Mod na oświetlenie całego otoczenia

Modyfikacje wpływające na rozgrywkę i interakcje. Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Mod na oświetlenie całego otoczenia

Post autor: Alibali » wtorek 22 sty 2019, 21:49

Modyfikacja ta (made by Zerbu) zmienia światło otoczenia na jaśniejszą.

Znalazłam ten mod przez przypadek szukając możliwości poprawienia grafiki w TS3

Tu jest filmik na youtube, ale link podany pod filmikiem jest niepoprawny - znalazłam mod poprzez wyszukiwarkę google





Opis (z translatora google :()


Program jest dostarczany z patchem Enhanced Lighting

Nigdy więcej niebieskiego odcienia [lub pomarańczowego odcienia, w Oasis Springs]!

Możesz zobaczyć na zewnątrz budynki w całej okazałości, bez odbarwiania odcienia.

Niebo zostało zaktualizowane w oparciu o wczesne zrzuty ekranu z gry Create a Sim od Gamescom 2013.

Jasność została zmodyfikowana, aby dłużej pozostawać w pobliżu jasności "Popołudnia", aby świat wyglądał jak najlepiej dłużej, zanim się ściemni.


Aby zainstalować Enhanced Lighting lub inny mod oświetleniowy:

Otwórz TS4WorldPatchInstaller i kliknij przycisk "Apply Patch".

Przejdź do folderu "Patches" (w folderze programu) i wybierz "Enhanced Lighting", który jest dołączony do programu.
Poczekaj na powiadomienie, że instalacja została zakończona.
Uwagi i ostrzeżenia
Aby odinstalować, kliknij prawym przyciskiem myszy na The Sims 4 in Origin i kliknij "Napraw grę", która przywróci domyślne ustawienia wszystkich plików na świecie.
Pliki światowe mogą zostać przywrócone po zainstalowaniu łatki dla The Sims 4. Jeśli tak się stanie, po prostu uruchom program ponownie.
Pliki światowe będą musiały zostać zdekompresowane, aby zaakceptować zmiany. Dlatego zainstalowanie tego zwiększy ilość miejsca na dysku używanego przez pliki.
Nie uwzględniłem krótszych dni Windenburga w tej wersji, więc dni w Windenburgu będą teraz takie same jak w innych światach. Nie wiem kiedy, a nawet jeśli zrobię wersję, która ma krótsze dni w Windenburgu, ponieważ wydają się niepotrzebne.


https://simscommunity.info/social/resou ... hting.307/

aktualizacja

https://simscommunity.info/social/resou ... 07/updates


UWAGA! aby pobrać tę modyfikację trzeba założyć tam konto!

Nie wiem dlaczego ja nie miałam tego apply - po rozpakowaniu do folderu mam w środku ten folder patches, a w nim dwie wersje tego oświetlenia - kliknęłam na tę drugą - zaraz zobaczymy efekty. Jakby co - łatwo można odinstalować :P

Jest tam oprócz tej modyfikacji mnóstwo innych - w tym słynny mod Zerbu - go to school!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 23 sty 2019, 00:17

Mimo tego, że nie zobaczyłam tego "well done" - to modyfikacja działa. Weszłam w celu sprawdzenia do Oasis - i rzeczywiście nie ma tych pomarańczowych ścian zewnętrznych, jest jaśniej, i niebo ładniejsze.

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 24 sty 2019, 18:06

Bardzo ciekawa modyfikacja dla gry. W końcu moża ona wyglądać niemal jak realne otoczenie.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 02 mar 2019, 21:12

Tutaj inna modyfikacja oświetlenia - znanego twórcy Burndt Waffla - ale ta modyfikacja wymaga trochę większej znajomości obchodzenia się z modami

Modyfikacja dodaje zupełnie nowe efekty - np zorze polarne




Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 02 mar 2019, 21:14

A tu jeszcze inny mod na oświetlenie dający wrażenie pełni słonecznego lata

lato.png


ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 Nieoficjalne modyfikacje (Mody)”