Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Post autor: Alibali » poniedziałek 07 sty 2019, 19:41

Bobi - ty już nie jesteś Bobinką - nieśmiałą, kruchą istotką - tylko prawdziwym Bobinatorem jeśli chodzi o wnętrza! Rozdziawiłam się na widok tej świątecznej aranżacji - jak pięknie dobrałaś tapety do wystroju! Te cętki zdają się tańczyć na ścianach jak plamki światła rzucane przez roziskrzone kryształy w stylowym artdekowskim żyrandolu. Nie przyszłoby mi do głowy ozdobić stół girlandą, a przecież siadałam dawno temu do stołu ozdobionego miniaturowymi girlandami mirtów... Umieszczenie kominka od frontu wydawało mi się zawsze niewłaściwe. a teraz zmieniłam zdanie.
Druga aranżacja urzeka mnie czystością formy i estetyką. I niezwykłą harmonią...
Pięknie Bobi...natorze!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 08 sty 2019, 00:48

Rety ten projekt dla Eli jest fantastyczny, zadziwiasz pomysłowością, mam wrażenie, że potrafisz wykorzystac kilka tych samych elementów na tysiąc sposobów a ja tylko pacze i sie uczę no i usmiecham na widok delsowatego w swojej nowej jakże pięknej chałupce <3
Ali co do określenia "Bobinator wnętrz" to zgodze się mówiąc "ament" :)
Mega prace Bobi! <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 08 sty 2019, 17:49

Do tej pory byłam typowym przykładem powiedzenia :„Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione” / Nelson Mandela ... dopóki nie spróbowałam :33-hushed-face:

Stokrotne podziękowania dla wszystkich, którzy komentują prace na Galerii oraz zaglądają tu do mojego kącika aranżacji wnętrz :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:
No to się doczekałam nowego określenia - Bobinator :lol: ... a ja taka skromna cicha myszka, której jeśli coś się udało, to prędzej należałoby to przypisać - szczęściu początkującego.
Po prezentach dla: Niki, Doris, Misiaka i Eli czas na noworoczny prezent dla najmilszej diabliczki - Gabi :hearts/green-heart:

Oto "Zorganizowana" . Nazwałam tak tą aranżację, bo wg.mnie idealnie pasuje ono do naszej mistrzyni budownictwa . Poza tym starałam się w tm konkretnym przypadku zrobić coś czego, do tej pory nie robiłam. Mianowicie na jednej parceli zaaranżowałam: sypialnię, salon, jadalnie, kuchnię i mini spiżarnię :65-flushed-face: czyli, jakby powiedzieć jest pięć części w jednym :52-disappointed-face: a nawet więcej, bo jest maciupeńki przedpokój z garderobą. Tyle tematem wstępu, czas na zdjęcia.
Gabi1.jpg
Gabi2.jpg
Gabi3.jpg
Gabi4.jpg
Gabi5.jpg
Gabi6.jpg
Gabi7.jpg
na potwierdzenie tego co napisałam rzut z góry na całość:
Gabi8.jpg
Dla zainteresowanych podaję link do galerii - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 09 sty 2019, 11:04

Na chwilę obecną jest to ostatni noworoczny prezent stworzony specjalnie dla Kropesi :hearts/growing-heart: . Dostałam wytyczne co do koloru :09-winking-face: odnośnie pozostałej reszty dano mi wolną rękę :01-grinning-face: ... i nawet budżetu nie wyznaczono :a_grin2:
Przyznam się bez bicia , że ten projekt okazał się sporym wyzwaniem, bo jeśli się nie przypadnie klientowi do gustu :53-worried-face: , to nie tylko stracą licencję, ale i dobrą opinię :56S-loudly-crying-face:. No cóż raz kozie śmierć ... kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi albo nie pije szampana. Zobaczymy czy los będzie łaskawy :?

