Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Re: Bobasowe metamorfozy

Post autor: bobas52 » niedziela 14 sie 2022, 13:30

Z nowym licealnym dodatkiem pojawiły się w moim studio postacie licealistów. Starszą generacje już znacie to : Nicolette i Scott (potomek wampira Spik'e) do tych dwojga dołączyły teraz.


Christin de Luca (femme fatale liceum, żaden nastolatek nie oparł się jej urokowi :) ) : https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Chrisitn de Luca.jpg
Christin1.jpg


Mary Gibson : https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Mary.jpg
Mary1.jpg


Sara Egwu James - znana z trzeciej edycji The Voice Junior (wygrała), konkursu Eurowizji junior (2 miejsce) a obecnie amerykańskiego Mam Talent (owacyjnie przyjęta prze publiczność i jurorów) ; https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Sara.jpg
Sara1.jpg


oraz dwójka przyjaciół : Audrey Bianco oraz Reggie Duncan https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
nastolatki.jpg

Będziecie mogli ich poczynania oglądać na zdjęciach z Licealnych lat. Życzę udanej niedzieli i jutrzejszego świątecznego dnia :hearts/two-hearts: .

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 15 sie 2022, 14:45

Świetne postacie, femme fatale napewno potrafi nieźle namieszać :D Marysia i Sara tez są piękne, nie śledze na bieżąco tych programów ale z ciekawości przekleiłem jej nazwisko itd i faktycznie uchwyciłaś rysy twarzy pięknie :13-thumbs-up: Para przyjaciół z pewnością wzbudzi sympatię w grze ale tez i na zapowiedzanych fotkach (bvo jak rozumiem będzie jakies story?) :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 18 sie 2022, 11:46

Piekne simki i przystojny męski "rodzynek" :cat_lovely:
Dopiero jak tu zajrzałam wczoraj, to odkryłam, ze cholerna Galeria nie wyświetliła m wszystkich twoich simek, wiec od razu zrobiłam w tył zwrot i poleciałam ten błąd naprawić :cat_mwaha:

P.S. De Luca? Czyżbyś oglądala ten sam kanał TV co ja? De Luca - wspolczesny Kopciuszek - Ta simowa panna jest bardzo podobna do tej aktorki - szczególnie oczy ma takie same.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 28 sie 2022, 07:36

Wielkie dzięki: @SimDels, @kreatora :hearts/two-hearts: za ciepłe przyjęcie moich nastolatków zarówno tu jak i w Galerii. Historyjki póki co nie planuję, bo wena gdzieś sobie poszła i chyba ... zabłądziła :o

Film, o którym mówisz Elu @kreatora oglądałam, ale przy tworzeniu Christin nie wzorowałam się na aktorce odtwarzającej rolę Kopciuszka, być może dlatego, że nie skojarzyłam :?


Za to postać młodego Denzela Washingtona starała się na miarę swoich umiejętności :? odwzorować na tyle aby w mikronowej części przypominał oryginał :)

denzel.jpg
denzel1.jpg


Wszystkim życzę pogodnej i radosnej niedzieli i serdecznie pozdrawiam :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 28 sie 2022, 15:37

Denzel czy nie Denzel, ale młody przystojniak wyszedł ci rewelacyjnie, tak zresztą jak i wcześniejsi nastolatkowie. Czasami nie nadążam z komentowaniem tutaj, a już w galerii to w ogóle nie wyrabiam! Proszę więc o wyrozumiałość i łagodny wymiar kary! :P
Ostatnio zmieniony niedziela 04 wrz 2022, 16:13 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 28 sie 2022, 18:38

Nie kojarzę go teraz w młodzikowej wersji ale wydaje się że będzie podobny no i jak wspomniała Ali przystojniak więc w simowym światku pewnie namiesza conajmniej tak jak synowie rodu Vimes :) :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » niedziela 04 wrz 2022, 15:52

Bobi, Twoje simki, jak zwykle przepiękne, a sim Reggie Duncan... ma charakter i to się widzi! :01-grinning-face: Denzela Washingtona nie kojarzę, w sensie skąd on... mój brak obeznania się kłania... :32-zipper-mouth-face: Ale to pierwsze zdjęcie, gdzie tylko łypie białkami oczu - wymiata! Facet jak się patrzy! :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 05 wrz 2022, 09:27

Spieszę z podziękowaniem i rozgrzeszeniem dla @Alibali :D oraz przybliżeniem postaci Denzela dla @Percival159 :D .


