Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Bobasowe metamorfozy

Post autor: Alibali » niedziela 29 lis 2020, 22:32

Świetnie ci Bobinko wyszedł ten simowy men. Bardzo podobny wg mnie, i niezwykle przystojny. Za cały komplement niech posłuży moje gapiostwo - bo w pierwszej chwili zwróciłam uwagę na tę większą fotkę, i pomyślałam, że wkleiłaś fotkę z jakiegoś artykułu! Dopiero po chwili dotarło do mnie, że patrzę na Sima! Wielkie brawa!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 30 lis 2020, 23:44

Tez lubię tą postać z filmu "Hawaii Five-0", jest bardzo sympatyczny.
Świetnie udało Ci się uchwycić podobieństwo do pierwowzoru, dodatkowo zrobiłaś z niego prawdziwego przystojniaka. :cat_lovely:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » czwartek 03 gru 2020, 01:13

Niestety, filmu nie oglądałam. Aktora też nie kojarzę. Jednak porównując oryginał z simowym odpowiednikiem, stwierdzam, że oryginał może i sympatycznie wygląda, ale "metamorfoza" jest zdecydowanie przystojny, bardzo męski i wydaje się charyzmatyczny. Po prostu fantastyczny Sim!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 19 wrz 2021, 12:06

Do gwiazd im daleko i nawet do nich nie pretendują :09-winking-face: bo nie są to celebryci, tylko w trudzie i znoju pracujący farmerzy, którzy pragną aby ich gospodarstwa były ekologiczne i stawiane za wzór innym :09-winking-face:

Nowy dodatek zaowocował nowymi postaciami. Przedstawiam trójkę moich rolników :
nowi farmerzy1.jpg

Muszę przyznać, że nasi współcześni rolnicy swoim wyglądem również odbiegają od stereotypu zaniedbanego, spracowanego rolnika. Może czas najwyższy zerwać z podobnymi poglądami.
Miłej zabawy życzę i serdecznie pozdrawiam wszystkich graczy :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:


Kasia - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Filip -https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

David - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Ostatnio zmieniony piątek 01 paź 2021, 08:13 przez bobas52, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 21 wrz 2021, 12:08

Świetne postacie, świetne pod kątem wypracowania twarzy w realistyczny sposób, Filip łudząco przypomina kogoś kogo znam w "realu"a Kasia jak się wydaje za chwile roześmieje się radośnie nie bacząc na trudy życia codziennego :) Przy okazji fajne przesłanie, żeby nie kierować się stereotypami coraz cześciej i mocniej oderwanymi od rzeczywistości w obecnych czasach :) SUper kreacje :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 22 wrz 2021, 17:34

@bobas52 Troszkę diaboliczny Dawid dla mnie super! Trudno mi go sobie wyobrazić w roli farmera. Predzej jako bywalca kasyn i hazardzistę. Ewentualnie aktora.
Kasia jest slodka w tej fryzurce ale ją i Filipa juz predzej widzę jako nowoczesnych farmerów - poruszajacych sie eko rowerami, gdy Dawidowi raczej pasuje Porshe XD
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 22 wrz 2021, 22:49

Świetnie ci wyszły postaci Bobinko, ale z tych wszystkich trzech to chyba tylko dziewczyna wygląda na farmerkę. David jest zbyt seksowny a Filip zbyt elegancki jak na farmera. Ale kto powiedział, że farmer nie jest seksowny i elegancki, zwłaszcza obcokrajowiec :) Musimy odzwyczaić się więc i od naszych polskich stereotypów. Oglądając (półgębkiem) programy pt "Rolnik szuka żony" zauważyłam duże zmiany w mentalności i wyglądzie naszych rodzimych "farmerów" Choć na mojej lubelszczyźnie zmiany przychodzą powoli, zwłaszcza w obrębie tej starszej generacji.
Tak czy siak - mam nadzieję, że twoi rolnicy dadzą popis prowadzenia prawdziwej, ekologicznej farmy i zdasz nam jak najrychlej sprawozdanie z "rolniczej" i pozarolniczej działalności tej uroczej i udanej trójki:)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 23 wrz 2021, 22:12

Czy rolnik ma być zaniedbany i ma mu wyłazić słoma z butów - stanowcze NIE!
Twoi panowie to idealni mężczyźni, przystojni i zadbani , choć ciężko pracują na swoim gospodarstwie. Natomiast Kasia to urocze dziewczę o rumianych policzkach.
Super postacie! :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 25 wrz 2021, 14:31

Wielkie dzięki dla Misiaczka @SimDels :hearts/heavy-black-heart: Eli @kreatora :hearts/heavy-black-heart: Alutki @Alibali :hearts/heavy-black-heart: oraz Gabi @Ktosik :hearts/heavy-black-heart: za tak życzliwą i wnikliwą ocenę nowych postaci.

