Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3543
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Alibali » poniedziałek 01 kwie 2024, 00:24

Miszka, nie wiem jak to się skończy - w Hollywood niedawno strajkowali scenarzyści, bo reżyserzy zaczęłi sami produkować scenariusze za pomocą AI... Moja córka sama docenia już zalety AI przy opracowywaniu profilu portretowanego klienta - AI dobiera jej ogólny koloryt portretu, preferowany kolor i styl dodatków, w oparciu o wprowadzone dane - kolor oczu, włosów, typ cery, etc... To, co robiła przez tydzień - robi w jedno popołudnie.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3543
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 kwie 2024, 18:20

No i mamy te nowości! W ekspresowej dostawie dostaliśmy właśnie 24 (dwadzieścia cztery!!!) nowe kolory włosów do dwóch (#*#%@*&) afro-fryzur!

Niech ich drzwi ścisną - nieważne czy prawoskrętne, lewoskrętne, czy obrotowe!

Do zwykłych (nie afro czy warkoczykowych) nie ma ani jednego nowego rekoloru!) Nie pamiętam, kiedy w ogole coś z fryzur za darmo doszło w tym roku, nie licząc tych dwudziestu czterech rekolorów razy dwie fryzury - co daje czterdzieści osiem cudnych afro-kulek czy cornrows (te zaplatane warkoczyki tak się zowią) :( Już widzę moich Simów w tych kępach warkoczyków a la dredy!

Obrazek


.... The Sims™ 4 - Wyjątkowe nowe kolory
Wystylizuj swoich Simów za pomocą 24 nowych kolorów dla dwóch fryzur z gry podstawowej.


W kolejnej ekspresowej dostawie (już w lipcu!!! - ha ha - ekspres jak wolnoobrotowa sokowirówka) - dostaniemy za darmo kolejne dredowo-warkoczykowe cudo :a_grin3:

Obrazek


Więcej tutaj






https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... -Email_2-0
Ostatnio zmieniony środa 03 kwie 2024, 22:15 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3543
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 kwie 2024, 18:27

Cztery lata temu na czele firmy Electronic Arts stanęła Kate Kellogg. Czy The Sims4 i TheSims5 coś jej zawdzięcza? Z tego bla bla bla nic takiego nie wynika, ale dla porządku wklejam wam link do tego wywiadu:


https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... te-kellogg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3374
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 05 kwie 2024, 14:00

Rety jaaakie cuda... 🐮 toż to oni chyba po nocach nie spali tyle pracy :D Mogliby dać reko wszystkich fryzur bo to brzmi jak żart nawet jak się bardzo lubi fryzy afro
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » wtorek 09 kwie 2024, 20:49

Jest oficjalny przeciek z Maxis dot. nowych kitów, które ukażą się w kwietniu. Oficjalny, bowiem ujawniony "przypadkowo" (?) przez jednego z pracowników EA.

Pierwszy zestaw to zestaw do budowania/kupowania, a związany jest z imprezami. Zawiera balony, kule dyskotekowe, neony, konfetti, maszynę do dymu i wszelkiego rodzaju bałagan.
zabawa.JPG
.
Z kolei drugi kit to zestaw CAS, jak napisano "oddający hołd miejskiemu stylowi życia i celebrujący różnorodność" (akurat na zrzucie są znów oczywiście modelki o ciemnej karnacji).
moda.JPG

Informacje powyższe podaję za Sims Community
https://simscommunity.info/2024/04/09/s ... k-april24/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3543
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 11 kwie 2024, 02:40

Ciuchy nawet niczego sobie - widać tę współpracę ze wspomnianą w poprzednich postach Ebonix - te rozcięcia sznurowane w szczególności :) No i rzecz jasna - poprawność, poprawność i jeszcze raz poprawność. Na każdej fotce musi teraz znaleźć się czarnoskóry sim, najlepiej chory na bielactwo, a jeszcze lepiej - gdy jest do tego gruby i niski :)
Przynajmniej JA nie czuję się teraz zdyskryminowana, choć czarnej skóry ani bielactwa nie posiadam :P

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3543
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 11 kwie 2024, 19:58

No i proszę - jestem najwyraźniej jak ten pies detektywistyczny, (co do cece), bo po zapachu (po pierwszym rzucie oka na ciuch) trafię do "winowajcy" :P
Poznam prawie w stu procentach (no, może w 90) rękę twórcy, albo stronkę, skąd pochodzi dany obiekt! Od razu też poznałam rękę Ebonix w tym nowym paku ubraniowym! Potwierdzenie tego dziś przeczytałam na DOT-ce :)

....Co ciekawe, elementy modowej kolekcji zostały zaprojektowane we współpracy z wielokrotnie nagradzaną twórczynią contentu gamingowego – Danielle „Ebonix” Udogaranya....


Obrazek

Szkoda, że nie ma fryzur ebonixowych - niektóre - nawet te afro - są bardzo fajne! Ale ujęła mnie kiedyś prześlicznymi, seksownymi butami. No i tymi rozcinanymi i sznurowanymi spodniami.

https://sims.arhn.eu/2024/04/10/kolekcj ... zawartosc/

Na DOT-ce są fotki, co tam ma być w tych nowościach.

Obrazek


Obrazek


Kolekcję ciuchową pewnie kupię, ale ta dyskotekowa zawartość jakoś mnie nie przekonuje.

Nisełka
Felietonista
Posty: 119
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » sobota 13 kwie 2024, 19:20

@Alibali Czyli, zamiast dać to do np. TS4: Wytworne przyjęcie i TS4: Miejskie życie, zapodali kolejne "zapychacze". Ale może dodadzą jakieś ciekawe funkcje i funkcjonalne obiekty, których gracz będzie mógł użyć w swoich indywidualnych uniwersach w grze.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3543
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 16 maja 2024, 18:07

Zapowiedziane są kolejne nowości - dwie aktualizacje, dwie kolekcje, i jeden dodatek. Tytuł zbiorczy dla całości nowości to Let love in. Na filmiku właściwie niczego nie widać.

Będzie zapewne trochę obiektów do CAS, co zapowiada na którejś grafice choćby dłoń jakby gotowa do manikiuru.

Jak zwykle nastąpiły "niekontrolowane" przecieki, co do zawartości dodatku. Prawdopodobnie będzie to coś związanego z kawiarnią. Patrząc na półeczki, ozdóbki jestem skłonna w to uwierzyć, no ale te skały??



Obrazek


Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”