Tfurczość gry

Strzeliłeś fotkę, która rozśmiesza cię do łez? Albo wzrusza? Podziel się z nami - też chcemy poczuć te emocje!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Tfurczość gry

Post autor: Alibali » poniedziałek 14 sty 2019, 12:07

Jakiś czas temu postawiłam domek na działce w Wierzbowej Zatoczce zamieszkałej przez rodzinę Bheeda - (made by EA) - młodych Hindusów. Potem domek i rodzinę porzuciłam - nie pamiętam już z jakich powodów.
Dziś postanowiłam spróbować postawić mój trójkowy domek na tejże działce. Weszłam do rodzinki - i co widzę? Dorobili się potomka. Nic dziwnego - wszak Simy rozmnażają się...
Ale powaliło mnie imię potomka - jakże egzotyczne!

Imię.jpg
No, tego się po Bheedach nie spodziewałam!

Awatar użytkownika
Pablo
Bloger
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » poniedziałek 14 sty 2019, 15:13

No widzisz Alu,chociaż rodzinka egzotyczna ale potomkowi nadali imię niemal Polskie :) Gratuluję potomka.

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker

Post autor: Marvi » poniedziałek 14 sty 2019, 21:31

To jest własnie piekne :D Gra wrzuca randomowe imiona z puli polskich imion. Więc pół bidy jak trafi na jakichś Trzewików czy Kule, ale jak masz tych miastowych hindusów z Misiuno, to jak dowali Przemka, Staszka czy innego Ignacego, to smiech i bieda. Muszę aż zajrzeć do moich randomów (MC ich mnozy masowo XD) i zobaczę ilu z "orientalsów" sie spolszczyło :D Piękny akcent propolski :P

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 14 sty 2019, 23:07

No to jest zabawne faktycznie :D No ale dla tych (simowych Hindusów) to akurat egzotyką rzeczywiście było to imię bez 2 zdań. Kula swoja droga jest u mnie bardzo popularna to chyba jakiś potezny (simowy) ród jest :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz

Post autor: Alibali » wtorek 15 sty 2019, 22:41

U mnie wszechpotężni byli prze pewien czas Wiaderkowie. A gdy grałam w Windenburgu, to na każą parcelę właziła rodzina Villareal, a na głowę rodu bez przeróbki nie można patrzeć. Kiedyś go nawet fajnie przerobiłam, ale zapis dawno zaginął, a nie zapisałam go sobie do Galerii. Zostały tylko fotki... na starym forum :(

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 21 sty 2019, 09:18

Zabawne :03-face-with-tears-of-joy: :03-face-with-tears-of-joy: , aż chciałoby się zawołać ... górą nasi :a_grin2:. Niech żyje Przemek :a_drink:

Awatar użytkownika
Pablo
Bloger

Post autor: Pablo » poniedziałek 21 sty 2019, 12:16

@Marvi - to mam rozumieć że i w mojej grze teraz simy NPC będą się mnożyć na potęgę,bo właśnie dodałem do gry folder MCC? Aż strach pomyśleć co teraz będzie się działo w mojej grze.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz

Post autor: Alibali » poniedziałek 21 sty 2019, 15:01

Nie, Pablito - (Pablito to po hiszpańsku Pawełek :) ) Generowanie Simów NPC nie ma nic wspólnego z mc commanderem. Rozważamy tu randomowość przydzielania imion i nazwisk, i ich częstotliwość występowania w grze. Jakiś nędzny programista, tworząc spolszczenie gry, dodał do kubełka z imionami i nazwiskami polskie, ale tak pięknie brzmiące, że ... klękajcie narody.
Ale z drugiej strony - ci, co dobrze poznali j.angielski też już zdążyli się przekonać, że pięknie brzmiące z angielska nazwiska czy imiona są zwykłymi w rzeczywistości, jak np Sparrow (wróbel), Baker (piekarz) czy Taylor (krawiec). A imiona typu Barry, Teddy czy Spike nadawane są chętniej psom niż ludziom.

Awatar użytkownika
Pablo
Bloger

Post autor: Pablo » poniedziałek 21 sty 2019, 16:38

Uf,to całe szczęście Alu bo już mnie mały szok zgarnął że simy NPC będą mi się mnożyć na potęgę.
Wiem o tym że Pablito lub Pablo to po hiszpańsku imię Paweł,byłem tam jakieś 10 lat temu a dokładniej w Madrycie. Co prawda bardzo króciutko bo tylko miesiąc,ale może jeszcze kiedyś tam wrócę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki z gry”