Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Re: Tablica codzienna

Post autor: pepe » wtorek 02 paź 2018, 14:21

Pozdrawiam wszystkich, którzy wrócili na studia :cat_depressed: chociaż nie wiem czy ktoś taki w ogóle tu jest (oprócz mnie). Wszystko co dobre, szybko się kończy. Ale na okienkach planuję grać w simsy! :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat: Miłej reszty tygodnia!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 02 paź 2018, 19:19

Miłego grania i bezproblemowego studiowania. co do studentów - jest ich tutaj kilkoro :)

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » środa 03 paź 2018, 18:54

Wszystkiego najlepszego! Spóźnione ale zawsze są😉 Co do zapominalstwa to ja jestem zdecydowanie mistrzem. I tak da się wyjść na spacer z psem bez psa... zaspałam rano i byłam spóźniona do pracy no ale z psami trzeba wyjść (dwa owczarki niemieckie, nie wiem jak ja ich nie zauważyłam) ubieram się szybko, buty, bluza, smycze i idę...dopiero ulice dalej zorientowałam się że psy są na ogródku😂 Szpital , w którym pracuje jest na przeciwko remizy strażackiej, i ja kiedyś bardzo rozgarnięty człowiek idę do pracy i dopiero po tym jak zobaczyłam brak ludzi na korytarzach zorientowałam się że zawitałam w remizie...można? Można XD

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 paź 2018, 20:04

Ech Gosiku - ja przejechałam z mężem prawie 50 km do specjalistycznego sklepu medycznego, w którym sprzęt rehabilitacyjny jest sprzedawany na specjalne zlecenie, potwierdzane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Po drodze uświadomiłam sobie, że nie wzięłam pieniędzy ani karty bankomatowej. Mąż był zły, ale w końcu on też ma kartę :P... Ale na miejscu zorientowałam się, że także zlecenie zostało w domu. Możesz wyobrazić sobie minę męża :P

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 04 paź 2018, 18:42

Wieści raczej hiobowe są.
W listopadzie wszystkie nasze script mody padną. EA zmienia głowy skrypt gry i aktualizuje gre do niego.. Dreadpole juz sie drapię w głowe bo EA mu udostepniła ten nowy Python skrypt i bedzie przerabial MC na to. Ale te drugi mod i wszystkie animacje pieczolowicie zebrane do kosza. I wampirze mody.. Nie sadzę zeby EA im tez to podesłała. :34-sleepy-face:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 04 paź 2018, 19:39

Uuuu.... :a_angry: :a_angry2: :a_argue:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 05 paź 2018, 13:49

Elu, nie wiem czy animacje ucierpią na tych zmianach (oby nie! Łatwiej odtworzyć skrypt moda niż te wszystkie animacyjki!)... to w sumie coś innego niż MC czy WW, ktory ingeruje w silnik gry, ale ja się nie znam, piszę na "zdrowy rozum".
Wierzę w to, że twórcy znajdą sposoby i na ten problem. :/
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 09 paź 2018, 18:42

Pochwalę sie :)
Za walke z bugami na EA Help nie tylko mnie pochwalono , ale i nagrodzono, Zostałam szczesliwym posiadaczem Wielkiego Prania i Kręgielni.
Tak ze jak macie jakis problem z gra to do mnie :cat_mwaha2:
Do wreszcie docenionego i co najwazniejsze nagrodzonego! - specjalisty od wszelkich bugów The Sims4 :cat_shy:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 10 paź 2018, 00:25

No przyznam szok ,że EA zagramaniczne jednak jest spostrzegawcze , super! Gratuluje naszemu specjaliście Eli :a_bravo: :a_bravo: Świetnie, że jednak i docenić zagramaniczne EA Twój wysiłek potrafiło (w polskim dziale sie nie doczekałas / edit: juz wiem, że jednak doczekałas także podwójne wow!). Gratuluje także tego prezentu i trzymam kciuki za dalszą udana zabawe i owocna pomoc dla innych graczy. Fajną rzeczą jest także to, że po tym wszystkim może łatwiej będzie rzeczywiście o jakies wsparcie w druga strone w razie problemów graczy a kto wie, może nawiążesz jeszcze jakąs współpracę przez większe "w" z zagramanicznym EA czego mocno ci zazyczam! :)

