , słaby internet + większość dodatków) robie test rodzinke wprowadzam ich do domu i BUM
"błąd z ładowaniem stanu bla bla bla kod błędu bla bla bla uruchom ponownie gre" no i uruchamiam ponownie - to samo
dzięki wspaniałej zmianie ea żeby zalogować się w ich pseudo centrum pomocy wysyłają mi kod na ADRES DO KTÓREGO NIE MAM DOSTĘPU ale żeby go zmienić RÓWNIEZ WYSYŁAJĄ MI KOD NA ADRES DO KTÓREGO NIE MAM DOSTĘPU XD sytuacja jest chora - 0 pomocy nie wiem co robić ktoś cośpomoże? zasugeruje? jeśli mam tworzyć nowe konto + stracić 10k godzin + wszystkie dodatki to ja podziękuje xd

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 25 lip 2023, 08:18

Skąd instalowałeś Simsy? Bo jesli ze swojego konta to masz do niego dostep - kliknij tam trzy kreski u góry po lewej stronie screenu > Aplikacja i zobacz czy mozesz tam zmienic adres mailowy na aktualny. Centrum pomocy raczej ci nie pomoze i odeslą cie do EA AHQ Help https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/bd ... -issues-pl

Jeśli uzywasz modów i CC
Przenieś/wysuń folder mods myszką na pulpit z folderu gry. Usuń z folderu gry także pliki Options plus localthumbcache.package oraz foldery: cache, cachestr, onlinethumbnailcache.
Gra odtworzy je po włączeniu.
Nastepnie napraw gre na platformie EA ap otworz Biblioteka - kliknij trzy kropki na okładce gry- opcja Napraw
Jednak jeśli grę kupileś/kupiłaś na Steamie I uruchamiasz ją nadal ze Steamu naprawiasz ją na Steamie. Zaloguj się do Steam, wejdź do biblioteki gier, następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry The Sims 4 i z menu wybierz "Właściwości" następnie kliknij na zakładkę "Pliki lokalne" i następnie "Sprawdź spójność plików gry..
Dalej
Wlącz grę aby wygenerowal sie nowy, pusty folder mods I sprawdź, czy nadal masz ten błąd.
Jesli blad zniknął sprawdź, czy są dostępne nowe, zaktualizowane wersje modów, których używasz.
Następnie przeklejaj po kolei swoje mody i CC z pulpitu do nowego folderu mods za kazdym razem sprawdzając czy błąd nie wrócił tak długo az znajdziesz te ktore są zepsute i je usunie
Przeczytaj tez ten poradnik
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Po ... ad-message
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”