"To jest to" tak nazywa się ta inspiracja :09-winking-face: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

a tak wygląda:
Kropka1.jpg
Kropka2.jpg
Kropka3.jpg
Kropka4.jpg
Kropka5.jpg
i widok z góry tego maleństwa :52-disappointed-face:
widok z góry.jpg
P.S. Przepraszam za umieszczenie postu pod postem.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 09 sty 2019, 13:10

Bobinko, gorąco i serdecznie dziękuję za piękne mieszkanko :14-face-throwing-a-kiss: :hearts/growing-heart:, w dodatku z kolorami które bardzo lubię, tj. wszelkie odmiany filoletu, wrzosu i brudnego różu :10-smiling-face-smiling-eyes:.
Mieszkanko choć maleńkie :09-winking-face: w Twojej aranżacji wygląda na bardzo przytulne, eleganckie i praktyczne, a w końcu to jest najważniejsze. Jest wspaniałe :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:. Najbardziej spodobał mi się kącik za przepierzeniem z drewnianych listew i oczywiście, obowiązkowo, z biureczkiem na lapka :09-winking-face: i fantastyczna garderoba. Kuchenka tez jest świetnie i funkcjonalnie urządzona i otwarta na pokój. Super projekt :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Zresztą, każdy z Twoich projektów jest piękny i unikalny, nie będę się rozpisywać o każdym z osobna, bo już Ci o tym wielokrotnie mówiłam :38-face-stuck-out-tongue:. Od początku w Ciebie wierzyłam i byłam głęboko przekonana, że z czym jak z czym, ale w projektowaniu wnętrz nie będziesz miała sobie równych. I się nie pomyliłam. Tak jak Ci już wspominałam, ogromnie się cieszę, że dałaś się w końcu namówić i jak widać, daje Ci to dużo radości i dobrą zabawę :10-smiling-face-smiling-eyes: Wierzę też, że za jakiś czas, spróbujesz chwycić za młotek i zbudujesz pierwszy domek :20-hugging-face: Bobinatorze - tak trzymaj !!! :a_bravo: :hearts/heavy-black-heart:


frame-1865499_960_720xxx.jpg

pagexxx.jpg

:hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 09 sty 2019, 16:55

@bobas52
Bozenko z ogromnym opóźnieniem za co bardzo przepraszam - ostatnio czołgam sie między jednym gabinetem lekarskim, a drugim , a jak wylaze z ostatniego to slyszę na dowidzenia "wlasciwie jestem pewny swojej diagnozy, ale bylbym wdzieczny gdyby pani udala sie jeszcze do doktora X, Y, zeby jeszcze raz pania przebadal" XD A dzisiaj ni z gruszki ni z pietruszki nagle sie okazalo ze konsultacja specjalisty w zupełnie innej dziedzinie tez by sie przydała. Jeszcze troche i zaczne ich gryźć!
Tak wiec niewiele mnie bylo na forum, choc Galerie nawiedzałam - odrabianie zaleglosci w nawiedzaniu Galerii jest gorsze od porzadkow swiatecznych.
Widzialam wiec ten sliczny. pełen kreatywnych pomysłow prezencik :hearts/heavy-black-heart: za ktory serdecznie dziękuję. Wszystko jest jak trzeba , zielen na scianie , ksiazki , bez nadmiaru ozdobek, co lubie :) ,. otwarta przestzren , dalekowschodni akcencik , wygodnie i elegancko. Perfect :) Przesyłam usciski i buziaki :hearts/heavy-black-heart:
P>S
Obiecuje reszte skomentowac jutro :) :hearts/blue-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 09 sty 2019, 17:24

Bobinatorze - ja się nie zgadzam! Wszystkie dostały - przepraszam Miszka - WSZYSCY - dostali, a ja nie!
Nie zgadzam się! :a_angry: :a_angry2: :a_argue: :a_argue: :cat_ooo:

Ja jestem Baran wg Chaldejczyków. I Kogut wedle chińskich znaków. Jako że są to znaki Domu Ognia - poproszę o coś czerwonego, czarnego i białego. Z przewagą białego. Tak jak nowoczesnych wnętrz nie lubię - tak poproszę o coś super nowoczesnego. Pominięty ma prawo do rekompensaty i stawiania wymagań (jeśli sam nie umie niczego stawiać :P )

Domki dla Kropesi i Diabliczki są cudne. Powiedz mi jeszcze - ale tak serio (i po cichu) - ja te wszystkie rzeczy, których użyłaś też mam w grze???