Denzel Washington to jeden z moich ulubionych aktorów amerykańskich starszego pokolenia. Grał w takich filmach jak : "Filadelfia", "Karmazynowy przypływ", "Kolekcjoner kości" czy "Niepowstrzymany" i ubiegłorocznym filmie "Małe rzeczy".
Dla porównania tak wygląda obecnie i kilka lat do tyłu.


86646531a.jpg

nie mylić go z Danzelem belgijskim piosenkarzem znanym głównie z utworu "Pump It Up", którego ostatnio oglądałam w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Danzel Pump it Up.jpg

Do starszych ulubieńców zaliczam : Richard Gere, Keany Reeves, Robert De Niro, Pierce Brosnan, Liam Neeson, George Clooney czy nieodżałowanego Sean Connery.

Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego nowego tygodnia. Buziaki.
Ostatnio zmieniony czwartek 08 wrz 2022, 09:12 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 05 wrz 2022, 13:03

@bobas52 Bobinko, ja spieszę z wyjaśnieniem, że Denzela rozpoznałam, a wpisało mi się u ciebie Danzel. Mam znowu problem z klawiaturą - znów wytarłam litery. Marv orzekła, że łapy mi poucinać albo klawiaturę z żelaza sprawić. Choć obawiam się, że to ostatnie też na wiele by się nie zdało. Obecna klawiatura wydawała się nie do zdarcia, bo litery są wycięte od spodu klawiszy, a jedynie wierzch pokryty farbą. Wytarłam szybciej niż wszystkie inne... Piszę więc praktycznie na pamięć, wciskając klawisze na ślepo, a że nie pamiętam dokładnie gdzie jest jaka litera, to wychodzą czasami kosmiczne bzdury. A przynajmniej dużo więcej czasu zabiera mi napisanie posta.

Jeśli chodzi o męskich ulubieńców, to prawie dokładnie twoi pokrywają się z moimi. Dodałabym jedynie Anthony Quinna, Gregory Pecka, Morgana Freemana, Paula Newmana, Gerarda Philippe (Fanfan Tulipan) no i oczywiście bożyszcze tamtych czasów - Alaina Delona, który właśnie dożywa chyba swoich ostatnich chwil. Przeczytałam ze smutkiem, że postanowił poddać się eutanazji w Szwajcarii, gdzie jest ona legalna.

Zestawiłam trzy fotki Alaina - z okresu, gdy był bożyszczem i szalały za nim tłumy kobiet, zdjęcie jak wygląda obecnie, (a przynajmniej jak wyglądał dwa - trzy lata temu, oraz zdjęcie z synem Anthonym - prawdziwym bad boyem lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Alain nie akceptował syna, odrzucił go po rozwodzie z Nathalie - matką Anthony'ego, gdy chłopiec był jeszcze malutki... A tymczasem to Anthony jest jedynym, który odziedziczył urodę po ojcu, talent i niestety - trudny charakter. Pogodzili sie całkiem niedawno, a obecnie to Anthony opiekuje się swoim trudnym ojcem...


Al wczoraj.jpg


Syn Alaina - Anthony - skóra zdarta z ojca!

Anthony_Delon_2018.jpg

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 08 wrz 2022, 09:10

Skoro robimy taką retrospekcję: znanych i lubianych :) to dorzucę jeszcze kilku aktorów dawnego pokolenia.
znani i lubiani1.jpg

Są to aktorzy, których za sprawą filmów wyprodukowanych w Hollywood miałam okazję zobaczyć...można by ich wymieniać w nieskończoność, bo trochę ich przez te lata zgrało w różnych filmach ( Jean-Paul Belmondo, Colin Firth, Jeff Bridges, Harrison Ford).

Każde pokolenie ma swoich idoli. Nic więc dziwnego, że wraz z rozwojem kina i popularnością kinematografii, kolejni aktorzy stawali się naszymi ulubieńcami :oops: .

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 08 wrz 2022, 21:45

Rewelacja, potrafisz odtworzyć chyba każda postać. Danzel chyba bardziej znany w tej późniejszej wersji i tak przypomina oryginał :a_bravo: :a_bravo:
Ogólnie zazdraszczam talentu do simowych ludzików :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 15 gru 2022, 11:52

Wydaje się, że tak niedawno witaliśmy Nowy Rok... a tu kolejny zbliża się szybkimi krokami, a z nim czas podsumowań i postanowień.

