♥Cinnamon♥ BaseGame

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

♥Cinnamon♥ BaseGame

Post autor: Ktosik » środa 06 lut 2019, 15:12

♥Cinnamon♥

Typ parceli : Mieszkalna
Wielkość parceli: 30 x 20
Koszt : 98 870

DOWNLOAD

Ostatnio w Galerii zapanowała moda na domy z podstawki, więc też postanowiłam się z tym zmierzyć. Podziwiam ludzi, którzy z niewielkiej ilości tekstur i mebli potrafią stworzyć śliczny dom. Dla mnie to była męka, bo cały czas kusiły mnie inne dodatki. Nie lubię ograniczeń. :03-face-with-tears-of-joy:
Tak więc powstał niewielki nowoczesny domek składający się kilku pomieszczeń : kuchni, salonu, sypialni dla rodziców, pokoiku dla dziecka i łazienki. (zminimalizowałam moje męki XD )
Zapraszam do oglądania :01-grinning-face:
01 Cinnamon tumblar.jpg
02 Cinnamon tumblar.jpg
03 Cinnamon tumblar.jpg
04 Cinnamon tumblar.jpg
05 Cinnamon tumblar.jpg
06 Cinnamon tumblar.jpg
Cynamon 06 hol2.jpg
07 Cinnamon tumblar.jpg
Cinnamon sypialnia2.jpg
08 Cinnamon tumblr.jpg
09 Cinnamon tumblar.jpg
10 Cinnamon tumblar.jpg
Pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 06 lut 2019, 17:39

Nazwa idealnie odzwierciedla jego koloryt i smaczek :11-face-savouring-delicious-food: .
Prawdziwy zachwyt wzbudziła we mnie kuchnia, która w cudowny sposób została umeblowana szafkami, których osobiście nigdy bym nie kupiła... a tu proszę, ręce same składają się do oklasków :a_bravo:
U Ciebie Gabi, z pozoru nieciekawe detale nabieraj uroku i dostają drugą szansę do życia. Droga przez mękę zaowocowała świetnym projektem, którym udowodniłaś po raz kolejny, że dla diabliczki nie ma rzeczy niemożliwych.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 06 lut 2019, 18:07

Pamiętasz Gabi jeszcze logo the Sims 2 - gdy ładował się ekran gry... Ten domek z takim zawadiackim daszkiem? Gdy spojrzałam na twoją pracę, na pierwsze zdjęcie - od razu sobie skojarzyłam! Domek jest taki właśnie - zawadiacki! Ta część bryły od frontu- cynamonowa ze skosem - wygląda, jakby domek szelmowsko zsunął daszek (kaszkiecik) na tył głowy. Uśmiechnęłam się wiec do twego domku od progu. Potem uśmiechałam się jeszcze wiele razy. A to do kuchni (ślicznie zakomponowanej), a to do sypialenki z półko-drabiną (przypomniałam sobie taką półkę niedawno widzianą w realnym mieszkaniu, i powiedziałam - a wiesz, taką półkę mam w simach :)
Uśmiechnęłam się do kominka w salonie, nad którego użyciem w Oazie deliberowałam sama niedawno (ech, simy tam mają ciągłe lato!). A nie przyszło mi do głowy, że gra daje pole naszej wyobraźni... Kto bogatemu zabroni??? Bogatemu w wizję i uzbrojonemu w cierpliwość pracowitego dłubania. Bo wydłubałaś z całej sterty fotelików dokładnie takie, jakie pasują do kolonialnego stylu. Ich splot na oparciu jako żywo przywodzi na myśl rattan!
Po dość gorących wnętrzach z przyjemnością zanurzyłam się w dużo spokojniejszej kolorystycznie łazience. Ze świetnym patencikiem na skośne umieszczenie wanny. Super pomysł z tą trójkątną szafeczką! Podkradnę na pewno!
Po obejrzeniu wszystkiego spociłam się z wrażenia, więc poszłam się odświeżyć w baseniku i posiedzieć pod uroczym daszkiem werandy.
Teraz tam leżę na leżaczku ze szklaneczką soku. Przyjrzyj się dobrze! Jeśli nie widzisz, to znaczy, że na chwilkę poszłam do sąsiadów na plotki!
Ostatnio zmieniony środa 06 lut 2019, 21:40 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 06 lut 2019, 21:22

Kaloryfer z żaluzji pod oknem - kapitalny patent! ALe takich patentów jest tu cała masa, piękne wnętrza i az sie wierzyc nie chce że wsio zrobione jedynie w podstawce gry. A jednak. I dlatego równiez ja podziwiam twórców basegamowych jak Ela czy równiez Ty bo dałas tu niezły przykład tego co potrafisz z podstawki wyczarowac. Fajna kolorystyka z tymi czrtwieniami, ulubiam min sypialnię ,dużo rzeczy ,pełen luz nie wszystko poukładane w idealnym porządku (a to Delsy tez lubią). Świetnie także w sypialni z kominkiem. To że domek był testowany zdradza także szklaneczka na barze :D No ale któżby nie chciał w tak przytulnych wnętrzach urządzić sobie małej dźamprezki :)
Bryła bardzo fajna, nowoczesna ale jakos ciepła i przyjemna za sprawa także kolorów a może i faktycznie głównie figlarnych daszków. Nie raz uznawałem, że takie ukośne daszki psuja wszystko ale w tym przypadku sa ułozone w sensowną całosć a ozdobniki i półścianki tworzą wrażenie solidności (ta chata zapewne przetrwa każde trzęsienie ziemi a i dach nie powinien w wichure odlecieć). Innemy słowy - świetna praca, gratuluję ! Ps: także tej wytrwałości by takie cudo stworzyc tylko z podstawki az mnie to zachęciło do zrobienia sobie podobnego karkołomnego pewnie i dla mnie wyzwania :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 11 lut 2019, 05:36