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 10 sty 2019, 07:37

Elu, serdecznie współczuję i w pełni solidaryzuję się z Tobą w temacie naszego lecznictwa. Wszystko o czym piszesz znane mi jest z autopsji ... i tylko siłą woli powstrzymuję się od zgrzytania zębami ( z uwagi na wysoki koszt leczenia zębów) nad własną bezsilnością i podupadającym z każdym rokiem zdrowiem.
Dlatego nie przejmuj się komentarzami i nie przepraszaj, bo nie ma za co. Dbaj natomiast o siebie i swoich bliskich :hearts/heavy-black-heart: . Bo tylko to się liczy ... wszystko inne to - Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


Alutku, normalnie czuję się przywołana do porządku i skarcona jak sztubak,którego postawiono do kąta :) Dobrze, że nie kazałaś mi klęczeć na grochu, bo z uwagi na problemy z kolanem, nie dałabym rady :? Reprymendę przyjmuję z pokorą :lol: i obiecuję poprawę :09-winking-face:
Wszystkie zalecenia pilnie przestudiowałam i chociaż nie obiecuję, że do prac przystąpię z marszu, ale mam je na uwadze.
Do swoich aranżacji nie używam (po cichu) tylko wypranych chomików :D , bo ich nie posiadam. Poza tym wszystko inne co nam EA dało posiadam w grze.


Niezmiernie jest mi miło, że Kropeczka tak dobrze czuje się w swoim nowym mieszkanku :14-face-throwing-a-kiss: . Podziękowania za cudny kolaż :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 10 sty 2019, 13:01

Fantastyczne prace, zarówno ta gabrysiowa jak i Kropesiowa. Wszystkie pomieszczenia eleganckie i w jasnych pozytywnych barwach. W pierwszym projekcie chyba najbardziej spodobał mi sie salonik z rajskimi kurkami na tapecie i starodawnym zyrandolem bardzo ciekawie sie komponującym z reszta, kuchnia i przedpokój z garderoba. W kropesiowymn także całe mieszkanko , fanie oddzielona sypialnia od reszty i te smakowite kolory w kolorze lodów wisienkowo jagodowo śmietankowych :) To fajna sprawa by tworzyć jednym rzutem całe mieszkalnko, brawo za cierpliwość talent i efekty Bobinatorku :) <3
Zwróciłem tez uwage na ciekawą kompozycje naścienną ;)
Załączniki
Kropka3.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 10 sty 2019, 14:08

Obiecane - spelnione :)
Bedzie bardzo szczerze , Owszem mieszkanko Kropesi jest milusie w soft kolorach i przytulne ale dla mnie prezent dla Gabi przebija wszystko nawet ten co otrzymałam. Kolory! Cudowne akcenty mocnych kolorów . Czy dotyczy to sypialni w błekitach , czy obłendego living roomu gdzie wmontowany w sciane obraz i wiszace rosliny nad nim zamienia salonik w mały paradise , czy malego kacika jadalnego przy kuchni. Jakze wzbogacily sie dzieki nim te wnetrza! I jak niewiele potrzeba - co widac w kaciku jadalnym by powstalo cos pieknego. Jeden dobrany idealnie dywanik , dobrane kolory krzesel , zielony akcent kotary. zielen roslinek - i wrecz nie chcialoby sie z tego wnetrza wychodzić. Dla mnie ten apartamencik to cudo! Kocham mocne kolory , szczególnie zielen, blekity , biel i czerń a tu jest to wszystko. Bajeczka! :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
P.S dla Alusi - no jeden obraz jest spoza gry - ten z pawiami z saloniku ale nie jest to CC :D Mozna takie cuda tworzyc w grze i nie bedzie to na szczecie CC :28-smirking-face:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 10 sty 2019, 21:16

Bobi - dzięki pokorne, że mnie uwzględniłaś w planach "wydawniczych" w ogóle, bo nakrzyczałam się najpierw. Ale musiałam - bo jakoś cichutko stojącej w kąciku nie zauważyłaś :)
Cecowo niececowy obraz to gdzie ja mogę dostać? A w ogóle to chciałabym oba mieszkanka oblukać. Jeśli są w galeryi, to sorry. Ale podpowiem od razu (jestem wygodnicka) - podawaj link do pobrania tak jak Miszka czy reszta... Jednym kliknięciem znajdę się tam, gdzie należy :)
A w ogólności - buziaki serdeczne. Nie wiem czy cię ściskałam noworocznie, czy nie. Ale w razie czego drugi raz nie zaszkodzi :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 10 sty 2019, 23:05

