Zmiana pory roku w konkretnym mieście

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
sanvi
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 16 kwie 2024, 19:21

Zmiana pory roku w konkretnym mieście

Post autor: sanvi » wtorek 16 kwie 2024, 19:27

Hejka. Mam pytanie bo próbuję znaleźć odpowiedź od jakiegoś czasu i nie mogę natrafić na to czego szukam. Może ktoś będzie w stanie mi pomóc :02S-grinning-face-smiling-eyes:

Niektóre miasta w różnych dodatkach mają tak, że niby zmieniają się pory roku ale np. gdy jest zima nie pada tam śnieg. San Sequoia jest takim miastem. Jest jakiś sposób żeby włączyć aby warunki atmosferyczne również zmieniały się razem z porami roku?

Dzięki z góry za odpowiedź :10-smiling-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 16 kwie 2024, 19:57

Niestety - (dla mnie to akurat plus) - niektóre ze światów nie mają takich pór roku jakie mamy w naszej szerokości geograficznej. W Sulani i Tomarangu mamy porę deszczową i porę suchą. W Del Sol Valley, czy jak twierdzisz -San Sequoi - nie mamy opadów śniegu, bo zimy są tam bezśnieżne. Widziałam w necie modyfikacje pozwalające sprowadzić śnieg, spróbuj tego


sanvi
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 16 kwie 2024, 19:21

Post autor: sanvi » wtorek 16 kwie 2024, 20:07

Ok, ok dzięki. Dla mnie też jest to w niektórych miastach na plus ale myślałam, że po prostu da się to jakoś wyłączyć. Dzięki :hearts/yellow-heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z rozgrywką”