pepe urządza

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

pepe urządza

Post autor: pepe » piątek 21 wrz 2018, 09:08

Na samym początku pokażę pracę sprzed kilku miesięcy. Mieszkanie to jest przeznaczone dla mojego rudzielca i miało być w stylu skandynawskim pomieszanym z boho. Inspirację czerpię głównie z tumblera. Zależało mi na tym żeby było bardzo dużo roślinek. Niestety zbyt dobra w robieniu zdjęć nie jestem, tak też wszystkich nie widać. :02S-grinning-face-smiling-eyes: Zapraszam do oglądania i komentowania. :07-middle-fingers-crossed:
Załączniki
22.07.2018_17-05-11.png
22.07.2018_17-04-37.png
22.07.2018_17-03-34.png
22.07.2018_17-02-36.png
22.07.2018_17-02-20.png
22.07.2018_17-01-28.png
22.07.2018_17-01-19.png

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 23 wrz 2018, 02:32

Luksusowa kawalerka :)
Zagracona z rozmysłem bu oddać charakter mieszkajacej tu osoby. Chata dla miłośnika muzyki ktory do pracy jezdzi rowerem. Lubi ksiazki i duzo pracy wykonuje na komputerze, Pisarz? Bo jak na milosnika gier komputerowyuch chata jest zbyt "serio" i z tym prostym skandynawskim stylem pasuje raczej do solidnej osoby nie tracącej czasu na klikanie rozrywkowe pod komputerem. Ale ten lokator ma swoje slabostki - lubi roslinki i nie wyrzuci swojej ukochanej świnki skarbonki . pamiatki prawdopodobnie z dziecinstwa.
Bardzo mi tu pasuje do tego wlasciciela rudy kocur, To ze rudy bo mi korem by pasował do calej chaty XD - tez niezalezny i chodzacy własnmi drogami.
Barzo lubie takie mieszkania ktore maja wlasny niepowtarzalny klimat i ozwierciedlaja charakter wlasciciela.
No tu pomogly Ci te sliczne CC - z obiektów Maxisa trudno wykrzesac takie klimaty.
Spokojnie moglabym tu wprowadzić jakiegos mojego sima - kazdy Vimes poczułby sie tu idealnie :) :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 24 wrz 2018, 00:13

Piękna chata, ów rudy potomek Wikingów zapewne rowerkiem pomyka na sesje muzyki granej z przyjaciółmi na kamieniach lub piszczałkach jak to bywa na Islandii czyli skandynawskim "końcu świata" jednak meble ma światowe min zakupione w Ikei pod samym Sztokholmem ;)
Pięknie urządzone z wyobraźnią i pomysłem. Rzeczy cc dobrane naprawde ciekawe i bardzo fajnie wykorzystane, gratuluje i czekam na kolejne pomysły i inspiracyje :) :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 01 paź 2018, 19:08

Wprawdzie nie używam w swojej grze dodatków CC, ale bardzo chętnie oglądam jak inni za ich pomocą urządzają mieszkanka swoim simom. :01-grinning-face:
Bardzo mi sie podoba przedpokoik z rowerem, i piękny oraz przytulny salon. Świetnie to wszystko dobrałaś :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 04 paź 2018, 13:30

Pepino - bo jakoś bardziej mi pasuje żeńska forma tego nicku :) - bardzo podoba mi się twoje mieszkanko. To naprawdę sztuka, by udekorować gustownie nawet mając tonę cc. Bo trzeba nieźle trzymać się w karbach, by nie zagracić, bo wszystko takie ładne, i chciałoby się wetknąć i pokazać...
Nie lubię Skandynawii jako regionu zimna, ale podziwiam Skandynawów za ich przywiązanie do naturalności i prostotę stylu, który niektórzy uważają już za klasykę. A jeszcze inni ciągle psioczą, że za proste toto. Ale nie można odmówić tym mebelkom i przedmiotom codziennego użytku funkcjonalności i łatwości łączenia z innymi stylami. Choćby boho, aczkolwiek w pierwszej chwili to połączenie wydało mi się zbyt karkołomne. Boho i Skandynawia? Ale jak widać na załączonych obrazkach - obroniłaś się.
Urzekłaś mnie minimalistyczną kuchnią - choć ja w realu w takiej kuchni w 10 sekund nie miałabym wolnej przestrzeni na przygotowanie posiłku. Spodobał mi się fotel wypełniony plecionką z makramy, sama gromadzę takie rzeczy...

