For a tooth-in Italian

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

For a tooth-in Italian

Post autor: Bożena » poniedziałek 30 lis 2020, 10:59

Dla odmiany jedna z moich restauracji,miałobyć w stylu włoskim,menu też starałam się dostosować ale czy mi wyszło :22-thinking-face: (o to pytanie) :02-grinning-face-smiling-eyes:

Galeia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 02 gru 2020, 08:46

Nigdy nie miałam okazji stołować się w restauracji włoskiej :( dlatego postanowiłam przynajmniej zobaczyć jak może ona wyglądać. Co do potraw się nie wypowiem, ale z uwagi na jej ciepły wręcz rodziny klimat - polecam serdecznie.
italian1.jpg
italian 2.jpg
Klienci normalnie walą drzwiami i oknami :)
italian3.jpg

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 04 gru 2020, 21:21

Od dawna nie zaglądałem do Galerii (w ogóle ostatnio bardzo mało gram w Simsy), ale tym razem zajrzałem. Chciałem bowiem pobrać tę uroczą, przytulną restaurację, w której panuje wręcz sielski nastrój, lecz ... nie ma jej na Twoim koncie :(, a podany tutaj link nie działa (pojawia się napis: nie ma takiej strony). Miałem również nadzieję na obejrzenie w grze wyróżnionego przez Maxis świątecznego domu, lecz również go nie znalazłem, zresztą podobnie jak innych cudowności, które prezentujesz tu na forum. Czy Twoje prace dostępne są w Galerii tylko czasowo? Zdaję sobie sprawę, że pewnie udostępniasz i szybko usuwasz z obawy, aby nie były plagiatowane, co zdarza się nagminnie. Oczywiście pobiorę niektóre budynki z TSBB, ale nie ukrywam, że pobieranie z Galerii jest łatwiejsze.
W ogóle stwierdzam, że tworzysz ciekawe i różnorodne domy. Z przyjemnością je oglądam i z zainteresowaniem podpatruję styl budowania.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 05 gru 2020, 23:47

U Bobi klienci jak widzisz ,walą drzwiami i oknami i nawet jeśli restauracja zaliczyła cudowne zniknięcie z galerii to bardzo chętnie sobie ją sprawdzę jak będzie lub jeśli jest dostępna. Wnętrze przytulne i tak trochę myślę że kojarzy mi się z tym z czego znamy panią Gessler ;) w sensie stylu. Praca jest super ale czy kojarzy mi się z restauracją włoską? Budynek bardziej umiejscowiłbym bliżej nas ,może dlatego że Włochy laikowi jak ja kojarzą się z trochę mniej spadzistymi dachami ale byłaby to chyba idealna włoska restauracja np gdzieś w górach ;np w Polsce czy Austrii ,we Włoskich Alpach może też
pasowałaby dobrze. Tak sobie gdybam bo we Włoszech niestety jeszcze nie bylem. Tak czy inaczej bardzo ładny budynek i wnętrze mówiące "dawaj tu! Najesz się do syta i odpoczniesz na max :) " 👌 edit: dodam jeszcze że pięknie wygląda też otoczenie i miałaś dobry pomysł z tablicą ,która jak się domyślam daje dodatkowe interakcje.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » wtorek 08 gru 2020, 17:50

Dziękuje za miłe komentarze,tak tablica jest aktywna .Niestety z galerii znikneła ale jest do pobrania na TSR tam ją znajdziecie. :20-hugging-face:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Budynki Bożeny”