Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Aericia » środa 03 paź 2018, 21:47

@Fredra bardzo dziękuję za te newsy! :)

Aktualizacja zapowiada się ciekawie - zwłaszcza ta możliwość dodawania górek na parcelach (wreszcie uzupełnili coś, co było od początku w grze - poprawcie mnie ale chyba już w Jedynce można było edytować wysokość terenu). Nowa profesja może być interesująca a dla tych, którzy po prostu lubią stroić Simy fakt, że być moźe NPC będą wracać ubrani "normalnie" może zwiększać frajdę. :)

Mam andzieję że wreszcie zrozumieli, e to ma być gra komputerowa, symulator życia a nie głowńie narzędzie do budowania domków (zamiast biedzić się nad mechaniką gry lepiej przyciąć kasę na rekolorze mebelków i jedną użytkową rzeczą typu chomik w terrarium...).
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 04 paź 2018, 13:49

Aericiu, narzędzie terenu doszło z dwójką. Jedynka była płaska jak naleśnik, i do tego meble można było ustawiać w określonym widoku - lewostronnie lub prawostronnie. Nie można było mebelków dowolnie obracać, wyobrażasz to sobie? Ale jedyneczka miała swój urok.
Dwójka wprowadziła grafikę 3d, narzędzie terenu, śliczne niemowlęta i inną mechanikę wczytywania parceli i widoku okolicy. Trójka zamiast niemowlaczków wprowadziła tobołki w kocyku, ale dodała grupę wiekową - toddlers i młody dorosły. eech, łezka się w oku kręci.
Uważam, że specjalnie nie dodano wszystkich opcji do gry. Lepiej dawkować to po trochu, budząc cały czas zainteresowanie, niż odkryć wszystkie karty i po krótkim czasie zarosnąć kurzem zapomnienia w natłoku innych gier. Pamiętasz ile złości i narzekania było z powodu braku toddlersów, basenów, piwnic... I jak głośno, długo i szeroko rozwodzono się nad tym, gdy już dodali?
Nie zarobili na tym, bo te narzędzia doszły w darmowych aktualizacjach, ale reklama dźwignią handlu - ileż emocji wzbudziło w graczach gdy te narzędzia w końcu się pokazały. I ludzie na nowo rzucili się do gry. I o to chodzi - jak mniemam :)

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 09 paź 2018, 12:17

Po jutrze (11 października) ma być dodatkowy stream, na którym będziemy mogli dokładniej obejrzeć sobie narzędzie edytowania terenu.

Wygląda na to, że szykuje nam się kolejny dodatek tym razem związany z celebrytami. Więcej informacji ma się pojawić dziś na oficjalnym kanale Youtube (pewnie jak zwykle między 18:00 a 20:00)


Edit:
Poszedł przeciek na Origin, już usunięty ale czujni ludzie zdążyli wszystko skopiować

Tytuł dodatku to "Get Famous" czyli "Bądź sławny/Mniej sławę" mniej więcej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 09 paź 2018, 16:42

O Boziu kariera aktora i studio filmowe ! W trybie zycia! Moze bedzie tez kariera rezysera !!!!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 09 paź 2018, 20:02

