Alutkowe Gwiazdy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Alutkowe Gwiazdy

Post autor: Alibali » wtorek 06 lis 2018, 09:27

Moje Simy będą raczej retro - staram się bowiem odtwarzać postaci z danej epoki. Ale zdarza mi się stworzyć - często przez przypadek - całkiem współczesną postać. W ten sposób powstała całkiem udana (heh, samochwała :a_laugh2: ) Chineczka

Zrzuty z CAS
portrait.jpg
formal1.jpg
summer cl..jpg
winter cl.jpg
pjs.jpg
swim.jpg

Chcąc ją oblukać w grze wrzuciłam ją naprędce do jakiegoś pustostanu w Myshuno, ale zdjęcia wyszły dość ciemne (była simowa noc). Gdy zrobię lepsze - dodam
in game2.jpg
in game3.jpg
Ostatnio zmieniony sobota 24 lis 2018, 01:26 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 06 lis 2018, 09:53

Chinka Cheng jest do pobrania w galerii, mój nick w galerii - przypomnę - Aschantka.
Postać wymaga dodatku pogodowego i Witaj w Pracy. Starałam się ograniczyć cc, ale troszkę tego wyszło. Wszystko pobrałam na TSR, ale jest kilka ceceków z netu, potrzebny jest także suwak ust (jest link w odpowiednim dziale tutaj na forum), oraz niestandardowy kształt ust - także z TSR.

Edit: Wklejam całą Cheng z cece, bo nie mam siły na szukanie wszystkiego po necie, jak to zrobiłam przy Mikołajkach. Zanim się tę Simkę Cheng wgra trzeba wkleić do mods - ten nowy kształt ust ( dołączyłam go do spakowanego folderu, ale to nie jest mod na kształt - ten trzeba pobrać z tematu - sliders, który założyłam na forum) - nowy kształt ust wyświetla się w CAS w zakładce modelowania twarzy - usta. Natomiast MODEM na kształt ust podciągałam je jeszcze i nie wiem, czy wasza gra będzie "wiedziała" jak je ustawiłam.

Cheng (2).zip
(70.19 MiB) Pobrany 666 razy
Ostatnio zmieniony czwartek 06 gru 2018, 20:22 przez Alibali, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 06 lis 2018, 11:16

Odrobinę przypomina mi Selenę Gomez w chińskiej stylizacji.
eee50f721209d02d683f70f76c3492db--my-girl-celebs.jpg
Kolejny raz się przekonuję, że CC ... robią różnicę :a_sad: .

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 06 lis 2018, 13:16

No faktycznie, Bobi - podobna trochę.
Ale na usprawiedliwienie (albo i nie) dodam, że o Selenie co prawda słyszałam, nie wiem czy dobrze kojarzę - coś ma wspólnego z Justinem Bimberem? :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Nie znam drogi jej kariery, ani nie oglądałam fotek, więc jeśli jest podobna to czysty przypadek :) Zaraz zajrzę do netu by nadrobić zaległości :29-persevering-face:
pobrane.jpg

Edit - podobna jest - owszem - ale do tajskiej skrzypaczki i narciarki alpejskiej Vanessy Mae :) Możecie więc ją przechrzcić :a_ciiii:

Tu można ją pooglądać "na żywo" - wspaniały koncert :)



a tu już jest starsza i zaczyna gwiazdorzyć

Ostatnio zmieniony czwartek 06 gru 2018, 20:46 przez Alibali, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 06 lis 2018, 14:25

ja nie wiem czy z Bimberem nie znam sie :D W każdym razie simka jest naprawde piękna!
Mi tez skojarzyła się z Seleną tudzież ogólnie z uroda niekoniecznie chinska bardziej latino lub azja ale w stylu Indonezjii itp. czyli tam gdzie równiez uważa sie panie za wyjątkowo piękne acz wiadomo, że chinesie niekiedy lubia zmieniac wygląd operacyjnie podobnie jak mieszkanki innych okolicznych krajów tak by powiększyć sobie usta i upodobnić się np do europejskich/amerykańskich kanonów piękna.WIdac ,że długo dziabałaś nad charakterystycznymi rysami twarzy, chinesia motywuje by użyc także tych suwaczków.
Ciekaw jesteem także innych postaci równiez tych bardziej historycznych. Widac, że spędzasz ogrom czasu przy ich (że tak to ujmę) dopieszczaniu :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 08 lis 2018, 09:04