Najpierw sie bede kajać , obiecalam ze napisze koment zaraz jak wkleisz zdjecia poczym polazłam na budowe i jak z niej wylazłam to padlam, bo była 5 nad ranem. A nastepnego dnia zapomniałam o tym na śmierć w wirze zajęć.
Modernik jest śliczy ! Cudownie skomponowana bryła idealnie wywazona we wspaniałych kolorach i super też modern otoczeniem. Wnetrza gdybym nie wiedziała ze to baza game w to bym nie rozpoznała choc powinnam, bo te elementy znam na pamięć.Idealnie dobrana kolorystycznie podloga pieknie kontrastuje z kamieniem i pomaranczowymi scianami. Sypialnia cudna! Podobnie salonik, a kuchnia wymiata! Modern wszystko do bólu i pieknie dobrany.
Tu objawienie na mnie splyneło. Troche za pózno bo chate skonczylam ale zapamietam na przyszłosć. To nawet lepiej wyglada jesli całosc jest w jednolitej kolorystyce i podobnych fakturach scian! Wcale nie musi byc sypialnia w innej kolorystyce niz salonik na przyklad!
Super podratowałas ten kominek - nawet nie wiem, co tam na gore wsadziałaś. Jak zobaczylem pokoj dziecinny to padłam - kipi energią. Od razu mi sie Aericoiowy Euron skojarzył - ten by tu sie czuł cudnie z tym czerwonym diablem.
Przerobka dziecinnych mini szafeczek na szafki na buty normalnie mnie zabiła. Dla mnie mistrzostwo świata. Wyszlo na to, ze jak masz mniej kolorów, mebelków i ozdóbek do dyspozycji to wspinasz sie na szczyt kreatywnosci i cudownie komponujesz te niewielka ilosc jaką masz do dyspozycji.
Wspaniala genialna i pomysłowa praca! I to masz ten koment od rzemieslnika bazy game ktory sobie własnie obejrzał prace artysty i doznal paru objawien :cat_mwaha:
:hearts/heavy-black-heart:
Ach dodam @Ktosik wolanie bo w zyciu nie zobaczysz ze Ci skomentowalam przy istniejacym na forum na dzis parciu wprawdzie nie na szklo, ale na to aby to wlasny ukochany temat byl na gorze i widziany. XD .
Jeden z powodów ze to mi umknęło :a-angry3:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 14 lut 2019, 00:05

Moi mili, pięknie dziękuję za komentarze. :14-face-throwing-a-kiss: Sprawiają mi ogromną radość i motywują do kolejnej zabawy w budowlankę. :01-grinning-face:
Z tym męczeństwem może trochę przesadziłam, bo w sumie lubię wyzwania i polecam każdemu zmierzyć się z ograniczeniami podstawki. Teraz jest prościej, bo sporo rzeczy już tam darmowo dodali, ale początkowo była straszna "bida". :02-grinning-face-smiling-eyes:
Elu, za tego "rzemieślnika" dostaniesz ochrzan, bo właśnie Ty swoimi świetnymi pracami base game, zainspirowałaś mnie do tego, by spróbować takiej zabawy. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 14 lut 2019, 12:35

@kreatora Elisabeth - poczułam się niejako wywołana do tablicy, gdyż zamęczam wszystkich ostatnio moją pasją - cóż ja pocznę, że jestem zwariowana na punkcie MM. Ale wierz mi - nie umieszczam postów celowo - by przykryć cudze posty. Zauważ, że twoja aktywność na forum zaczyna się wówczas, gdy mnie już nie ma, a gdy ja "budzę się do życia" - tego forumowego - to ty śpisz na pewno snem sprawiedliwego (i skonanego) budowlańca :) Gdy więc coś umieszczam, to na sto procent przykryję twój post - i bez żadnych intencji...

Ale chciałam ci zwrócić uwagę na coś z czego sama od niedawna dopiero korzystam (nie jestem biegła w strukturach i działaniu forów!). Zauważyłam maleńką zakładeczkę na górze forum tuż obok zakładki FAQ na belce - Więcej - i tam mogę wyświetlić sobie najnowsze wiadomości. I nigdy mi nie przepadnie nawet najmniejsza wiadomość zepchnięta w dół przez nawiedzonego fana cece czy MM... Mogę też odszukać własne wiadomości, gdy mi się zapomni, gdzie coś napisałam.
Jeszcze troszkę i ogarnę to powolutku...
Pozdrawiam cieplutko i walentynkowo :) :hearts/growing-heart: :hearts/growing-heart: :hearts/growing-heart: :hearts/growing-heart: :hearts/growing-heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”