W ramach tychże podsumowań stworzyłam ranking swoich ulubionych postaci, które darzę "matczyną" miłością. Są to postacie, którymi najczęściej gram (w wolnych chwilach). Każda z nich posiada swoją historię powstania.

Tak jak szukamy w życiu bratniej duszy, tak osobiście szukałam postaci, która byłaby ucieleśnieniem wyobrażeń o ideale: tak pod względem charakteru jak i wyglądu zewnętrznego. Z prawie 100 postaci, które stworzyłam wybrałam 13 pań:

moje panie i nastolatki z opisem.jpg

i 13 mężczyzn zbliżonych do moich wyobrażeń... a oto oni:

przystojniaki z opisem.jpg

W tym miejscu pragnę bardzo mocno podziękować wszystkim przyjaciołom, którzy wspierali mnie, zarówno tu jak i w Galerii, swoimi polubieniami i komentarzami. :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: Serdecznie Wszystkich pozdrawiam .

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 15 gru 2022, 21:41

Fajny pomysł z podsumowaniem tym bardziej, że ludziki tworzysz świetne. W ostatnim czasie bawiłem się panią Haller spoza zestawienia bo jakoś pasowała mi po lekkim przeubrankowaniu do świata retro acz wszystkie Twoje panie są piękne i co ciekawe bardzo różnorodne, chyba najbardziej przemawia do mnie Lilla gdybym musiał wybrać. Co do facetów to zdecydowanie zadziorny pan Luzer ,którym od dawna chce pograć i... i może wreszcie z okazji świąt bęzie okazja by na dłużej włożyć nosa w komputer poza pracą ,wtedy nie omieszkam sprawdzić :) Polubiłem też Doriana bo jest trochę jak Dels... jest WSZĘDZIE :) Serio, pojawia mi sie w grze jako druga czy trzecia postać dość szybko jak włażę do wspólnego miasta (pierwsza oczywiście pojawia mi się tradycyjnie pewna rozgwiazda z paku gwiazdorskiego, cza ja będzie wywalić z zapisu i może wtedy Dorian przejmie pałeczkę pierwszeństwa lub zatrudnie Delsa i oboje wtedy wygryza niecna gwiazdę :D Świetne dopracowane także pod kątem charakteru postacie i fajne ich podsumowanie :) :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 16 gru 2022, 17:47

Bobi - fajnie. że zrobiłaś takie zestawienie - widzę dopiero teraz jaką jesteś płodną twórczynią! Masz niezłą kolekcję tych swoich "dzieci" - i jak prawdziwa dobra mama - o każdym możesz coś dobrego powiedzieć.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 04 sty 2023, 16:08

@SimDels i @Alibali serdecznie dziękuję za ciepłe słowa i wyrazy uznania dla moich "dzieci" :hearts/heavy-black-heart: .


Gonitwa przedświąteczna na tyle mnie osłabiła, że z przyjemnością po świętach oddałam się błogiemu nieróbstwu i obejrzałam kilka zaległych pozycji filmowych. Jeden z bohaterów filmowych zrobił na tyle mocne wrażenie na mnie, że "odwzorowałam" go na potrzeby gry.
Przedstawiam Jace Waylanda, bohatera filmu "Dary anioła - miasto kości", który jest łowcą cieni- https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false.

łowca cieni.jpg


W grze jest początkującym czarodziejem. Mieszka w towarzystwie innego adepta czarnej magii, dzięki czemu wzajemnie się motywują :)
sparing partner.png

Dziękuję równoczesne za komentarze i serduszka w Galerii. Buziaki :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » środa 04 sty 2023, 17:42

Bobi... zelektryzowałaś mnie dzisiaj tym postem! :hearts/heavy-black-heart: :14-face-throwing-a-kiss:

Ale od początku, Twój Jace jest super-przystojnym facetem, bardzo podobnym do oryginału. Świetnie odwzorowałaś jego delikatną, męską urodę. :) :a_bravo: Dopiero dziś odkryłam istnienie Twojego ludzika w galerii i tak mnie zaintrygował, że od razu go pobrałam, i zameldowałam u siebie w grze! :D Jako, że nie mam wszystkich dodatków, dodałam mu inną fryzurkę, choć teraz przyglądając się oryginałowi, widzę, że nieco za krótką.