Zdecydowanie Twoja piekność Alu pochodzi z Singapuru - tylko tam w wyniku mieszania genów wielu ras - hinduskiej, chinskiej europejskiej a nawet tych pochodzacych z pólwyspu arabskiego mozna spotkać podobne kwiatuszki. Czystej krwi Chinki maja krótsze noski - tu w jej sliczym nosku widac domieszkę bialej rasy, usta tez - na szczescie - nie przypominaja dość wąskich ust Chinek. W rdzennych Chinach od razy awansowałany na aktorkę bo jest nie tylko sliczna ale i oryginalna odbiegajac na plus od wyglądu typowej ładnej Chinki.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 09 lis 2018, 08:19

Dziękuję Elu i Michale za odwiedzenie kącika - wielki buziak dla was :a_madam:
Nie jestem biegła w tworzeniu SImów, ale zdecydowanie to wolę, niż budowanie :)
Moje serce należy do epoki wiktoriańskiej i lat Bohemy, a także obejmując okres aż do lat 50-tych. Nie wiem dlaczego - tak jakoś mam. Nie interesuje mnie kompletnie współczesność, a niestety - tych ,którzy lubią dawne style - jest coraz mniej. Nas - 60+ - też jest zdecydowanie coraz mniej. :a_sad:
Masz rację co do urody mojej Simki - nie jest Chinką z urodzenia. Może jakaś Filipnka?
Tak czy siak - powstała przez przypadek, gdy dla Delsa wypróbowywałam suwaczki. Spodobał mi się efekt - i stąd zawitała w moim kąciku.
Natomiast chciałam ci powiedzieć, że od dawna mam w grze twojego Vimesa (kto go nie ma?) - i nie wiem, co ty mu dodałaś podczas tworzenia - ale ten facet to istny wulkan energii i pomysłów. Sam z siebie zajmuje się nie tylko ogródkiem, ale i barem (biegły jak ta la la w sztukach wszelakich), ale moje SImy naumiane na maksa nie biegną same (będąc gdziekolwiek gdzie jest bar), by popisywać się żonglowaniem butelkami, czy nalewaniem drinków. Albo do cudzego ogródka podlewać szpinak :a_grin2: Nie wspominając o uprawianiu ogródków innego rodzaju :a_grin3:

Zobacz sama
Vimes barmanem.jpg
czy to nie Vimes.jpg
-czy to nie Vimes - zdaje się mówić mijająca go Simka. Swoją drogą jak się już dopnie do jakiejś, to nawet półnaga piękność maszerująca mu przed nosem nie oderwie go od "zajęcia" :a_grin3:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 12 lis 2018, 10:46

Rzeczywiście trochę podobny także z zachowania po tym co piszesz :) Fajne jest to, że każdy z nas tworzy w jakis sposób ludziki unikatowe przemycając to na co zwraca uwage w realu (lub w Tesco ;) ) zas podrzucanie butelkami uwielbiam i czekam na więcej także tych retro ludzików bo bardzo lubie takie zabawy w inne epoki. Troche brakuje mi świata neutralnego podobnego chociazby do wyspy w Windenburgu, tak by można się było na zupełnym luzie pobawić w dawne (lub przyszłe?) czasy bez wiatraków i budynków-makiet w tle.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 24 lis 2018, 00:19

Mnie również jej uroda nie kojarzy sie z typową Chinką, może bardziej z Filipinką, niemniej Simeczka jest cudna, ma piękne rysy twarzy i baaaardzo namiętne usta. :hearts/heavy-black-heart:
Ech, ten Vimes Eli, to jest niepowtarzalny facet, z ciekawymi genami hodowanymi od pokoleń. :hearts/two-hearts: :02S-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 24 lis 2018, 01:37

Moja kolejna gwiazda - znana już z wcześniejszych fotek słynna podróżniczka Hillary Marshall - tym razem przygotowująca się do roli życia - jako Black Swan. To moja pierwsza próba z użyciem PP - Zmieniłam koloryt skóry Hillary, tamten chyba był zbyt "egzotyczny"
12.jpg

13.jpg

11.jpg

14.jpg

Gdy obrobię resztę fotek już z rozgrywki - to dołączę w wolnej chwili. Oczywiście te łabędzie skrzydła i tutu to tylko do CAS-tingu :)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 24 lis 2018, 06:54

