Rada miasta - stwórz urzędasa ,eskperta lub kandydata na burmistrza!

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Rada miasta - stwórz urzędasa ,eskperta lub kandydata na burmistrza!

Post autor: SimDels » wtorek 12 mar 2024, 15:03

To nie tyle wyzwanie co propozycja stworzenia wspólnego paku ludzików ,które będą pojawiały się początkowo w cyklu wyzwań "Zostań Architektem" ale pewnie tez przy innych okazjach.
Temat zainspirowała Alicja @Alibali więc mam nadzieję, że w miarę dobrze oddam tu ten zamysł;

1. Tworzymy po jednym ludziku (najlepiej młody dorosły ale ujdzie każda kategoria wiekowa byle by ludzik był dorosły)

2. Ludzik nie musi być wierną kopią Ciebie ale będzie fajnie jeśli będzie mieć z Tobą coś wspólnego z wyglądu i z charakteru.

3. Ekipę naszych ludzików nazwiemy tu domyślnie Radą Miasta (simsy to ciągłe budowanie miast więc nie tylko z uwagi na cykl "Zostań Architektem" będzie to miało sens (chyba)

4.Spośród wszystkich kandydatów wybierzemy prezydenta miasta a pozostałe ludziki i tak znajdą się w naszej radzie miejskiej i tym samym będą pojawiać się w różnych tematach oraz będą
dla nas zawsze pod ręką do wykorzystania :)

5. Tu (tj. w tym temacie) wstawiamy po 4 fotki max naszego ludzika. Preferowane ujęcia z trybu życia w grze (acz te z CAS też można wrzucać).

6. Dajemy hasztag/hashtag (niech językoznawcy rozstrzygną ;) ) #radamiasta i najlepiej także #simtopiapl dla pewności, że łatwo odnajdziemy swoje ludziki choćby do wspólnej foty :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3511
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 12 mar 2024, 15:22

Super pomysł, ale miast prezydenta proponuję urząd burmistrza -jakoś fajniej brzmi i kojarzy mi sie milej niż słowo prezydent. No i nasze miasto malutkie, a nie jakaś metropolia typu Uć :P
Więc zabieram się dzisiaj za Simselfa :) Ale zastrzegam sobie lifting i pobyt w klinice młodości :P
Pisałam już o tym w twoim kąciku twórczym - dobrze by było mieć jeszcze stałą ekipę mieszkańców, których uważam za must have w każdym naszym wspólnym miasteczku. Takich, którzy nieodmiennie będą się kojarzyć z naszymi osobami, z naszą wieloletnią, wspólną historią na tym forum. Coś, co powoduje, że zawsze mi się buzia rozciąga w uśmiechu, gdy widzę nawet migawkowo ujętą - ale znajomą postać. Taką postacią będzie na pewno Delsu w najróżniejszych odsłonach. Taką postacią jest dla mnie Jace, Magnus, Vitalij, Morticia, czy rodzina Vimesów.
Zauważyłam, że panie są w ogromnej defensywie, na dodatek sami młodzi dorośli lub dorośli - może dla urozmaicenia dodam charakterną staruszkę z moich ulubionych filmów - pannę Marple?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”