Zwiastun już tu jest! ♥



na szybko co ciekawsze sceny
scen2.jpg
kost.jpg
nag1.jpg
barb.jpg
edw.jpg
suk1.jpg
pir.jpg
zachód.jpg
sifi.jpg
sci fi.jpg
dom.jpg
ubrania.jpg
Podsumowanie:
Samo studio filmowe wygląda niesamowicie! Jestem naprawdę ciekawa jak będzie to działać w grze ale wygląda super! Kamera na szynach, operator, reżyser, menager, charakteryzator. Przynajmniej jedno z nich brzmi jak potencjalna, nowa, w pełni grywalna kariera. Teraz też nabiera sensu kariera, która ma pojawić się w bezpłatnej aktualizacji. Modysta/Twórca trendów jest idealnie zgrany z celebrytami.
Nie wiemy w jaki sposób będą kreowane plany filmowe ale są podejrzenia, że będzie opcja przynajmniej częściowej, samodzielnej budowy . 22 października (jeśli dobrze usłyszałam) jeden z youtuberów będzie prowadził live z gameplayem więc prawdopodobnie zrobi przegląd CAS, trybu budowania i rozgrywki na tyle na ile umowa z EA mu pozwoli.
Mnogość kostiumów może byc błogosławieństwem dla graczy, którzy stylizują rozgrywkę na bardziej historyczną ale nie tylko... Stroje z dzikiego zachodu świetnie zgrywają się z kulturą cyber i steam punku. Kilka edwardiańskich (chyba) sukien) wraz z kapeluszami, suknia barokowa oraz średniowieczna. Zakładam, że dostaniemy tez odpowiedniki tych strojów dla mężczyzn.
Jest też sporo przebrań sci-fi zgrywających się z klimatem post-apo oraz cyber punkiem.
Do tego wszystkiego mamy oficjalne modele mieczy i animacje walki a od tego wystarczy krok dla moderów aby stworzyć opcje pojedynkowania się poza planami filmowymi. Kostiumy i przedmioty związane ze scenografią stwarzają wiele możliwości.
Ekhm... posiadający mod WW mogą pomyśleć o potencjalnym wykorzystaniu studia filmowego i odrębnej branży por... ekm, innej gałęzi kinematografii :P)
Poza tym dojdzie sporo "regularnych" ubrań oraz fryzur.
W zwiastunie widać też sima stojącego na "bramce" co przypomina mi kluby zamknięte z trójki do których można było wejść tylko z odpowiednie wysokim poziomem sławy.
Limuzyna jest NA RAZIE jedynie dekoracją

Poza tym na pewno garść mebli, trochę obiektów budowy jak ogrodzenia ze złota lamą na słupkach ( ♥ ) no i oczywiście nowa okolica. Coś co zapewne jest simowa wersją Los Angeles z Hollywood boulevard. Mi bardzo przywodzi na myśl Bridgeport

Na bank jeszcze coś miałam napisać ale ekscytacja mocno xD


Z opisu Origin:

Sięgnij gwiazd i osiągnij status celebryty dzięki The Sims™ 4 Zostań gwiazdą. Bądź kowalem własnego losu! Zostań aktorem i pnij się po szczeblach kariery. Poprowadź swojego Sima po niezbadanych ścieżkach sławy. Od pracy na planie po imprezy dla VIP-ów – to Ty wybierasz, w jaki sposób Twój Sim osiągnie uznanie. Ty decydujesz o stylu swojego celebryty. Udekoruj luksusową willę na wzgórzach drogimi akcesoriami, takimi jak toaleta z czystego złota. Lśnij w blasku reflektorów i ciesz się ekstrawaganckim życiem.

GŁÓWNE CECHY

Pnij się po szczeblach sławy Teraz Twój Sim może spełnić swoje marzenia o sławie i bogactwie! Stań się gwiazdą na swojej obecnej ścieżce kariery lub wybierz zupełnie nowe zajęcie. Ciesz się światłem reflektorów jako początkujący aktor lub nagrywaj każdy moment ze swojego życia jako influencer. Pamiętaj, że im sławniejszy staje się Twój Sim, tym więcej przyciąga uwagi, bonusów i fanów. Życie bogatego celebryty potrafi być jednak nieprzewidywalne. Nieważne czy leżysz w basenie pełnym banknotów czy trwonisz simoleony na imprezy. Nic nie będzie już takie samo, gdy poczujesz, jak to jest być kimś.

Kariera filmowa czeka Pozwól się zainspirować i poprowadź swojego Sima przez błyskotliwą karierę aktorską. Przebij się do świadomości widzów w swojej pierwszej dużej roli lub zagraj w produkcji telewizyjnej. Gdy Twoi Simowie skrupulatnie ćwiczą kwestie i noszą interesujące stroje, mają większą szansę na otrzymanie głównej roli w następnym filmowym hicie.

Bądź szychą Ciesz się bogactwem i blichtrem Del Sol Valley – nowego świata, w którym Twoi Simowie poznają smak sławy. Kup pierwszy dom w Mirage Park lub zacznij pracować na luksusową willę w dzielnicy The Pinnacles. Zdobądź własny diament na Starlight Boulevard, a wkrótce całe miasto będzie o Tobie mówić.

