"Maskotki" Alutki

Masz simowego pieska? A może kota? A może w ogóle masz cały zwierzyniec? Pochwal się! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

"Maskotki" Alutki

Post autor: Alibali » niedziela 11 lis 2018, 21:39

Moich zwierzaczków nie można brać całkiem serio. Po pierwsze - prawie wcale nimi nie gram. Po drugie - bardzo mało ich wyprodukowałam. A narzędzie malowania to, póki co - czarna magia dla mnie.
Nie uprosiłam się u Fredzi tygryska dla mojej "big actress" - więc zdziełałam go sama. Mało oczopląsu od tych pasków nie dostałam :) Zrobić go jednak musiałam - dla przyszłej aktorki (już niedługo), bo moja aktorka ekscentryczna musi być!

Proszę mnie nie bić ani nie zwyzywać za tego tigerka, bo to moje pierwsze "malowanie"

tiger1.jpg

Tygrysek już nauczony grzecznie siadać
tig2.jpg

A nawet zaryczeć już się naumiał - oj słaby ten ryk, coś brzmi jak szczekanie basem :)
tiger ryczy.jpg
Mam jeszcze parkę yorczków, które pokażę później. Teraz lecę zarabiać kasę na utrzymanie chałupki i Sher-Khana, nie mówiąc o aktorce - przyszłej :a_ciiii:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 12 lis 2018, 11:58

Nie próbowałem nawet, wielkie brawa mysle , że wyszło całkiem fajnie a nawet bardzo fajnie ,pyszczek krótki, paski są więc jest i tajgrysek ,sympatyczny i siadac też już umie :) - dla ekscentryczki ,pięknej simki swoja drogą. Może wreszcie popróbuje coś zwojować w zwierzakach bo patrząc na to co robisz Ty czy Fredru to naprawde zdaje sie że warto sioe pobawić, próbowałem chyba dosłownie tylko z raz cos dziwnego zrobić
Świetne prace :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 12 lis 2018, 18:40

Też lubię duże koty :hearts/heavy-black-heart: , dla porównania moja lamparcica, którą stworzyłam specjalnie do Delsowej rodzinki. Miała być towarzyszką dla miśkowego Czarka. Oba zwierzaki wspaniale się dogadywały :01-grinning-face: i uzupełniały.
lamparcica.jpg
lamparcica1.jpg
lamparcica z panem.jpg

Malowanie cętek i cieniowanie futra sprawiło mi tyle trudności, że drugi raz na tworzenie zwierzaka już się nie zdecydowałam. Sher-Khan ma w sobie sporo tygrysiego piękna i dostojności :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 12 lis 2018, 20:43

Śliczności ta twoja lamparcica! Ja ją poproszę!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 13 lis 2018, 01:08

Miodne <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze kochane maleństwa”