Ps: No i mamy nowy dodatek znaczy będzie niebawem. Jakoś tym razem gałki mi z orbit nie wyszły może dlatego, że spodziewałem sie innej tematyki niz gwiazdorzenie z mała domieszką kina ale zobaczymy, może w praktyce nie będzie takie złe... Dobrego...dobrej Wam! :)

Ps2: małe niespodzianki (fotki niektóre sa Gabi,Eli,Bobinki i M3lcika oraz Alicji a loga związane niekiedy także z naszą społecznością (Pepe chyba mnie utłucze za ten market... :O )

https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... axis=false

https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... axis=false

https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... axis=false
Załączniki
09.10.jpg
Ostatnio zmieniony środa 10 paź 2018, 10:57 przez SimDels, łącznie zmieniany 1 raz.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 10 paź 2018, 05:05

Dlaczego miałaby Cię utłuc ? Bardzo ładny i wesoły szyldzik :)
Jeszcze nie sprawdziłam w grze tych foci - jutro to zrobię i penie jakis sobie zatrzymam :)
P.S Muszę Cię sprostować - te gifty dostałam od EA Polska za to co pisalam u nich i chyba na USA EA Help też. Crinrit mi napisała ze jesli jestem dwujezyczna powinnam być i tu i tam. bo dobrze miec kogos kto potrafi szukac odpowiedzi a pytania na obu stronach. Polscy gracze sa wręcz specjalistami od problemów z Origin i chyba są w tym lepsi od amekańskich - szczegolnie Ci co grają w Baterfield . Z Origin bowiem maja do czynienia wszyscy klienci EA niezaleznie w co grają.
EA Help to tez społeczność graczy - tyko takich co sie bawią w badania gier pod kątem bugów i błedow.
Czesto maja ci gracze duzo wieksza wiedze od pracowników EA w tych tematach - w końcu testuja te gry po pare godzin dziennie. . Ich zadaniem wiec jest te bugi wyłapywać i musza umiec odróznić co jest prawdziwym bugiem gry a co jest bledem,czesto łatwym do naprawy - jak sie wie jak - powstalym z powodu jakosci komputera , bledów konfiguracyjnych Windowsa ktorch gracz sie dorobił , bo na przyklad nie aktualizowal tego Windowsa, nie wymienial sterownikow graficznych i.t.p., ma nieaktualne CC, czy mody- no to jest standart z tymi nieaktualnymi modami - po kazdej aktylizacji wrzask sie niesie pod niebiosa graczy ze nagle gra sie zepsula , bo to napewno wstrętna EA spieprzła aktualizacje . jego przeciez sliczniusie mody NIE MOGŁY tego zepsuć!!!
Czyli spojrzenie na te problemy zmienia sie diametralnie jesli jestes w środku nich.Wczoraj mialam do czynienia z graczem ktory sie pienil ak mydło marki jeleń, bo mu gra nie chciala sie właczyc na scalaku Intela.Amerykanin XD "Gra co kosztuje tyle dolarow MUSI przeciez chodzic na jego komputerze bo Minicraft czy jakos tam mu chodzil" ! Zadne argument do gościa nie docierały. Inna sprawa, ze tak na moje mal 9 lat XD
Bugow o dziwo nie ma zbyt wiele tych prawdziwych i te zbieraja pracownicy EA - jak juz jest pewnosc, ze o nie sprzet, nie softwer w gracza komputerze jest winien - w 99.9 % przypadkow to komp gracza jest winien . to leci pietro wyzej do dzialu technicznego EA ktorzy probuja ten bug odtworzyc na wlasnych komputerach,
Naprawde wcale sie nie dziwie ze nie ma drugiej takiej gry tego typu. Ta gra jest tak czuła na błedy Windsowa , za na dzis juz niekiedy po pierwszych objawach widac ze u klienta zglaszajacego "bug gry" ten jego Windows ma problem XD
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 10 paź 2018, 11:04