Pław się w luksusie Daj się zauważyć w modnych kreacjach w miejskim stylu lub włóż ekstrawaganckie ubrania godne gwiazdy filmowej. Gdy Twój Sim staje się bardziej sławny, zdobywa też bonusy celebryty. Udekoruj swoją posiadłość pozłacanymi meblami i zabierz do domu unikalną kolekcję będącą hołdem dla złotej ery. . . Twojej złotej ery.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » środa 10 paź 2018, 10:55

Jestem szczerze zaskoczona i zastanawiam się, jak to może wyglądać. Nie miałam nigdy trójkowego dodatku o gwiazdach i to pewnie stąd...
<narzekactwo> A kiedy będzie można zakladac zespoły muzyczne i grać w grupie, jak z Dwójce? :( </narzekactwo>
Nie nastawiałabym się na przebogaty kontent bo to przecie Maxis. Pewnie te filmy będą ze cztery do wyboru (historyczny, o piratach, kung-fu itd.) i zrobią to wszystko podobnie jak w przypadku WwP - czyli idziemy Simem do roboty i wypełniamy proste zadania.
Bardziej interesuje mnie aspekt "socjalny" i tu może pojawić się np. "Reputacja" albo "sława", która będzie się nabijała wśród Simów z miasta (zapewne dostaną nastrójnik - "aaaaawidzecelebrytejaaa" i może nowy typ nastroju - podekscytowany czy coś takiego?) oraz reakcja + nowe interakcje - poproś o autograf, zrób selfie z gwiazdą itd.
Na szczęscie to DODATEK a te raczej nie rozczarowują zawartością, więc liczę na coś fajnego i dopracowanego... i grywalnego, bo Pory Roku to za bardzo grywalne nie są (ale za to ładne, cudne a odgłosy pioruna to poezja, nie raz i nie dwa żem podskoczyła jak grzmotnęło mi w dom).
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 10 paź 2018, 14:07

@Aericia
Ja uwielbiałam ten dodatek choc akurat nie było w nim kariery aktorskiej, tylko trzy inne, Natomiast kariere piosenkarza wrecz kochalam - ta atmosfera w amhiteatrze na wystepach, reakcje publicznosci były super. No i jakze prawdziwe zmiany w relacjach miedzy simami. Im slawnejszy był sim tym mniej miał przyjaciól i był bardziej samotny. Zazdrosc o sukces. Jakie to ludzkie. Konczył jako osamotniony super milioner, a zeby i zona go dodatkowo nie rzuciła to trzeba było ja trzymac z daleka od jego zycia zawodowego i srodowiska.
Ciekawe czy tytaj bedzie tak samo z tłumem paparazzi warujacymi pod bramą. Zobaczysz -polubisz to :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » środa 10 paź 2018, 15:31

Szkoda, że tylko kariera aktorska. Też tęsknię za piosenkarską i lubiłam też akrobatę :44-pensive-face: Granie w zespołach też było super, a gdyby to połączyli ze śpiewaniem to już w ogóle cud, miód i orzeszki. Z tego co pamiętam w trójeczce nie można było i grać i śpiewać jednocześnie. Szkoda, że tutaj była taka szansa, ale niewykorzystana. Ciekawe mnie jak ta kariera aktorska będzie wyglądać. Czy można ingerować w to co się dzieje na planie? Czy idziemy z Simem do pracy (chodzi mi o profesje) czy tylko go tam wysyłamy, a ten plan, który widać na trailerze to coś innego. Jeszcze co do celebrytów to fajnie to się może połączyć z karierą, która była w Miejskim życiu. Nie pamiętam jak się nazywa, chodzi mi o social media i PR :39-face-stuck-out-tongue-winking-eye: I skoro tak bardzo się skupiamy na Simach to może się przyłożą do fryzurek i ciuchów bo np. 4 pory roku to dla mnie kaszana i bardzo się zawiodłam...

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 10 paź 2018, 20:47

Ech, chyba w końcu polubię czwórkę :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 10 paź 2018, 23:04

