Jakie mody do sensowniejszej rozgrywki?

Modyfikacje wpływające na rozgrywkę i interakcje. Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Jakie mody do sensowniejszej rozgrywki?

Post autor: Silvaborealis » środa 30 maja 2018, 12:52

Jakie macie mody, żeby boty się jakoś zachowywały a nie łaziły bez sensu z tym uśmiechem przylepionym?
Chodzi o namiastkę samodzielnych interakcji, charakteru, coś o czym wszyscy tutaj jęczymy że brakuje. Że jak jeden sim nie lubi drugiego, to że to widać itp. Rozumiem że zarządzanie populacją, story progresion to MC Command (jeszcze nigdy nie instalowałam). Mam Wicked Whims, to urozmaica pewne sprawy :P. A coś jeszcze innego? żeby te mody razem wpakować i żeby te ludki zaczęły choć trochę bardziej żyć?

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 30 maja 2018, 16:07

Masz WW a to juest podstawa, MC wlasciwie nie dodaje bootom samodzielnosci i indywidualnosci. Powoduje tylko ze miasto żyje , dzieci sie rodzą no i szalenie ulatwia nie tylko gre ale takze budowanie ze wzgledu na moziwosc wlaczenia tam kodow uzywanych w vudowlance raz i na zawsze.
Pdpowiedz jest w sposobie grania z WW i wlasciwie wpadłam na to zupełnie nie dawno. Nie mozna na simach nic wymuszac, No prawie nic bo czasem człowiek nie wyrabia. Jako przyklad opisze Ci taka scenke , ktora mi sie w grze trafiła. Jon wybiera sie razem z panienką do klubu karaoke. Ona jest nie aktywna dla mnie. Maja pelen luz , są para i to zareczoną. On olewa ja na starcie i idzie sobie pospiewac, Ona chwile mu towarzyszy ale widzac ze ten nie zwraca na nia uwagi za cel obiera sobie jakiegos sima NPC trzeba przyznac ze przystojnego, On przerywa gre i idzie posłuchać o czym ona nawija z tym simem przy barze. Tam jest bez flirtu niemniej Jon dla niej nie istnieje i olewa go teraz ona rowno. . Wydawało mi sie ze jest obrazona, On ostetacyjnie zaczyna sie witac z jakas dawna flamą ale caly czas kontroluje co jego panienka robi. Panienka tego powitania nie wytrztymuje i opuszcza bar, gdyby tam mozna bylo trzasnac drzwiami to pewnie by to zrobiła.
Nastepbego dnia on odwiedza ja w domu . Dluugo trwa nim ona w ogole zacznie z nim gadac. Musialam boota zmusic do pierwszego ruchu - pocałunku. Wtedy juz mogłam odlozyc myszke. Oczywiscie on nie wytrzymał i zadał pytanie,- jakie to wiesz, Generalnie ja tylko moge zaakceptowac cos czy nie , To czy beda chcieli cokolwiek robic dobrowolnie zalezy tylko od nich, I wierz mi gosc sie musi niezle postarac by taka niezalezna w tej sytacji panienka chciała z nm figlowac. Jak nagrzeszy w stosunku do niej to amen - dłuuugo poczeka na pytanie, Za to jak sie pogodza to czasem Stworca siła musi ich rodzielać, I to dziala tylko z jednym partnerem - nastrojniki z nim sa inne i lepsze. Pod warunkiem, ze to niezalezny partber zapropuje zabawe, Za to w wypadku skoków w bok nastrojniki sa kiepskie a czasem zupelnie nieudane, No czy to nie jest jak w zyciu? :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » niedziela 03 cze 2018, 18:50

Sorki, że teraz dopiero odpisuję, ostatnio nie mam czasu, w pracy nowe urządzenia wypuszczamy i jadę zaraz na urlop i wszystko muszę podomykać.
No tak, też to zauważyłam, dobierają się boty jak chcą, w nosie mając plany poczynione przez stwórcę. Miałam ostatnio sytuację- para wybrała się na randkę ale ogóle nie szło im, a to do jednego stolika był problem żeby usiąść, potem każde zagadywało inne simy itd. Niby para a nie interesowali się sobą. Wtedy zostawiłam im wolną wolę.
Albo zostawisz ich samych sobie grasz inną rodziną, wchodzisz po przerwie do nich do gry a tam jakieś niemowlaki nowe :P.

Awatar użytkownika
DreamSky
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 07 maja 2018, 13:39
Lokalizacja: DE
Origin ID: DreamSky1302

Post autor: DreamSky » środa 06 cze 2018, 11:36

Zaciekawiłyście mnie tym modem. Dopiero niedawno zaczęłam się bawić MC, i szukałam czegoś co urozmaiciłoby rozgrywkę.
Pobieram Wicked Whims i lecę testować :05-smiling-face-open-mouth:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 15 cze 2018, 09:50

Może przyda się taki śmiszny mod, który przypaskiem znalazłem na... "realnie" zachowujący sie zarost czyli można golić brode i potem ona sama rośnie: Shaving MOD v2
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 Nieoficjalne modyfikacje (Mody)”