Nie działające mody

Modyfikacje wpływające na rozgrywkę i interakcje. Linki, opisy i ciekawostki.
Wisnia
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: sobota 30 mar 2024, 12:35

Nie działające mody

Post autor: Wisnia » sobota 30 mar 2024, 12:36

Mody na obecnej wersji simsów 4 nie działają.`
Witam simo maniaków! Pewnie większość z was zauważyła że przez ostatnie kilka aktualizacji the sims 4 nie działają na niej mody. dostawałam dużo reklam od CurseForge, więc spróbowałam jej i w sumie nic. wchodzę do gry, dostaje powiadomienie o wyłączeniu modów z powodu możliwej nie kompatybilności z grą, włączam w opcjach gry mody, wyłączam i włączam i znów dostaje powiadomienie i tak w kółko. mody mam wszystkie zaaktualizowane na CurseForge i nie wiem co mam dalej robić. Ma ktoś na to sposób albo poleca inną aplikacje z modami?

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 31 mar 2024, 23:59

Spróbuj oczyścić pamięć cache aplikacji EA
(na głównym ekranie apki w lewym górnym rogu są trzy kreski - klikasz, wybierasz zakładkę pomoc - odzyskiwanie aplikacji - a w kolejnym oknie wybierz czyszczenie pamięci podręcznej). Wyjęłabym w następnym kroku wszystkie posiadane modyfikacje (ja i inni koledzy z forum nazywamy je cc - custom contents) - i sprawdziła pojedynczo. Trochęci to zajmie, ale cóż innego pozostaje zrobić?

Ponadto powinnaś założyć temat w dziale problemy z grą. Poproś modertorów o przeniesienie tematu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 Nieoficjalne modyfikacje (Mody)”