10 - Wyprawa do kręgielni i podróże pociągami

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

10 - Wyprawa do kręgielni i podróże pociągami

Post autor: Kropka » czwartek 05 kwie 2018, 21:26

Witam kochani!

Na początek wyprawa do kręgielni i podróże pociągami:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pociąg Marcina:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowoczesna wersja pociągu Michała:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mała przerwa w podróży, przystanek na łonie natury:

Obrazek

Obrazek

Ciąg dalszy podróży:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I podróż do najbardziej gorącego miejsca na świecie - do Yumy:

Pociąg Wioli:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj na fotce Ewelinka, Kami, Niki i Vimes:

Obrazek

W zielonych spodenkach Marcin:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Stacja końcowa: (?)

Obrazek

Obrazek

Jeśli dotarliście do końca, to dziękuję za wytrwałość.

Gorąco i serdecznie pozdrawiam!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 08 kwie 2018, 15:32

Kapitalne foty dla których nie potrzeba dodatkowej narracji, super, że udało sie zachowac Twoją opowieśc o perypetiach simowych ludzików.
Własnie zajarzyłem, że o dziwo tylko raz (może 2) bawiłem sie w grze kręglami a zatem wiem już czym sie pobawię nastęopnym razem w grze :)
Dla tych upadków i min ,które świetnie uchwyciłaś, warto :D Dzięki także za wykorzystanie lokacji, kto wie może kiedyś twórcy gry wpadną na zrobienie prostych środkó transportu lub raczej rozwiną pomysły znane z TRójki (pewnie juz w sims5).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » poniedziałek 09 kwie 2018, 17:10

Kropeś Ty ich na siłę do tej kręgielni zaciągnęłaś, bo po minach na pierwszej focie to raczej zadowolenia nie widać :geek: Nie wspominając,że Gabi chciała na basen, Monika coś zepsuła, Dels jak zwykle śpi i nawet nie chce mu się kuli ruszyć :lol: ,za to jak zaczyna to bardziej uderzenie w tenisie przypomina niż rzut kulą. Cayrees chyba się rzęsa zagięła, i proszę bardzo mamy rzuty w koszu, poza oczywiście Bobikiem, bo tu widać zamiłowanie do piłki nożnej. Prawie na koniec wszyscy chcą wyjść a Kropeś na znak protestu leży jak długa krzycząc ja zostaję siłą mnie nie wycianiecie :mrgreen:
Pociąg jest super, widzę,że wyposażony technicznie, Andree mógł przynajmniej 5 goli w 9 minut Lewandowskiego obejrzeć na yt w momencie kiedy wszyscy udawali,że czytają. Poprawka prawie wszyscy, gdyż Gabi działała coś ze swoim profilem na portalu społecznościowym. Skończyło się tym ,że Wszyscy opuścili pociąg aby oddac dzielnemu kibicowaniu rozgrywki szachowej. Jak dobrze poznaję ten styl uczesania to Delsik raczej wygra, bo niejednokrotnie byłam świadkiem jak mi simów w mojej grze oszukiwał :mrgreen:
Metro w przestworzach bombowe, barman robi drinki miodzio, mam nadzieje,że tym razem bez zacieszacza :shock: Nie do końca jestem przekonana czy parówki z ogniska to dobre rozwiązanie :|
Ostatni pociąg rewelacyjny i proszę bardzo panowie grzecznie śpią a dziewczątki bąbelki puszczają, nie chce nic mówić , ale Agusia to chyba nawet nosem je wciąguje :o Nie wiem jak Tyś to zrobiła,że z trzech babeczek w wodzie, wyszły Ci dwie i Dels z Andrzejem :lol:
Super prace i świetne fotki :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 23 lis 2018, 22:46

Lubię wracać do Twoich relacji z podróży avków po simowym świecie, zawsze mnie potrafią rozbawić ich świetnie uchwycone miny. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Wyprawa do kręgielni i te ich pady płaskie na glebę podczas rzucania kuli są nie do przebicia! :a_grin2:
Bez słów, potrafisz świetnie przedstawić ciekawa historyjkę :hearts/heavy-black-heart:
Czemu w trzech ostatnich tematach są tylko kropeczki ? :33-hushed-face:

Awatar użytkownika
_wengiel
Roznosiciel kawy
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 20 lis 2018, 08:42
Origin ID: _turtlesflowers

Post autor: _wengiel » poniedziałek 26 lis 2018, 17:41

Kropko, jeśli ktoś się dobrze bawił oglądając zdjęcia i się nie zmuszał, to nie ma co mówić o wytrwałości. ;) Fajnie pokazane perypetie Simów, choć czuję się trochę mało pojętny w temacie. Może z czasem będę miał więcej do powiedzenia. :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 26 lis 2018, 20:21

Bo to Węgielku Historia z Przeszłości :) Na innym forum powstała, i czytelna jest dla tej grupy, która tworzyła historię tamtego forum.
Ktoś (nieistotne już dziś - kto) wpadł na pomysł, by ówczesną grupę aktywnych forumowiczów przedstawić w formie komiksu (historyjki) a w rolach głównych występowały awki tych osób :) To w skrócie. Wielkim. Dziś już nie ma z nami m.in. Anilewe i Kamelii (dwojga z Wielkiej Trójcy najdłużej aktywnych moderatorów forum oficjalnego). Trzecia - to niżej podpisana :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kropka z Avatarii”