Simsy z origin windows na origin macbook.

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Rubi
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 25 gru 2023, 22:37

Simsy z origin windows na origin macbook.

Post autor: Rubi » poniedziałek 25 gru 2023, 22:43

Cześć,
planuje zmienić laptop z windowsa na macbook.

Mój poprzedni się zepsuł, jestem na sprzęcie tymczasowym i jestem na etapie wybierania nowego. Jestem bardzo bliska wyboru macbooka, natomiast mam jedną obawę.
The sims 4, które kupuje, kupuje z origin na windowsa, czy jak zainstaluje EA (origin) dla macbooka na nowym laptopie, to dodatki będą działać z mojego konta EA (origin), czy jednak trzeba kupić ponownie na tym koncie?

Kupując nie ma wyboru czy dla systemu mac czy windows. Natomiast chciałabym się stu procentowo upewnić, żeby wydane pieniądze nie poszły na marne.

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3512
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 25 gru 2023, 22:57

Nie radziłabym ci zmieniać sprzętu jeśli chcesz grać w Simsy na MAC-u. Póki co EA jeszcze nie rozwiązała problemu Origina (obecnie EA App) na ten sprzęt i jak niepyszna musiała wrócić posiadaczom MAC-ów Origina, bo EA App nie obsługuje MAC-ów. A to rodzi kolejne pochodne problemy. Wejdź na answers HQ - jest tam jedna ściana płaczu głównie właścicieli MAC-ów. Co prawda ze wzglęów osobistych (choroba) nie wchodziłam ze dwa miesiące na answers, więc może coś naprawili, a o czym nie wiem.

Zajrzałam z ciekawości - chyba jednak jest po staremu

https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Pr ... p/13257124

Przejrzyj cały dział poświędcony TS4 żeby się zorientować i podjąć właściwą najkorzystniejszą decyzję

https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/bd ... -issues-pl

Rubi
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 25 gru 2023, 22:37

Post autor: Rubi » wtorek 26 gru 2023, 13:50

Dziękuję bardzo, chyba jednak skupię się na szukaniu nowego sprzętu z windowsem, tak jak miałam do tej pory

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”