Miecze bedom! I to chyba najfajniejsze jak dla mnie póki co - narzekactwo bo Delsu chciałby wreszcie jakas wyspe z parcelami bez sztucznych domów albo gotyckie okienka...ale i tak jest szoknięty nowym otoczeniem (takie pomniejsze myszkowo łamane przez hollywood). Ubranka mogą być fajne, ciekawi mnie to na jakiej zasadzie będa dekoracje tzn czy to będa tylko gotowe plansze czy tez dojda jakies ciekawe okienka tekstury itd nie związane z wyglądem tego miasta. Fajne byłyby takie elementy statku jak widoczne na trailerze. Jeżdźących autek chyba nie będzie w sensie że pojazdów funkcjonalnych dla simów więc raczej bez rewolucji i chyba jedna rzecz może być wkurzająca o ile sie nie myle czyli te punkty reputacji bo jesli od niech będzie zależało to czy można wleźć simem w dane miejsce do danego klubu jak w trójce itp to... a wsumie na to będą pewnie kody lub mody więc może da sie rade acz nie lubie takich ograniczników. Ładne braierki na screenie ;] no to czekamy na więcej, dzięki za info Fredru
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 11 paź 2018, 21:25

o Mamuniu! To wygląda lepiej niż się spodziewałam! Polecam obejrzeć stream i zobaczyć jak bardzo plastyczne będzie manipulowanie płaszczyznami terenu
Stream z dokładnym przedstawieniem narzędzia terenów.
Na szybko z tego co pamiętam:
-fundamenty mogą mieć teraz różną wysokość
-ściany nie mogą mieć różnej wysokości
-nie da się połączyć pokojów o różnej wysokości fundamentów
-piwnice można teraz zbudować do poziomu -4
-schody od teraz łącza dowolne dwie płaskie powierzchnie, mogą połączyć parter z poziomem 4
-dojdą dwie wysokości pół ścianek
-nie da się zbudować pokoju w gruncie, zawsze będzie na powierzchni
-piwnica zawsze będzie pod ziemią
-nie będzie narzędzia sadzawek ale pracują nad tym
-nie będzie nowych kształtów schodów
-simowie mogą poruszać się po krzywiznach terenu dopóki nie są one zbyt strome (poznać to można po zmianie farby terenu)
-wygląd zboczy zależy od otoczenia ale nad malowaniem ich również pracują
-w dodatku dojdą nowe schody, fundamenty, dachy


Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 11 paź 2018, 22:32

Ogromne dzięki! Sadzawki pewnie z czasem dojdą ale można będzie tworzyć mosty i bardzo wysokie budynki, fosy zamkowe i wogóle także to chyba jak dla mnie jeszcze fajniejszy news niż nowy dodatek! :cat_happy: :cat_happy: :cat_happy:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » piątek 12 paź 2018, 23:55

Nie wiem czy ktoś już to tu pisał, ale podobno sława ma działać na wszystkie dostępne kariery. Będzie można być np. sławnych kucharzem, lekarzem, malarzem albo...sławnym złodziejem? Kto wie? :04-rolling-on-the-floor-laughing: W przypadku tych karier też będzie jakiś postęp popularności i sławy, co będzie inne to napewno to, że nie będziemy simom towarzyszyć w tych karierach. Któryś z SimGuru zaprzeczył podejrzenia, ze pojawią się samochody wraz z tym dodatkiem i dodał, że w najbliższym czasie nawet nie ma się co spodziewać ich w grze.
Co do edycji terenu wygląda fajnie, osobom, które lubią budować i są w tej kwestii kreatywne napewno da duże pole manewru, a zawsze osoby mniej kreatywne mogą stworzyć bajorko na parceli, bo czemu nie?
Twórcy według mnie dają nam jasno do zrozumienia, że czwórka będzie "żyć" jeszcze pare lat, bo dwa dodatki na rok (pory roku dla mnie genialne i ten, który zapowiada sie ciekawie) dość spora aktualizacja i jeszcze wiadomość, że mają sporo rzeczy na najbliższe kilka lat zaplanowanych ( to znalazłam na jakimś Włoskim forum)
A tak idąc w tor "co bym chciała by było w tym dodatku" to myślę, że fajną rzeczą byłoby np. dla osób posiadających cztery pory roku i zostań gwiazdą to, żeby w kalendarzu pojawiały się dni castingów, spotkań z fanami (jeśli takowe by się pojawiły), premier filmów czy prób.
Jestem mega ciekawa tego nowego miasta, czy będzie na zasadzie apartamentów, działek na domy czy jeszcze inaczej? Na zwiastunie wygląda ślicznie.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 13 paź 2018, 17:38

