Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Tablica codzienna

Post autor: Alibali » niedziela 16 gru 2018, 17:38

Tokusiu - skorzystałam już - kupiłam sobie Fitness. Brakuje mi tylko chomików... Ale ciągle się waham... Trochę drogo nawet po obniżce...

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 16 gru 2018, 23:27

Po diabla Ci ten chomik Alu???Ja jestem happy ze go nie mam. Tam jest pare niezlych bugow z tym chomikiem juz zgloszonych XD Kotek jest o wiele bardziej rozkoszny w grze, a te pare mebli mozesz odzalowac :))
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 17 gru 2018, 00:52

Mebli o kształtach zwierzątek to ja nawet nogą trącać nie chcę, ale męskiej fryzurki mi żal - fajnie dość wygląda :(
Ostatnio zmieniony poniedziałek 17 gru 2018, 23:37 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 17 gru 2018, 17:35

Chomisiory wyjdą pewnie też w czypaku (pudełkowym zestawie) po nowym roku więc pewnie będe to cos tez mieć tylko naprawde ciekaw jestem co dorzucą do tych pralek i chomiczarni jako pakiet rozgrywki... (te palmy, plaże i brak tła z budynkami... no dobra rozmarzyłem się bo Selvadorade juz mamy więc chyba tak dobrze nie będzie, może szkoła w anglosaskim stylu i pakiet życie na studiach ostatecznie mógłby być, ewentualnie niechby sobie była ta wieś w tematyce o czym hotploty krazyły jakiś czas temu choć w sumie to już ją mamy ta wieś - w Psokotowie czyli Brindleton Bay).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » poniedziałek 17 gru 2018, 18:57

Sama chomików nie mam i mieć nie zamierzam, chyba że będą na promocji w cenie za 1 euro albo za darmo, to się zastanowię XD
Ja sobie sprawiłam najnowszy dodatek i Masahiro stawia pierwsze kroki w byciu aktorką ^^

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 19 gru 2018, 06:54

Wszystkim forumowiczom przesyłam serdeczne życzenia świąteczne :hearts/heavy-black-heart:
życzenia na forum.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 19 gru 2018, 21:05

Bożenko - dziękuję pięknie za życzenia nie tylko tu na forum :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 20 gru 2018, 12:04

To i ja sie dołacze do podziekowan za życzenia kochana Bozenko :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
i załącze własne dla wszystkich uzytkownków tego naszego malutkiego forum .
Niech spelnia sie Wasze wszystkie świateczne życzenia, złożone pod pachnącą choinką - mozna uzyc sprayu "Zapach Świerku" o ile jest sztuczna . Oby prezenty ktore otrzymacie nie były typu "szalik dla Cioci /żony/dziewczyny " a w wersji męskiej zastąp: "podróbka Yardleya wody po goleniu" - ale oby naprawdę sprawiły Wam radość. Niech żadna przykrość ani sprzeczka nie zakłoci Wam tej magicznej atmosfery. Nastepne zyczenie akurat dotyczy rodzaju żeńskiego: niech faceci wyręczają Was z obowiązków typu zmywanie dobrowolnie i z usmiechem na ustach i przestaną sie wpieniać, gdy włączacie Simsy. :hearts/growing-heart:
P.S> Nie wiem dlaczego im tak sie robi! W koncu mogą oglądać w tym czasie sport lub wiadomości zamiast sie nas czepiać!
Wszyskiego Najlepszego kochani!
Obrazek
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 20 gru 2018, 19:34

Uwaga!
Głośnik z najnowszej aktualizacji jest zepsuty! Nie używajcie, nie kupujcie nawet!
Powoduje poważny błąd, który uniemożliwia wczytanie parceli
http://simscommunity.info/2018/12/20/th ... o1ip1NvP98

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 20 gru 2018, 22:45

Pięknie dziękuję za życzenia i też przesyłam dla wszystkich forumowiczów świąteczną karteczkę. Radosnych Świąt Kochani! :hearts/heavy-black-heart:
życzenia1.jpg
@Fredra - dzięki za ostrzeżenie :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 21 gru 2018, 01:08

@Fredra dzieki wielkie za info. :hearts/heavy-black-heart: Na szczęście nie zdązyłam kupić
@Ktosik Ach Gabi jak slicznie sie prezentuje Twoj najnowy domek tutaj! Ten mostek jest uroczy ! I nareszcie ..nareszcie pod mostkiem płynie woda XD Swietna robota z narzedziem terenu! :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 21 gru 2018, 11:56