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » poniedziałek 08 paź 2018, 22:20

Dziękuję wszystkim! :hearts/heavy-black-heart:
Jakiś czas temu brałam udział w konkursie na oficjalnym forum. Jednym z zadań, jak część pewnie wie, było stworzenie sypialni w jesiennych barwach. Oczywiście nie można była używać CC, co okazało się trudniejsze niż myślałam, bo przecież tak kusi żeby postawić tam jakąś nawet małą ozdobę :cat_hmm: Jednak udało się i jestem zadowolona jak całość się prezentuje.
Załączniki
syp4.jpg
syp3.jpg
syp2.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 08 paź 2018, 23:39

No i słusznie jestes zadowolona bo bardzo ladna ta sypialnia w jesiennych kolorach.
Wszystkie te kolory są ślicznie dobrane. Nawet krajobraz za oknami wpisuje sie w ta kompozycje kolorystyczna, :)
Nieuzywanie CC jest czyms w rodzaju wyzwania dla naszej kreatywnosci. Czy potrafimy cos zrobic klimatycznego bez tych wspomagaczy czy nie, Ja osobiscie lubie takie wyzwania. Satysfakcja ze POTRAFIŁO sie zrobic coś ładnego z prawie niczego jest ogromna i nie porownywalna do satysfakcji stworzenia czegos za pomocą wszystkich slicznosci z netu.:)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 10 paź 2018, 22:11

Oj tam, oj tam Elu :) Ja lubię cecowe chałupki, i wierz mi lub nie - urządzenie sensownego i stylowego wnętrza przyozdobionego cc jest wg mnie większym wyzwaniem niż urządzenie go tym co bozia EA dała... Bo to naprawdę dużo siły woli potrzeba, by nie nautykać wszędzie tych swoich znalezionych skarbów :)
Jesienna sypialnia jest rzeczywiście bardzo jesienna w kolorystyce. ładnie wszystko ze sobą współgra. Nawet obrazek na ścianie i żółtawe piaski za oknem, choć to pustynne klimaty :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 11 paź 2018, 13:17

Świetne, lubię kiedy jest troche cegły wewnątrz, może połaczyłbym to z innym kolorem farby choc takie połaczenie o dziwo sie nie gryzie i wygląda efektownie zwłaszcza na pierwszym fotku. Dla mnie meblowanie samo w sobie jest wyzwaniem czy z cc czy bez bo meblować jakoś zawsze chce mi się najmniej w tej całej zabawie więc podziwiam talenta i czekam na więcej, pewnie się troche zainspiruje w przyszłości :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 20 paź 2018, 20:02

Ja również tak jak Gabi nie używam w grze dodatków z CC, które bez wątpienia podnoszą walory tak simowych postaci jak i wyposażenia domostw, ale nie rozwijają pomysłowości graczy.
Dlatego podziwiam kreatywność naszych architektów, którzy potrafią zdziałać cuda z tego co mają do dyspozycji w grze.

Sypialnia w jesiennych barwach jest tego najlepszym przykładem - bardzo fajnie Ci wyszła. Idealnie oddałaś jesienny klimat i super dopasowałaś ze sobą wszystkie elementy :a_bravo: .

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 23 lis 2018, 23:17

Faktycznie jest mnóstwo pięknych dodatków CC i kuszą, ale doskonale sobie poradziłaś bez nich. Jesienna sypialnia jest naprawdę urocza. :hearts/heavy-black-heart:
I z tego co pamiętam zwyciężyłaś w tym konkursie, więc serdecznie gratuluję !!! :a_bravo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”