Pewnie tak choc "niepatriotycznie" mocno czekam na jakąs konkurencje bo to cyba jedyna dziedzina growa ,która jest zdominowana tylko przez jednego wydawce i jedną serie gry (pomijając second life, które ma sie jednak nijak do zamysłu The Sims). Czyli odpowiedzią na brak konkurencji jest chyba poprostu to, że przt obecnych sprzętach nadal trudno stworzyć coś coby miąło takie bogactwo i swobode interakcji bez zaduszania kompa jednocześnie. Jeszcze raz gratki, podwójne w takim razie :)
A co do obrazków to słusznie zauwazyłaś że ciapa zapomniała ich wsadzić w ramki bo większosc miała być w ramkach ale w sumie każdy może na chwile wejść w tryb życia i sobie je zaramkowac na rzyszłość będe pamiętać (o ile te obrazki nadal będa mieć przyszłość w grze po kolejnych zmianach).
Dobrego Wam! :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 10 paź 2018, 11:37

Składam najszczersze gratulacje i uściskuję rąsie naszej mistrzyni w walce z bugami. Nareszcie ktoś zauważył i docenił Twoje zaangażowanie Elu w rozwiązywaniu problemów związanych z grą. :a_bravo:

Pepe market ogromnie mi się spodobał :) w realu jest Pepko, o którym jak do tej pory mam tylko dobre wyobrażenie - czego życzę konkurencji :D .

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 10 paź 2018, 11:41

Dokladnie tak jak napisałes - trafiles w sedno problemu jakie maja unne firmy z tym i jest to najwiekszy problem EA tez " przy obecnych sprzętach nadal trudno stworzyć coś coby miąło takie bogactwo i swobode interakcji bez zaduszania kompa jednocześnie."
W Czwórce EA probowala dokonac niemozliwego - XD zrobic gre na komputery tylko odrobine lepsze niz biurowy laptop XD Zeby taka gra sie nie psuła pojechano po wszystkim tym co w Trojce generowalo bledy starajac sie odchudzic toto na maksa.
Na to zbuntowal imsie rynek domagajac sie wszystkiego tego do czego Trojka go przyzwyczaiła,
EA powolutku zaczela sie poddawać etapami - najpierw baseny. potem todlersi wiecej karier , wieksze otoczenia i doszlismy do etapu gdzie gra ktora na starcie prawie sie nie "psuła " nagle zaczęła grymasic i reagowac na bledy sprzetu i oprogramowania oraz domagac sie zdecydowanie tego czego chciano na starcie uniknac - czyle lepszej klasy komputerów,
Gra sie nie tnie i chodzi bardzo ładnie na karcie graficznej z wyzszej połki , na ilosci RAM najlepiej powyzej ośmium, na zaktualizowanym Windowsie, szybkim procesorze - oraz speed dysku, Tak samo było z Trójką,,
Poniewaz nie mozna walczyc z rynkiem EA na dzis poddala sie zupelnie obiecujac narzedzie terenu - chyba im juz wisi ilosc graczy ktorym gra stanie jak sie tym pobawią,
Trojka ktora na słabych komputerach byola prawie niegrywalna była sukcesem swiatowym wiec czemu nie? Odpuscmy sobie do konca te ograniczenia - cisna nas o "lepsza gre", samochody, wiecej otwartego swiata - OK bedziemy im to po trochu dodawac. Niech wymieniaja komputery!
I pozdrowki Bobi :hearts/heavy-black-heart: :))
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 11 paź 2018, 23:10

