Villa Esperanza

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Villa Esperanza

Post autor: Ktosik » czwartek 26 kwie 2018, 00:09

Villa Esperanza

Typ parceli : Mieszkalna
Wielkość parceli: 40x30
Koszt : 171 158 $

DOWNLOAD

Wprawdzie tą śródziemnomorską willę pokazywałam już na innym forum, bo była stworzonym na wyzwanie w "Karczmie pod krzywym młotkiem", ale lubię ją , więc przyklejam fotki. :01-grinning-face:
Na zewnątrz, z tyłu domu jest mały ogródek, basen, patio z miejscem do grillowania oraz zakątek z jacuzzi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na parterze jedynie łazienka jest zamkniętym pomieszczeniem, hol z kącikiem muzycznym, kuchnia i salon mieszczą się na otwartej przestrzeni.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na pietrze jest również hol przeznaczony do rozwijania niektórych umiejętności, łazienka, oraz 3 pokoje - dla maluszka, nastolatka i sypialnia rodziców.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rzuty
Obrazek

Piękne zdjęcia-obrazy wiszące w tym domu są autorstwa naszej Kropki - dziękuję :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 26 kwie 2018, 01:13

I słusznie zrobiłaś - Twoja willa hiszpanska to jeden z najlepszych przykladow tego stylu jaki w ogole wyprodukowano. Zresztą Ty robisz jeden dom wypieszczony na maksa i perfekcyjny w kazdym calu . pelnym super kreatywnych roziązań jak ten łuk w dachu opartym oziemię, gdy ja w tym czasie splodzę pięć ani nie wypieszczonych niestety tak, ani nie tak perfekcyjnych i w dodatku z samej podstawki.. A powinnam pamietac powiedzienie - nie ilość ale jakość,,, No i właśnie te powiedzenie mi sie przypomina gdy patrzę ma ten domek. :cat_mwaha:
:hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 26 kwie 2018, 14:06

OJ tam moim zdaniem Elu bynajmniej powiedzenie u Ciebie nie działa, chaty masz tez dopieszczone i bardzo grywalne natomiast co do Esperanzy no to dla simów prawdziwa gran placer czyli wielka przyjemnosć (jakoś mało hiszpańsko ten zwrot brzmi w przeciwieństwie do nazwy Twojej willi.
Willa piękna kojarzy się z wymarzinymi wakacjami i sopnecznym lenistwem na max. Klasyczny basen w realistycznej klasyki, i fajnie wkomponowała sie ta parcela w otoczenie.
Ciekawa równiez sama bryła z tym "łukiem" ,klimat oddany w wzorowo ,piękny budynek i bardzo fajnie wygląda pomysł z dachem znaczy te podórki. Wewnątrz spodobał mi sie min pomysł z chodnikiem z kafelków pośrodku w długim holu. Kolorystyka wewnatrz piekna (u mnie fiolety nie wiem jak na innych kompach bo u mnie czasami róż to fiolet ale obstawiam że tu wnętrza są z fioletem :) ) Fantastyczne pomysły ,faktycznie wnętrza podobnie jak bryła sa pełne ciekawych patentów ,najciekawiej chyba w łazience, mega styl i pomysłowosć choć wszystkie wnętrza sa piękne. Bez cukru - fantastyczna praca!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » piątek 27 kwie 2018, 17:13

Piękna willa, pierwsze co się rzuca w oczy to charakterystyczne łukowate przejście. Całość wygląda bardzo zachęcająco.
W środku najbardziej spodobał mi się salon z kuchnią i ich kolorystyka, oraz łazienka. Fiolety z bielą i szarością kojarzą mi się teraz z kwitnącymi lilakami i konwaliami, wiosennie.
Patio i ogródek to mały odpoczynkowy raj :hearts/sparkling-heart: .