Dziękuje również za wspaniałe życzenia i wzystkim życzę spokoju, zdrowia i spełnienia wszystkich wymarzeń :) Pogody ducha ,siły witalnej i optymizmu także na długo po świętowaniu ,ciekawych doznań, podróży i wszystkiego czego sobie życzycie i wymarzycie (zaś sobie by tylu byków nie strzelać już w każdym jednym zdaniu bo az sam się dziwuje czytając to co sam wklepuję w internety) :)
Nie mam głowy do komiksowania jakoś więc kazałem simowej Delsinie odbyć mała wyciechę w przeszłosć i zapytać co o świętach sądzi Agu i Vimes sprzed lat ;)
Ps: lecę do Ktosika bo jeszcze nie w temacie jestem (wklejajcie linki "gdzie się da" to takie misie ze skleroza jak ja będą doinformowane szybciej ;) ) mostek nad rzeczką (?) brzmi mega ciekawie jak sie odkleje od wiezowców to może wreszcie coś pokopię (albo ewentualnie skopie sobie jakąś parcelę).
Załączniki
vimes i agu sprzed lat.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » piątek 21 gru 2018, 12:19

Tokus przed życzeniami się pochwali, że jako mistrz promocyj dokupiłam dzisiaj brakujące akcesoria, które dodatkowo w pakiecie był na obniżce 20%, więc za zapłaciłam 12,96eu
Brawo ja!
Znaczy jeszcze brakuje mi 2, bo słodkich niespodzianek "kejti peri" szkoda mi kupować, ale no.

I z tym wesołym akcentem chciałabym wam życzyć wesołych, pogodnych świąt! Co prawda Żaden z moich screenów nie nadaje się teraz na życzenia, bo u Toudów mam skwierczące lato.
ALE zamiast tego, zrobię na przekór i dam wam screena na rozgrzanie!
Obrazek
Niech uroczy syn Toudów, Shigeru, i rekinopies, Carvan rozgrzeją wasze serducha!
Mam nadzieję, że święta spędzicie w rodzinnym gronie, otoczeni tymi którymi chcecie być, z prezentami które chcecie mieć i tak dalej!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 21 gru 2018, 21:46

Magicznych, pełnych wzruszeń i nostalgii chwil świątecznych - w najlepszym z towarzystw - czyli NAS - I naszych kochanych Simów. Znalezienia pod choinką "prawie" wymarzonych prezentów (bądźmy realistami - wymarzone, to sami sobie kupimy :) ) I nie przejedzenia się, a zanim to przejedzenie nastąpi - nie przepracowania się przy garach! A jak już się przejemy, i troszkę nas przybędzie tu i tam - życzę wszystkim PANIOM takiego TANGA! I takiego partnera! Panom oszczędzę przedźwigania :)




Świąteczne buziale dla wszystkich od Alutki i Lolki :)

zimowy park2.jpg

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 22 gru 2018, 09:56

Dziękuję gorąco za wspaniałe i piękne życzenia :hearts/heavy-black-heart: i ode mnie :14-face-throwing-a-kiss:


blue_rustic_xmas_corner.jpg


Wszystkim życzę z całego serca, by te Święta były pogodne i rodzinne, by uczuć, które łączą było zdecydowanie więcej niż tych, które dzielą, a to, co się wydarzy w Nowym Roku, pod każdym względem przewyższało to, co już się wydarzyło...



09.12.2018_22-36-12.jpg

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » poniedziałek 24 gru 2018, 15:02


Moji milí přátelé ,
děkuji všem za přání a srdečně všem přeji krásné prožití vánočních svátků a mnoho radostných okamžiků
:14-face-throwing-a-kiss:
vánoce net přátelé.gif

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 27 gru 2018, 17:43

Dziękuję pięknie Nikola :)

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » sobota 29 gru 2018, 11:42

Wszystkie życzenia są piękne a czasami zabawne :) To i ja się do nich dołączę.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 30 gru 2018, 15:40

Witaj Pablito! Gdzieś ty się chłopie podziewał tyle czasu????

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 30 gru 2018, 15:47

Cześć Alibali :) Podobnie jak mój avek postanowiłem pozwiedzać świat. Co prawda to nie była dżungla Savadorska ale też było bardzo ładnie i mam trochę fotek w przeciwieństwie do mojego avka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”