Gratulacje dla Gabi @Ktosik za Maxisa dla Villa Bomboniere :hearts/heavy-black-heart:
Zasluzone w 100 procentach! :hearts/heavy-black-heart:
Obrazek
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 12 paź 2018, 00:25

Hejka moi mili :)
Dziękuję Elu za ten piękny bukiecik :hearts/heavy-black-heart: , jestem w szoku i bardzo sie cieszę. :a_jumping:
To zawsze miłe, gdy ktoś doceni twoją pracę.
Tobie Elu, też serdecznie gratuluję tej zasłużonej nagrody za pracę i serce jakie wkładasz w pomaganie innym graczom. :hearts/kiss-mark:
gratulacje.png
Ps. Kurcze nie mogłam sie tu dzisiaj zalogować, choć wbijałam dobre hasło. W końcu załapałam się na jakieś obrazkowe zgadywanki i udało się.!!!
Myślałam, że dostałam bana, XD :03S-face-with-tears-of-joy:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 12 paź 2018, 09:58

Gratuluję Gabi! Gratuluję obu zdolniachom, super ,że bomboniera została doceniona bo fakt-jest przepyszna :) (masz wyobraźnię!)
Załączniki
07.07.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 15 paź 2018, 15:15

Dzięki Delsiku :hearts/heavy-black-heart:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zostawiam fotkę z mojego ostatniego wypadu na jesienny spacer do parku w Świerklańcu. Pewnie niektórzy z Was też go znają. :09-winking-face: :01-grinning-face:
Świerklaniec park.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 15 paź 2018, 15:29

Nie znają :p przynajmniej ja nie znam :)
Śliczny jest! Ale najbardziej zazdroszczę Ci braku wiatru. Nad morzem zawsze wygląda ślicznie, ale co mi po tej sliczności gdy zacznie wiać lodowaty wiatr gdy tylko lato sie skończy. I tak bedzie wiał bez dnia przerwy - czasem mocniej czasem słabiej az do przyszłego lata. :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » poniedziałek 15 paź 2018, 17:57

Gratuluję Wam obu z całego serducha :hearts/heavy-black-heart:
Ja aktualnie jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi...w dwupaku :hearts/heavy-black-heart: :09-winking-face: Sezon wakacyjny się skończył i w końcu można jak normalny człowiek wyjść na spacer bez ciągłych pytań od turystów "jak dojdę do?" "gdzie jest...?"
Pięknie tam u Was w Polsce, miejsce znam i uwielbiam :hearts/heavy-black-heart: A ja się pochwalę moim weekendowym spacerem z rodzinką (pierwszym od baardzo dawna)
Na zdjęciu Dolomity w wersji jesiennej, moje rodzinna wioska i nawet widać mój rodzinny dom :hearts/heavy-black-heart:
289950_jesien-drzewa-dolomity-wies-val-dolina-di-1.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 15 paź 2018, 22:37

Mega fajne ujęcie Gosiku, fantastyczne to Twoje miejsce jest. Może wstawisz coś więcej w temacie z fotkami i podobnie Gabi bo napewno park jest piękny a o tej porze roku to wogóle miodzio i chyba skądeż znam ten Świerklaniec z nazwy ale... musze sprawdzić w google maps zanim mi coś zaświta i czy znam go tylko z nazwy :D Ps: ja chcę na wyciechę...Do Gdańska tez by było fajnie wiatr zniose byle w poblizu był cud zwany morzem :) Pamiętam jak szybko pogoda potrafi się zmienić na wybrzeżu to jest czasem chwila, z daleka idzie sobie ciemne niebo w słoneczny dzień i nim sie obejrzysz grad i huragan wygonią cię z plaży porywając stragany z pamiątkami jeśli takowe są po drodze ;) No ale morze wzburzone jest chyba najfajniejsze wizualnie więc czasem warto zostac na sztorm. Od mnie pozdrowionka z miasta jeża czyli ze Zgierza a właściwie z lasu na pograniczu Zgierza i Łodzi :)

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”