Obydwie Twoje dziewczynki są wyjątkowo piękne. Egzotyczną piękność Cheng pobiorę z chęcią, tylko pewnie bez CC będzie wyglądała trochę mniej efektownie, jednak rzęsy Kijiko i cc-ecowe włosy a także wszelkiego rodzaju skórki nadają specyficznego i bardziej naturalnego wyglądu simom. Cheng jest wyjątkowo piękna i karierę aktorską ma jak w banku. Vimes u mnie tez się plącze po grze i podrywa na prawo i lewo, możne ich spróbuję skojarzyć :09-winking-face: i poczekam na efekt :38-face-stuck-out-tongue: .
Druga simka jest również śliczna a w tych pozach i stroju do Jeziora Łabędziego wygląda oszałamiająco :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:. Zachwycająca jest ta druga poza :21-grinning-face-star-eyes:
Piękne i wyjątkowe simki tworzysz Alu :19-slightly-smiling-face:. Jak możesz, to pokaż je także na fotkach z rozgrywki. Pozdrawiam i udanego oraz spokojnego weekendu Ci życzę :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 24 lis 2018, 09:26

Dziękuję Kropesiu za odwiedziny kącikowe. Wrzucem wrzucem - tylkom zajęta bardzo - musiałam moje ceceki wymieniać na zaktualizowane. To znaczy - nie musiałam, ale że sporo cc mi się nie wyświetlało - przestraszyłam się, że po tej aktualce może mi coś skopie grę, i zaczęłam (nareszcie!) zwracać uwagę na datę produkcji danego cc. Okazało się też, że niektórych rzeczy - pobranych - nie rozpakowałam, bo nie zauważyłam, że spakowane są czym innym niż zip. Wtedy wygląd archiwum jest taki sam jak już rozpakowanego package.
Hahaha! Starość nie radość :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 27 lis 2018, 00:06

Świetna postać, fajny pomysł z tymi skrzydłami choć jeszcze niedoczytawszy do końca miałem zamiar zapytać czy fruwaczkiem jest także w grze ,lubię takie kombinacje ale nawet jesli tylko do castingu to i tak fajny sposób na pokazanie tej postaci. Bardzo ładna simka ,swoja drogą ciekawe jak prezentowałaby się wgrze faktycznie jako fruwaczek ze skrzydełkami czyli anielica, chyba mnie zainspirowałas na zrobienie czrgos podobnego w grze :O
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 27 lis 2018, 11:37

Podzielam Alu, Twoją fascynację baletem "Jezior łabędzie". Ta gwiazda ma zagwarantowaną sławę, bo zarówno wygląd jak i kunszt baletowy, który prezentuje pozując do zdjęć jest z najwyższej półki :a_bravo:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 27 lis 2018, 17:03

bobas52 pisze:
wtorek 27 lis 2018, 11:37
Podzielam Alu, Twoją fascynację baletem "Jezioro łabędzie". Ta gwiazda ma zagwarantowaną sławę, bo zarówno wygląd jak i kunszt baletowy, który prezentuje pozując do zdjęć jest z najwyższej półki :a_bravo:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 03 gru 2018, 17:05

Przepiękna baletnica i cudna prezentacja :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Zgadzam się z Kropeczką, ta druga poza jest rewelacyjna. :cat_yes:
Również bardzo chętnie zobaczę fotki z rozgrywki z tą urocza simeczką. :02-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 06 gru 2018, 02:13

Zanim wstawię fotki z rozgrywki (a trochę problemów miałam ostatnio z cecekami - zaplątał mi się jakiś dwójkowy albo trójkowy package - cholera - w opisie trudno wyłapać co to jest - i musiałam wszystkie cece wywalić, i wstawiać prawie pojedynczo) to dla wytchnienia i z powodu zgryzoty, że przejdzie mi koło nosa Michael Buble w Polsce - zrobiłam sobie pocieszajkę :)

Mój Santa Claus czyli Mikołaj
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5a.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 06 gru 2018, 02:17

Mikołaj ma koleżankę po fachu - Mikołajkę, czyli Nicolette

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
10.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 06 gru 2018, 02:25

I kilka fotek z gry zrobionych naprędce (musiałam postawić bylejaki pokój, bo nie chciałam by czekali w deszczu na dworze aż do rana, gdy będzie jaśniej :)


Naprawdę dostałam tę rolę? Naprawdę???

10.jpg
11.jpg


Czym by tu ją upić???

9.jpg

Rany, muszę powiadomić Kitty, Miśkę, Lolkę i Wendy... Pękną z zazdrości!

12.jpg

Cholera! Niemożliwe, żebym wszystko wypił!!

8.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 06 gru 2018, 02:43

Jeśli ktoś będzie zainteresowany - wyślę ubranych w ciuszki EA i spakowanych w tray importerze wraz z potrzebnym genetics cc - starałam się aby było niewiele.

I jeszcze wersja brodata Mikołaja (ze skinem valencia - tym od Nicolette)

1.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
11.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”