Królik wita swoją ferajnę

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Królik wita swoją ferajnę

Post autor: krulih2 » niedziela 08 kwie 2018, 21:12

Witam wszystkich serdecznie na tym pięknym forum jestem tu całkiem, prawie nowa :a_teat:
Mam na imię Ania i też mam 18 lat, ale tak jakby już dawno skończone więc :a_drink:
Mam nadzieję, że to forum stanie się dla nas Wszystkich nowym domem, bo umiejętności wchodzenia oknem nie nabyłam, a co niektóre domostwa pewna potwora postanowiła zatrzasnąć i cholera trzyma za klamkę :a_angry2: Nawet luneta nie pomaga ... no cóż podglądaczem nie jestem, chyba ale :a_ciiii: Buziaki dla wszystkich bywalców i nowo przybyłych. Życzę Wam dużo uśmiechu i świetnej zabawy tutaj.
Aga :a-angry3: zmknij okno bo wieje :a_uuu:

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 08 kwie 2018, 21:26

Cześć całkiem prawie. I wyjmij z buzi to zielone paskudztwo bo cię nie słychać ! :a-angry3: Poza tym od smoka podobno zęby się psują, będziesz miała krzywy zgryz :a_grin3:
Ta potwora jeszcze nie wie, że siedzi w zamkniętym pomieszczeniu i klamkę to sobie może trzymać do upojenia. Jej już nic nie pomoże, nawet luneta :a_laugh2:

Tobie też życzę Kruliś wspaniałej zabawy, wielkie cmokasy :cat_bye:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » niedziela 08 kwie 2018, 23:16

Haha, też mam... khem... 18 lat, więc wolno mi oglądać gołych Simów bez cenzury. Po to gram w tę grę, Haha! Jeszcze interesują mnie psoty i przygody w jacuzzi. :)
Cześć i czołem oraz czekam na foty pewnego zamku... nie ja jedna zresztą... ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 09 kwie 2018, 11:26

Witaj szefie ferajny :a_grin2: No poprostu to ,że hmmm.. mega powitanie tyle powiem :D choc o klamkach z racji zawodu conieco wiem a rzeczonej pani mógłbym podpowiedziec tyle, że jak sie tak trzaska drzwiami to czasami za długo nie posłużą i szybko będa do wymiany (jak upsuje sobie sama drzwi w taki sposób to i z reklamacją może miec problem) :a_grin3: Super, że jesteś Aniu, czekam na Twoje cuda tutaj i życze ci przefajnej zabawy bez konieczności patrzenia na nie przez lunetę czy wchodzenia doń oknem :a_grin2:
Dobrej zabawy!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 09 kwie 2018, 13:17

Podobno kiedys miałam 18 lat XD, Staram sie tego nie pamietać , bo byłam wtedy naiwną gęsią głupią jak but . Niektorzy z tego wyrastaja w bolach , niektorzy nie i im to zostaje na zawsze Ale .."nobody is perfect"! I fajnie , bo jakby byl to zycie by było cholernie nudne . Z Królikiem opcja nudy mi nie grozi :) Tak oryginalnej i nietypowej osoby jednoczesnie kreatywnej i z poczuciem humoru - odrobine podobnym do mojego - nie spotyka sie za często. Ciesze sie, ze znikajacy mi ciągle mi za rogiem Króliczek wreszcie jest po drugiej stronie monitora i łatwo osiagalny . :a_laugh:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
severuska
Pisarz
Pisarz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 13:15
Origin ID: eyvee

Post autor: severuska » poniedziałek 09 kwie 2018, 15:37

Hejeczka!
Ach te 18tki spod 16tki...sia la la :a_tounge2:
Serdecznie witamy i życzymy zabawy, miłego spędzania czasu i wiele zapasowych drzwi :cat_ghost: nya!

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » wtorek 10 kwie 2018, 19:49

Srdečně Tě zdravím milá Aniu :hearts/growing-heart: Přeji Ti příjemnou zábavu a věřím ,že zde se uvidíme častěji :a_rolling:
Ráda vzpomínám na časy ,kdy mi bylo 18 :a_madam:
Užij si hezký večer :cat_angry:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 11 kwie 2018, 20:05

Cześć mam na imię Wojtek i tez mam 12 lat. Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie :cat_eh:

A tak serio, ciesze się że znalazło się dla nas nowe miejsce i że jakimś sposobem zostałam zaciągnięta do "obrażonej ferajny królika". Dobrze, że jesteś. Buziaki!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 13 kwie 2018, 23:47

Cześć tajemniczy Krulihu :09-winking-face: :hearts/heavy-black-heart: Teraz dopiero ferajna jest w komplecie :a_grin2:
Miłej zabawy Aniu :hearts/kiss-mark:

Ps. Też mam więcej niż 18 latek, i też nie lubię wchodzić oknami do swojego domu. :03-face-with-tears-of-joy:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 14 kwie 2018, 19:04

Witam cieplutko mojego " simowego męża" :03S-face-with-tears-of-joy: , który po kuracji hormonalnej :a_grin2: okazał się być kobietą.
Równocześnie potwierdzam, że Ania oknem nie potrafi wejść :03-face-with-tears-of-joy: ... tą umiejętnością, swego czasu, musiałam wykazać się osobiście :a_ciiii:
Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy na nowym forum, ale za to w "starym' sprawdzonym składzie. :a_beer:

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » wtorek 17 kwie 2018, 09:16

Mam nadzieję, że na nasze nowiutkie forum oknem wchodzić nie będzie trzeba :04-rolling-on-the-floor-laughing: Cieszę się, że jesteśmy tu wszyscy razem i kopnął mnie zaszczyt należenia do króliczej ferajny :a_grin2: Dobrej dorosłej - albo i nie - zabawy :a_beer:

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » środa 18 kwie 2018, 21:01

Witaj i życzę dobrej zabawy tutaj :a_grin3:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”