Kochana, piszę ten komentarz drugi raz, bo poprzedni po wysłaniu zniknął. :34-sleepy-face:
Z całego serca dziękuję za cudowna niespodziankę. :hearts/heavy-black-heart:
Bożenko, wszystkie twoje aranżacje są wspaniałe, przemyślne i pięknie wykonane. Natomiast te dedykowane, oprócz tego że są śliczne, mają w sobie cząstkę każdego z nas. Nie wiem jak odgadłaś moje skłonności do uporządkowanego trybu życia, bo znamy się tylko wirtualnie. :12-smiling-face-sunglasses: Faktycznie lubię, gdy rzeczy znajdują się na swoim miejscu, choć nie jestem przesadnie porządkowa, i lubię zaplanować sobie codzienne zajęcia. Drzemie jednak we mnie ten diabełek więc czasem bywa, że zaszaleję i idę na tzw. żywioł, ale takie wyskoki są sporadyczne. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Twój apartamencik zwiedziłam w grze, i już u drzwi powitał mnie kamerdyner z kwiatami (fajny pomysł!), potem mój zachwyt tylko wzrastał, a buzia się coraz szerzej uśmiechała. Kuchnia mnie zauroczyła, jest malutka, ale piękna i funkcjonalna, nawet udało Ci się tam świetnie wkomponować spiżarnię. Salon w czarno-białej kolorystyce prezentuje się bardzo elegancko, a duży obraz z wiszącymi nad nim kwiatami dodatkowo tworzy romantyczny klimat. Sypialnią jestem również zachwycona, to po prostu błękitna oaza wypoczynku, i jest telewizor, więc można się relaksować przy filmikach (w realu też tak mam XD). :01-grinning-face:
Fantastyczny projekt Bożenko! Jeszcze raz dziękuję i posyłam wirtualne buziaki. :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 20 sty 2019, 16:50

Jeszcze raz z całego serca dziękuję za ogromne wsparcie, które od Was otrzymuję, za cudowne komentarze i przede wszystkim za wspaniałą bezinteresowną przyjaźń :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: .


Kolejny projekt dedykowany jest Alicji :hearts/kiss-mark: . Mam nadzieję, że przypadnie do gustu. Nie chciałam przesadzić z tym domem ognia ... mimo to akcentów czerwonych jest sporo. Klient nasz pan, skoro lubi czerwień ... niech ma :09-winking-face:
Oto " Gorąca Krew " : https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Pomieszczenie jest 13X13 i uwzględniłam w nim :kuchnię, jadalnię, miejsce do pracy, salonik, sypialnie z niespodzianką i mini łazieneczkę. Zrobienie zdjęć w tak małych pomieszczeniach graniczy z cudem, więcej można będzie zobaczyć po pobraniu projektu.
kuchnia.jpg
jadalnia z gabinetem.jpg
gabinecia z salonikiem.jpg
sypialnia d.cz.jpg
sypialnia.jpg
salonik.jpg
łazieneczka.jpg
lazieneczka1.jpg

rzut z góry na całość pomieszczenia :
widok z góry.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 20 sty 2019, 17:19

Bobi, to jest.... przepiękne!!!! Odebrało mi mowę! Jenyyy! I I biel, i czerń. I czerwień! Dużo czerwieni. Mamciu kochana! Przepiękna "Dama w czerwieni" (to ja?? :) )
Nawet Marilyn obraz jest... Będzie przyglądał się mi (sorry - mojej simince) i strzegł jej snu... A może w nocy sama Ona się przyśni? Biegam gorączkowo oczami po pomieszczeniach. Jak fantastycznie! Urzekłaś mnie jednym maleńkim szczególikiem - tą prześmieszną półeczką z książkami - zaraz sprawdzę, jakeś to zrobiła! Lecę pobierać!

