Najpiękniejsze - najciekawsze parcele do The Sims3

Ubrania, meble, makijaż... Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 390
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Origin ID: Aschantka

Najpiękniejsze - najciekawsze parcele do The Sims3

Post autor: Alibali » czwartek 03 sty 2019, 19:54

Zacznijmy od trzęsienia ziemi, a potem napięcie niech jeszcze wzrasta - taką recepturę na dobry thriller dał swego czasu nieodżałowany Alfred Hitchcock.
Więc i ja zacznę od trzęsienia ziemi :)

Przedstawiam Wam Waddesdon

thread_cover.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

15.jpg

16.jpg
17.jpg
18.jpg

19.jpg


Pracę znalazłam zupełnie przypadkiem na jakimś tajskim (!) forum


Być może jest tam więcej takich perełek!


Nie widzę tam cc oprócz patternów, ale jest na pewno trochę store

Wgrałam to cudo, a teraz lecę szukać odpowiedniej działki (64x64)

Chyba wykwateruję Landgraabów :)


http://www.thaithesims3.com/topic.php?topic=99248


link do pobrania jest na stronie, ale jeśli nie ma ktoś możliwości przetłumaczenia strony, to podaję link bezpośrednio do mediafire

http://www.mediafire.com/file/s8lfcq6b3 ... .Sims3Pack

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 691
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 03 sty 2019, 23:54

Niezwykłe! Takie dzieła są dowodem na to, że warto równiez odkryć Sims3 (ktokolwiek nie zna) lub powrócić sobie czasem do tej gry (ktokolwiek zna i grał) bo i trzecia odsłona simowego świata ma ciekawy klimat oraz co wazne swoiste możliwości zabawy otoczeniem.
Parcela naprawde niesamowita, bryła realistyczna i realisrycznie cięzka w odczuciu a warto dodać jak trudne i czasochłonne jest budowanie w sims3 w porównaniu do nowszej odsłony z wprost ekspresowym trybem budowania. Z chęcią poznam więcej dzieł w tym temacie ,może niedługo zainstaluje sobie Trójke (mając chwilowo dostęp do sieci o bardziej ogarniętej prędkości niż teraz) i wtedy pewnie poszukam sobie zwłaszcza zamków i świątyń bo te oczywiście najtrudniej budować w 3 czy 2 odsłonie gry (zwłaszcza jeśli chciałoby się odrobiny realizmu co doskonale udało się twórcy Waddesdon.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 390
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 04 sty 2019, 16:15

Michał - ten pałac przy pobieraniu waży niecałe 14 mb! Sprawia wrażenie ogromniastej budowli, ale zwróć uwagę jak jest usytuowany - z tyłu znajduje się ogród na jakieś 24 kratki - od frontu trawniki i wybiegający do przodu ganek - arkada... Na szybkiego licząc - jakieś dwadzieścia parę kratek... Sam zamek zajmuje niewielką przestrzeń na szerokość myślę, że ok 15 kratek - - jedynie długością sprawia wrażenie ogromniaszczej budowli! Przeliczę zresztą sama.
Zdziwiłam się w pierwszej chwili niewielką wagą tego budynku. Sądziłam, że to jakiś błąd - ale nie - pięknie mi się zainstalował, ale że mam komputer z dolnej półki, to instalowało się toto dość długo.
Polecam ci świat Roaring Height do posadowienia pałacu co by go w grze oblukać. Jest tam odpowiednie światło (ciepłe, słoneczne) i kilka działek b dużych (potrzebna jest 64x64).Styl Roaring jest też taki bardziej światowy - pasowałaby jeszcze Monte Vista, ale nie mam tam tak dużej działki. ani miejsca by takową dodać. W Riverview w ostateczności też jest możliwość umieszczenia tego pałacu, ale trzeba całą okolicę przebudować - i zrobić z rolniczej osady angielską w stylu okolicę. Lub włoską.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 3 Obiekty CC”