W mojej rozgrywce... Jace zamieszkał jako współlokator... tego właśnie "innego adepta magii", jakiegoś nowicjusza (obecnie), :09-winking-face: bo sam jest dumnym akolitą. I ćwiczą razem, wzajemnie się motywują... Choć Jace - jako Sim o wysokich poziomach umiejętności - ma skaranie boskie z lokatorem, który nie potrafi nic (skille zerowe lub na poziomie pierwszym :a_grin2: ), z trudem ugotuje kilka dań na krzyż. Na szczęście niedaleko jest sklep, oferujący w sprzedaży ogromną ilość ciepłych dań na wynos... Jeszcze nie wiem czy są jakieś zaklęcia "gotujące", póki co odkryłam tylko "czystość". ;)

Zaczęłam nawet historyjkę klecić o magach simowych, ale jako że czas nie zawsze dopisuje, to pewnie jeszcze dużo wody w rzece upłynie, zanim skończę; albo nie skończę wcale. :)


magowie.jpg
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 04 sty 2023, 22:16

Swietnie Bobi odtworzyłaś tego Jace - jest mega podobny! Nie oglądałam serialu, ale Jace już mi się podoba, więc pewnie obejrzę. Tylko zdradź, gdzie go oglądałaś. Tzn na którym kanale.

Zostawiając komenta w galerii zauważyłam, że postać w opisie nazywa się inaczej - małe niedopatrzenie podczas produkcji.

Ten drugi sim też jest super!
Ostatnio zmieniony czwartek 05 sty 2023, 08:38 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 05 sty 2023, 08:04

@Alibali - Ups, faktycznie w opis jest nazwisko aktora, który wcielił się w rolę Jace - Jamie Campbell Bower. Ma on w swoim dorobku aktorskim również rolę w sadze "Zmierzch". Najwyraźniej na stare lata zaczęłam gustować w "niegrzecznych" chłopcach :D

Jeśli chodzi o sam film to można go obejrzeć na CDA Premium , podaję link https://www.cda.pl/video/1275389763

@Percival159 , z krótką fryzurką też wygląda dobrze - więc nie ma powodu do zmartwień. W mojej ocenie obaj magowie tworzą kapitalny duet - białej i czarnej magii :lol: a miotłę już kupiłam :D

jazda próbna.jpg

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 21 sty 2023, 22:15

Bobi, jaki on Ci wyszedł podobny i jaki jest sexy :>
A Twoja aleja gwiazd jest wprost urzekająca :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 03 lut 2023, 20:15

Dziękuję skarbie za wizytę i ciepłe przyjęcie kolejnego mojego ulubieńca. Nieskromnie powiem, że jestem z niego bardzo dumna bo spisuje się w grze bez zarzutu. Misiek, kiedyś wspominał, że trzeba mieć w sobie odrobinę narcyza ... i chyba coś takiego zaczyna kiełkować gdzieś z tyłu głowy :lol:


Na weekend "pochwalę się" rodzinką Wikingów, których starałam się odtworzyć na podstawie serialu pod tym samym tytułem - czyli "Wikingowie". Oto Lagertha i Ragnar Lothbrok - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

wikingowie ragnar i lagertha.jpg


Do gwiazd dołącza prawdziwa włoska gwiazda, która podbiła świat kina. To o niej Humphrey Bogart (z Casablanki) powiedział, że przy niej MM wygląda jak Shirley Temple. Była jedną z największych gwiazd lat 50 i 60. W ekranizacji powieści Victora Hugo Dzwonnik z Notre-Dame wcieliła się w postać pięknej cyganki Esmeraldy. Przez wiele lat jej życie wydawało się ustabilizowane. Miała kochającego męża, a w 1957 roku urodziła syna. Do prasy nie przedostawały się żadne plotki. Jednak, gdy we Włoszek zalegalizowano rozwody, była jedną z pierwszych osób, które dzięki temu zakończyły małżeństwo. Przedstawiam Ginę Lollobrigidę - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Gina Lollobrigida.jpg


Równocześnie dziękuję Wszystkim, którzy ciepło przyjęli moje ludziki w Galerii :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:
Ostatnio zmieniony sobota 04 lut 2023, 09:16 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”