Edit: no i cała Alutka rozgarnięta - półeczka jest z gry! Tylko Alutka nie ma pojęcia, co ma!
Ostatnio zmieniony niedziela 20 sty 2019, 21:24 przez Alibali, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 20 sty 2019, 17:23

Sorry za taki chaotyczny komentarz - daleko mi do twoich spokojnych, wyważonych zdań Bożenko. Ale po tym chaosie widzisz, jakie emocje mną zawładnęły! Przepiękna, przecudna praca Bobi. i na tak maleńkim areale! A tak na marginesie - dlaczegóż to takie maleństwa na plac budowy wybierasz, Bobinatorze Wspaniały??? Czyżby dla kontrastu? Bo przecież jesteś - wielka!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 21 sty 2019, 10:22

Wrzucając wczoraj tutaj zdjęcia nowego projektu zapomniałam o najważniejszym, dlatego dzisiaj pozwalam sobie na ten wpis.

Diabliczko najmilsza :hearts/kiss-mark: , to że znamy się jedynie wirtualnie, jak widzisz, nie przeszkodziło mi w poznaniu Twojego zmiłowania do porządku. Podpowiedziała mi to ... kobieca intuicja :01-grinning-face: a także wgląd w Twoje projekty. To co tworzymy podświadomie odzwierciedla nas samych.


Alutku, nie jestem wielka (no może gabarytowo plasuję się powyżej normy :D ). Nigdy też nie miałam wygórowanego wyobrażenie o własnej wartości . Być może dlatego, że sama mieszkam w małym mieszkanku, wybieram małe areały.To jedyne logiczne wytłumaczenie jakie mi się nasuwa :?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 25 sty 2019, 00:33

Fantastyczne! Sam tez lubie takie połaczenia z czerwienią, wygląda to stylowo ale i jakoś radośnie,m strasznie fajny projekt! Marlyn i obrazy dopełniają całości jednak prawdziwy kunszt jak zawsze u Ciebie to idealne wyczucie i pomysłowość, świetna praca.
W podziękowaniu za mój dedyk wrzucę jeszcze krótka relację z zabaw Delsidły w tych pomieszczeniach (które niechcący chyba odrobine upsułem tworząc na ich bazie nowy dom dla bidaka :)
Załączniki
sser.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 25 sty 2019, 11:13

No Misiaczku dałeś czadu :03-face-with-tears-of-joy: :03-face-with-tears-of-joy: , sąsiadami się nie przejmuj - przywykną z czasem :lol:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 27 sty 2019, 18:23

Miałam sen o gniazdku miłości :09-winking-face: . https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Jest to miejsce, do którego z przyjemnością wracamy. Gdzie zawsze czeka na nas kochająca osoba. Gdzie czujemy się szczęśliwi, spełnieni i bezpieczni. Mamy do kogo się przytulić i z kim dzielić radości i troski dnia codziennego. Taki nasz prywatny azyl.

Ten projekt zadedykowałam Kasi (Aericii :hearts/kiss-mark: ), w dowód sympatii i z wyrazami wdzięczności za pomoc w sprawach technicznych.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
11.jpg
9.jpg
10.jpg

Gdybym z czymś przesadziła, to upraszam się o łagodny wymiar kary :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 27 sty 2019, 23:38

Bobinatorze! Dość już tych kar i upraszań!
- Głowę podnieś wysoko i śmiało. Przyklęknąć możesz przy tym na jedno Kolano (te nie bolące): - i słuchaj kobito, co ci ja rzekę:
-Pasuję cię, mój Bobinatorze Wielki na Rycerza Okrągłej Kielni i Szlachetnego Gustu! W darze przyjmij tę różę czerwoną jako symbol Bractwa Krwi Czerwonej Cegły (tej budowlanej)!
A ty przyrzeknij, że nigdy więcej nie powiesz - marnie mi wyszło!
Róża prosto z mojego ogródka (naprawdę, choć zdjęcie wzięłam z netu) - odmiana Ingrid Bergman. Wielka Aktorka dla Wielkiej Budowniczej. Od dziś Bobinatora Wspaniałego!
roza-wielkokwiatowa-ingrid-bergman.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”