Kochani przeciez to jest przerobka dodatku z Trójki tego z miastem Bridgeport. Tam doszli celebryci i studio filmowe, kluby dla elity i paparazzi, Zmylił nas tytuł "zostan gwiazda" bo to byl tytul innego dodatku. Dowcipy Maxisa..
Jesli bedzie ten sam system dla celebrytow co był w Trojce to kazdy sim moze zosac slawny m bo slawa bedzie zalezala od ilosci zdobytych slawnych przyjaciół.
Dlatego te wykretne idpowiedzi Guru
"Czy archeolog moze byc sławny" odpowiedz - "moze "
No pewnie ze moze , nawet śmieciarz moze jesli bedzie mial odpowiednią ilosc slawnych przyjaciól XD
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » niedziela 14 paź 2018, 11:11

A mnie owszem, cieszy nowy dodatek, bo dla mnie dodatki i takie tam są jedynym źródłem nowych mebli, szmatek itepe, ponieważ konsekwentnie nie korzystam ani z modów ani z CC. Poza tym jestem simsnobem, który lubi "mieć", więc pewnie kupię;). Cieszy mnie nowość w postaci edycji terenu, i mam nadzieję, że mojego lapka to nie zabije, bo w sumie do tej pory gra raczej nie była nastawiona na obciążanie systemu, więc tę nowość mój sprzęt powinien dźwignąć, ale... no, bo bez "ale" to jak bez ręki przecież. Powiem szczerze, że liczyłam na coś bardziej nowatorskiego, w sensie na coś czego jeszcze nie było, w moim przypadku miałam cichą nadzieję na gospodarstwo wiejskie. Jakkolwiek niedorzecznie by to nie brzmiało, chętnie bym simów zagoniła do dojenia krów albo kóz :D A tu jeszcze Ela, sprowadza nas na ziemię, uświadamiając, że na dobrą sprawę mamy do czynienia z odgrzewanym kotletem. Jakoś nie potrafię wykrzesać z siebie zbyt wiele entuzjazmu. Spodziewam się, że dodatek nabędę, ale raczej nie natychmiast po premierze. Pewnie poczekam jak zbierze się jeszcze to i owo na jakiś przecenowy pakiecik.
Natomiast zapowiedź jakoby to gwiazdorzenie miało być taniej w pakiecie z podstawką (chyba na DOTsim wyczytałam) uważam za pomysł poroniony. No bo ile osób, które czekają na kolejne dodatki i nowości nie posiada jeszcze podstawki? Jeśli ten news jest prawdą to w moim odczuciu, wiernym fanom serii, którzy jak gęsi kluski łykają (łykamy, bo ja do tych "gupich" miłośników należę) kolejne pakiety, producent pokazuje środkowy palec (typowe? no, niestety).
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 14 paź 2018, 16:11

Ja sama bardziej się ciesze na edycję terenu + fundamenty niż na dodatek. Gwiazdy jakoś nigdy mnie nie jarały na tyle, by grac nimi dłużej niż tydzień.
W trójce mnie nawet zaczęło to z czasem irytować, więc często po prostu wyłączałam funkcję. Nie jest po prostu dodatkiem, który muszę mieć.
Pewno coś mi się w nim spodoba z czasem, ale szczerze wątpię, by tak jak "cztery pory roku" wywołało to u mnie reakcję "ok, jest warte 40 euro" :c

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 23 paź 2018, 11:48

można już płakać, tak będzie wyglądać mapa nowego miasta
mapa.jpg
dokładniej okolice można obejrzeć w filmiku



Drugi film jest z przeglądu wszystkiego z trybu budowy/kupna czyli mebelki i duperelki


Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » wtorek 23 paź 2018, 18:24

*płacze w dłonie* dlaczego oni nie zatrudnią kogoś, kto potrafi w rysowanie mapek? ;_;
... I kogoś, kto potrafi robić fryzury, ała.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 23 paź 2018, 19:42

Mozna przestac plakac na chwile dostaniemy mnostwo obkektow i nie tylko - najbogatszy dodatek jak dotad :)
Dzialek tsz tam zdaje sie jest sporo

No i jak bedzie wgladała gra :)

A jak to widzi Deligracy
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » wtorek 23 paź 2018, 20:20

^ może i sporo itemów itd. ale znowu dla takiej mnie sama tematyka gwiazd/sław itd. jakoś nie porywa na tyle, bym się na dodatek rzucała :V może po premierze zmienie zdanie, póki co nie mam zamiaru wydawać 40euro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”