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 09 maja 2018, 11:55

Pięknie dziękuję moi mili za komentarze. :hearts/heavy-black-heart:
Cóż, mam nerw przestrzelony i lubię długo się znęcać nad domkiem :03S-face-with-tears-of-joy: , co wcale nie znaczy, że jest lepszy od domków budowanych w szybkim tempie.
Dla mnie np. budowa z podstawki to męka, i podziwiam osoby tworzące śliczne domy z niewielkiej ilości elementów. :01-grinning-face:

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » sobota 12 maja 2018, 09:41

Prześliczny dom :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Kolory w kuchnia z jadalnia łączące sie z ta cegła to genialny pomysł. Jest to chyba najlepsze oddanie tego styl w simsy jaki widziałam. Ja bym nie miała cierpliwość do storzenie taki dom :09-winking-face:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » sobota 12 maja 2018, 17:32

Po raz kolejny robisz czary z dachami, to przejście na tyły domu po lewej stronie jest genialne! Zresztą jak już jesteśmy przy tyłach to masz rękę do ogrodów. Zakątek z dużą wanną jest fajnie schowany, zawsze mam problem z takimi meblami aby nie waliły po oczach ale jednocześnie gdzieś były. Zieleń tez jest porządnie rozplanowana, ta fota mnie szczególnie bierze. To takie miejsce w którym po prostu chce sie usiąść i odpocząć, chce tam spędzać czas
Obrazek
Kuchnia - cudowna! Idealne wykorzystanie mozaiki na podłodze ♥ Jednocześnie nowoczesna i sielska ♥ I znowu łazienka rozwala system, chyba zostaniesz moim łazienkowym guru :cat_lovely: Żółta sypialnia nastolatka jest bombowa!
Dom jest przecudny i od razu wiadomo o co chodziło, od razu czuć właściwy klimat. Brawo!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 12 maja 2018, 18:03

Gabi, dom jest niezwykle piękny :hearts/heavy-black-heart:. Zakrzywiony daszek w którym zrobiłaś przejście do ogródka na tyłach domku to prawdziwy majstersztyk :hearts/heavy-black-heart:. Willa jest śliczna, bardzo hiszpańska i bardzo wakacyjna. Wnętrza dopracowane i dopieszczone w każdym szczególe. Ciężko powiedzieć co mi się najbardziej spodobało, bo wszystko jest śliczne :hearts/heavy-black-heart:. Chyba najbardziej podoba mi się kuchnia i salonik z fioletowymi akcentami. Chociaż łazienka i fioletowa sypialnia są równie piękne.
Zielony zakątek w ogródku zaprasza do spędzenia w nim największych upałów, do tego basen z chłodną wodą ..mmm, marzenie.. :37-relieved-face:
Wyjątkowo śliczna praca Gabi :hearts/heavy-black-heart:

PS. Pięknie dziękuję za wykorzystanie fotek :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » środa 16 maja 2018, 14:07

Jeden z najpiękniejszych projektów domostw jakie widziałam w tej grze :hearts/heavy-black-heart: w dodatku z mega pomysłem i wspaniałym ogrodem.
Śliczne wnętrza parteru w delikatnym fiolecie niesamowicie i z perfekcją dobrane do niego dodatki. Świetne pomieszczenia dla dzieciaczków, których zazdraszczam mocno, bo ja takowych nie bardzo robić umiem. Główna sypialnia jest wisienką na torcie, taka delikatna i zwiewna, utrzymana w kolorystyce parteru z dodatkiem lekkiego różu- cudo :a_bravo: Łazienka na pietrze też niesamowita. Zbieram szczękę z podłogi, jestem pod ogromnym wrażeniem. Wspaniała praca :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 01 paź 2018, 20:24

@Gosik , @Fredra , @Kropka , @krulih2 = pięknie dziękuję za komentarze :14-face-throwing-a-kiss:

Przyznam szczerze, że trochę sie obawiałam, czy wnętrza przypadną do gustu. Pewnie każdy spodziewał się cieplejszej kolorystyki, a tu fiolety. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Jednak gdy zobaczyłam wrzosowe obrazy Kropeczki, które mnie zachwyciły, to postanowiłam zaryzykować. :01-grinning-face:
Łazienki bardzo lubię urządzać, w tym domu akurat większym sentymentem darzę tą z parteru.

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”