Problem z Simem po aktualizacji

Masz problem z grą? Nie chce się uruchomić? Poszukaj odpowiedzi lub zadaj pytanie.
pszemoo1
Roznosiciel kawy
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 22 lut 2024, 21:33

Problem z Simem po aktualizacji

Post autor: pszemoo1 » środa 28 lut 2024, 23:05

Po aktualizacji z jednym z moich Simów stała się dziwna rzecz, a mianowicie jego interakcje zostały ograniczone. Z innymi Simami nie mogę wykonać żadnych interakcji, jednakże wszystkie inne interakcje mogę wykonać może oprócz skrzynki pocztowej gdzie mogę tylko wziąć pocztę i zapłacić rachunki. Myślałem że to wina modów więc usunąłem cały folder Mods, ale chyba problem nie w tym leży. Nawet naciskając lewym przyciskiem myszy na tego aktywnego Sima nic się nie dzieje. Kod resetSim również nie pomaga. Naprawiałem grę przez EA App ale też nic nie pomogło. Dziwne jest to, że drugi Sim z rodziny nie ma tego problemu i może wykonywać normalnie wszystkie interakcje. Przed aktualizacją wszystko było w porządku. Nie pomógł ani reinstall gry ani powrót do wcześniejszego save'a. Ma ktoś jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » czwartek 29 lut 2024, 19:47

@pszemoo1
Po aktualizacji z 27 lutego br. wiele osób zgłaszało problem, że Simowie nie mogą nawiązywać kontaktów. EA szybko na to zareagowało dodając wczoraj wieczorem kolejną szybką aktualizację.

"Aktualizacja 28.02.2024

PC: 1.105.332.1020 / Mac: 1.105.332.1220

Konsola: 1.88

Simomaniacy,

Dzisiejsza aktualizacja jest szybką reakcją na dwa nowe problemy wykryte w najnowszej aktualizacji. Aby przyspieszyć wprowadzenie tych poprawek, aktualizacja jest obecnie dostępna na komputerach PC, Mac i Xbox, a aktualizacja zostanie udostępniona graczom na PlayStation tak szybko, jak to możliwe.

– Zespół The Sims 4"

Poprawki błędów:

1/Rozwiązano problem polegający na tym, że Simowie, którzy osiągnęli określony poziom umiejętności i odblokowali lub stworzyli określone przepisy albo napisali muzykę, nie mogli wybierać interakcji ze sobą, z innymi Simami i określonymi obiektami.

2/Naprawiono przycisk koszyka (dodany w aktualizacji z 27.02.br), aby rozwiązać problem, który powodował dłuższą i częstszą animację (miganie) niż zamierzono".

Jeżeli po pobraniu tej łatki z wczoraj tj. 28 lutego, nadal istnieje opisany przez Ciebie problem, to można go zgłosić tu:
https://answers.ea.com/t5/EA-Services-G ... 66#M378489

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 01 mar 2024, 10:09

No właśnie dopiero dziś to zauważyłam - wczoraj nawet nie miałam możliwości zajrzeć do internetu :( Dzięi Kirko, że trzymasz jak zwykle rękę na pulsie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”