Najwyższy czas...

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Najwyższy czas...

Post autor: Agusiamal » wtorek 17 kwie 2018, 10:09

Co prawda witałam wszystkich ogólnie w ogłoszeniu ale to było w imieniu administracji forum :01-grinning-face:
Teraz chciałam się przywitać jako ja - Aga. Też mam 18+ latek czym się zazwyczaj nie chwalę, jednak tutaj to inna sprawa :03S-face-with-tears-of-joy: Próbuję czasami coś budować ale jednak chyba lepiej idzie mi meblowanie, bo do brył to mi nawet natchnienie nie wystarcza... Pisarz też ze mnie marny więc wielkiego pożytku ze mnie nie będziecie mieć raczej :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:
P.S. Proszę z góry o wybaczenie, jeśli moje posty będą się pojawiać niezbyt często ale pamiętajcie - ja czuwam! Czytam, oglądam wszystko i kiedyś w końcu komentarz się pojawi :09-winking-face: Życzę nam wszystkim dobrej zabawy :a_beer:

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » wtorek 17 kwie 2018, 10:55

Agu słoneczo, gdyby nie Ty i Ari to forum pewnie by nie powstało. Obie jesteście twórczyniami i matkami chrzestnymi Simtopii :hearts/heavy-black-heart:
Dzięki wielkie za nasze nowe podwórko do zabawy i miejsce spotkań :24-neutral-face:
I z innej beczki :38-face-stuck-out-tongue:
Już ty nie bądź taka skromna i nie udawaj że nie potrafisz budować :28-smirking-face:, wystarczy spojrzeć na dwie budowle które tu wrzuciłaś :hearts/heavy-black-heart:, a jeśli chodzi o meblowanie to faktycznie jesteś Mistrzem :hearts/two-hearts:.
No, dosyć tego słodzenia :47-money-mouth-face:, Agu wspaniałej zabawy na nowym podwórku, mnóstwa świetnych pomysłów i duuuużo cierpliwości do nas :66-grinning-face-one-large-one-small-eye:

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » środa 18 kwie 2018, 09:23

Milá Anežko,
srdečně Tě zdravím a děkuji za milé přijetí na novém forum :14-face-throwing-a-kiss:
Moc hezky jste to s Kasiu udělali a všichni máme z toho radost :a_bravo:
Přeji Ti pěknou zábavu a těším se na Tvoje skvělé stavby :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » środa 18 kwie 2018, 20:34

Dzięki Aga za nowe miejsce dla nas :23-clapping-hands:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 19 kwie 2018, 18:34

Cześć Wielka Siostro :03-face-with-tears-of-joy:
Wielkie dzięki dla Ciebie i Aerci za ekspresowe tempo w oddaniu nowej "piaskownicy" :a_bravo:
Obiecuję ze swej strony stać na staży regulaminu i pilnie go przestrzegać ... a gdyby było inaczej zezwalam na użycie łagodnych "środków perswazji" :cat_bat:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 19 kwie 2018, 20:58

Jak to się stało, że nie trafiłam tu wcześniej? Czary!

Witamy i dziękujemy za ciężką pracę włożoną w nasz nowy domek :cat_lovely: Jest cudowny, milion miłości! :cat_lovely:

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » czwartek 19 kwie 2018, 23:19

Witaj Aga!!! To uczucie kiedy przywitałeś się wcześniej niż założyciel tego forum jest bezcenne - oczywiście żartuję, :04-rolling-on-the-floor-laughing: wykonałaś kawał solidnej roboty z której ci oficjalni powinni brać przykład. :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 20 kwie 2018, 01:00

Miło mi powitać Agę :14-face-throwing-a-kiss:
Razem z Ari włożyłyście mnóstwo pracy w stworzenie Simtopii, czyli przyjaznego miejsca dla nas wszystkich. Wielkie dzięki :hearts/heavy-black-heart:
Czuwanie jest ważne :cat_yes: , ale mam nadzieję, że znajdziesz również czas na relaks i zabawę. :09-winking-face:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 20 kwie 2018, 15:10

Witaj zatem i tu Agu,powitam cię równiez wielkim serduchem :hearts/green-heart: za to właśnie, że jesteś, czuwasz i że wykonałaś wspólnie z Ari kawał ogromnej roboty dla tego miejsca. Wielgasne uściski Agu i baw sie superowo, czekam jak najbardziej na Twoje domki i simowej zabawy efekty wszelakie :) :12-ok-hand:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
MychQQQ
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 15
Rejestracja: środa 11 kwie 2018, 21:26
Origin ID: MychQQQ

Post autor: MychQQQ » poniedziałek 23 kwie 2018, 13:45

Witam Cię gorąco :hearts/two-hearts: :hearts/two-hearts: :hearts/two-hearts: Dzięki za nowe miejsce "spotkań ". Odwaliłaś kawał dobrej roboty :a_bravo: :a_thumbsup:

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » wtorek 24 kwie 2018, 23:16

:a_angry2: Nareszcie, nawet nie fiesz ile czekałam aby Cie przywitać w tym miejscu :a_jumping: :hearts/heavy-black-heart:
Budować umiesz Agu, widziałam Twoje domki simowe więc się nie wykpisz :a_grin3: Polemizować na ten temat nie zamierzam :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Jeden z Twoich ostatnich Domów przypadł mi w szczególności do serca. Wybudowałyście z Ari najpiękniejsze miejsce, w dodatku bardziej żywe i wspaniałe, niż kiedykolwiek, ktokolwiek wybuduje dla swoich przyjaciół, za to olbrzymie :hearts/heavy-black-heart: Ten dom pochłania sporo czasu, ale łączy też wielu ludzi także ich pasje do tej gry. Dziękuję :20-hugging-face: Tych dziękuje pewnie było by dużo i za wiele rzeczy powinnam Ci dziękować, więc napiszę tylko... Cieszę się, że jesteś Aniołku i przytulam mocno do serca :20-hugging-face: :hearts/heavy-black-heart:
:56S-loudly-crying-face: i będę czekała jak zbity pies na Twoje domki, może nawet odblokujesz możliwość komentowania tych co już wrzuciłaś :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”