TSBB III Family

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

TSBB III Family

Post autor: Bożena » niedziela 22 lis 2020, 20:13

Kolejny domek ale tym razem dla sporej rodzinki .Parcela wyróżnia się blizniaczym domkiem dla dzieci na drzewie ,znajdzie się miejsce dla relaksu dla rodziców np.jacuzzi,Jak macie spore rodzinki to wymarzony dom dla was. Na tyłach domku jest miejsce na grilla i miejsce dla miłośników ogrodnictwa.Na przodzie znajduje się domek gospodarczy .
Galeria
Rozmiar :64x64
cena 464 837
4 sypialnie 3 łazienki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 22 lis 2020, 21:34

Piękna praca, przyjemna bryła, od razu widać, że wewnątrz simy maja gdzie brykać a trzeba dodać, że pobrykają tam i pomieszkają w świetnej kolorowej scenerii. Nie boisz sie koloru i w przeciwieństwie do mnie umiesz świetnie meblować. Bardzo podoba mi się pomysł z gabinetem ze starymi regałami, trochę pod XIX wiek ale wszystkie omieszczonka sa super.
W pierwszej chwili zastanawiałem sie czy to jedna parcela czy dwie różne bo na przeciw jak sie okazuje sa dwa mniejsze domki ciekawie powiązane z drzewami. Czy to w zamyśle domki dla letników do wynajęcia czy bardziej przestrzeń dla simowych dzieciaczków?
Na parcelę prowadzi pomysłowa brama, cos mi sie zdaje że to jeden ze znaków rozpoznawczych Twoich prac czyli takie pomysłowe wejścia.
Fantastyczne wnętrza i bardzo łądna architektura , wspaniała praca Bożenko :a_bravo:

Ps: dając prace w galerii możesz dodawać np #simtopiapl lub #forumsimtopia ,będzie łatwiej znaleźć :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » niedziela 22 lis 2020, 22:06

Dziękuje te dwa domki to są domki dla dzieci na drzewie jeden dla dziewczynki drugi dla chłopca ale oczywiście i rodzice moga tam pobrykać jak im się zamarzy wrócić do dzieciństwa.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 24 lis 2020, 01:06

Bardzo mi sie podoba kolorystyka bryly i idealnie kolorem dobrane do tej bryly dachy. wnetrzach tez widac jak pieknie komponujesz kolory Mozna tez zauwazc ze najlepiej sie czujesz w starswieckich wnetrzach - w przeciwieństwie do mnie - co jest duza sztuką bo o ile modern wnetrza w Czworce stworzyc łatwo to z tymi z pierwszej polowy XX wieku jest prolem , bo meble w wiekszosci sa palacowe z poprzedneij epoki. :) Bardzo piekna letnia rezydencja otoczona ogrodami, Kazdy detal wypieszczony - widac ze wkladasz w te swoje domki duzo pracy i serca :hearts/heavy-black-heart: .
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » wtorek 24 lis 2020, 09:44

@kreatora o ile myślałam że modern to mój styl bo w trójce dużo a nawet może i większość w tym stylu budowałam to tak jakoś w czwórce on do mnie nie przemawia :22-thinking-face: . A teraz to staroświeckie mi lepiej idzie,jak dopadnie mnie wena na ten styl to lece a do modernu jakoś nie bardzo mnie ciągnie a i pomysłów za bardzo mi brak na taki styl. :09-winking-face:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 24 lis 2020, 14:45

Bożenko, z tego co zapamiętałam najbardziej z twojej trójkowej twórczości, to domki rodzinne w stylu amerykańskich przedmieść. I ten czwórkowy domek idealnie wpisuje się w te klimaty. Nie jest super nowoczesny, raczej powiedziałabym - ma bezpieczne, tradycyjne rozwiązania. Te kratkowre zasłony dodają mu przytulnoścvi i swojskości. Ja tam nie lubię szkła i metalu we wnętrzach, które wyglądają, jakby je przed chwilą skończono polerować na wysoki połysk. W pokojach jest wystarczająco kluttersów, które dodają efektu lekkiego rozgardiaszu i to mi się podoba. Pomyśłałam przez chwilę, że ten domek jest trochę podobny do jednego z twoich domków prezentowanych na Simdistrict - nazywał się chyba Americana. Ale cóż - sprawdzić nie mogę, bo po wielu latach zawieszenia w próżni SImdistrict padło ostatecznie - wraz z całym naszym dorobkiem. Szkoda, że nikt nie uprzedził, żeby sobie uratować (zapisać) to, co chcielibyśmy zachować.

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » wtorek 24 lis 2020, 16:28

Prawda ,też byłam zaskoczona upadkiem forum bo tam zaglądałam tuż przed zamknięciem .Faktycznie teraz skojarzyłam ten domek z 3 i zgodzę się że podobieństwo jest zaskakujące :22-thinking-face: .Nie posiadam nic z 3 bo padł mi stary komp i wszystko przepadło.W 3 też budowałam pod styl amerykański ale też i więcej nowoczesnych,jakoś na wiek pasuje mi bardziej staromodne wnętrza. :27-face-rolling-eyes:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 02 gru 2020, 07:47

Wspaniały projekt dla licznej rodziny. Zwróciłam uwagę na ciekawy pomysł w postaci domków na drzewie dla dzieciaków.
Tsbb.jpg
świetną altankę z jacuzzi w ogrodzie:
tsbb1.jpg
oraz urzekającą dekorację na tarasie wejściowym do domu.
tsbb 2.jpg
Parcela posiada wszystko co jest potrzebne do relaksu, zabawy i poszerzania umiejętności ludzików (dwa pomieszczenia gospodarcze). :a_bravo:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 05 gru 2020, 21:18

Już we wcześniejszym temacie z tym dziełem zwróciłem uwagę na te małe domki ,fajnie to zrobiłaś. Świetne pomysłowe otoczenie i pełne smaku wnętrza. Kolory jak wspomniała min Ela ,to rzecz którą świetnie się bawisz. Superowa praca
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » wtorek 08 gru 2020, 17:51

Te domki to również moje ulubione miejsca na tej parceli.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Budynki Bożeny”