Nowa aktualizacja dodała całkiem faje fryzury. Póki co skorzystałam z damskiego "owłosienia" i tym sposobem powstała Julietta - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
1.jpg
2.jpg
oraz jej stylizacje :)
stylówka1.jpg
Ostatnio zmieniony poniedziałek 27 wrz 2021, 18:13 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 26 wrz 2021, 04:37

Piekna simka! najbardziej podob mi sie w dlugich włosach. Garderobę tez jej pieknie dobralas. Cudny jest ten zestaw drugi po prawej na samej gorze - zwiewna spodnica i sweterk z krótkimi rekawami, :cat_lovely: Wole ja w tym zamiast spodni :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 26 wrz 2021, 12:17

Świetna ,bardzo naturalna postać. Do tego świetne kreacje a jej mina na pierwszym foto musiała skończyć się skromnym dodatkiem ;) Tak jak u realnych postaci zmiana fryzu zmienia ja wizualnie dość mocno choc w obu "wersjach" jest super (w upiętych włosach trochę kojarzy mi się z inna Twoja postacią którą wykorzystałem już w komiksie). :a_bravo:
Załączniki
1.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 26 wrz 2021, 12:40

Wielkie dzięki Elu @kreatora :hearts/heavy-black-heart: i Misiaczku @SimDels :hearts/heavy-black-heart: za komentarze do nowej postaci.
Dodatek komiksowy jak zwykle trafiony w punkt :a_grin2:

Tworząc tą dziewczynkę po raz pierwszy dojrzałam sukienkę (zdj.nr.2) :lol: . Sama chodzę najczęściej w spodniach i chyba dlatego moje ludziki ubieram podobnie :P ... ale przynajmniej nie w całości na czarno :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 26 wrz 2021, 15:29

Bardzo ładna i powtarzając za Miszką - naturalna postać. Sama mam nieco spaczone poglądy na simowy wygląd, ale lubię oglądać cudze Simy bez ceców, bo wiem, ile się trzeba napracować, by coś z gry sensownego wycisnąć. Z cecami jest to dużo prostsze.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 27 paź 2021, 10:28

Pozazdrościłam Eli jej czarodzieja i chociaż sama do tej pory nie mogłam się przekonać do magii, to jednak na potrzeby wsiowego dodatku postanowiłam stworzyć ludzika, który opanuje czary i dzięki nim nauczy się także zaklęć na potrzeby obrony przed napaściami pewnej upiorniej damy :09-winking-face:

Przedstawiam Wam Laurę - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Laura Czarnota.jpg
Laura stylizacja.jpg
oraz jej możliwości magiczne, które z niekłamaną przyjemnością wypróbowała na swojej prześladowczyni :
zemsta na prześladowczyni.jpg


Oraz Milenę - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false , która uwielbia zwierzęta a dokładnie pieski, w mojej grze ma dwa sympatyczne czworonogi.
milena.jpg
milena stylizacja.jpg


moje pupilki.jpg

Pozdrawiam wszystkich graczy i życzę słonecznej pogody oraz nieustającego zdrówka. :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » środa 27 paź 2021, 11:34

Przepiękne Simki. :) Bardzo realistyczne buzie i fajnie dobrane ubrania. Szczególnie Milena mi się podoba, i ma przesłodkie psiaki. :) Pierwszy raz widzę zzieleniałą panią Zadecką, jak mniemam to efekt czarów. :cat_mwaha2:
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 29 paź 2021, 22:18

Świetne dziewczyny i do tego bardzo zdolne. Pozwoliłem sobie już wcześniej wypożyczyć "w ciemno" Milenę Fisher i byłem troche zaskoczony jej umiejętnościami któymi całkowicie przyćmiła moich rzekomych (pożal sie simie) ekspertów :D Z Laura jak widac tez nie ma żartów, bez chwili wahania zamieniła simową realną babajagę w ropu...znaczy w shreka :D
Obie panie choć eleganckie mają także zupełnie różny styl. Świetne prace Bobi!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 29 paź 2021, 22:30

Powiem ci Bobi, że głowębym dała, że są z cecami, bo wyszły ci naprawdę dwie fajne Simki, a tych z gry mocno nie lubię, glównie przez oczy. Nie trawię oczu made by EA... A tu - proszę - wyprodukowałaś urocze dziewczynki! Jak już wrócę do swojej gry to z przyjemnością pobiorę. i widzę, że tu ktoś pozowania się naumiał :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 31 paź 2021, 08:57

Kochani :hearts/heavy-black-heart: nieskromnie powiem, że kocham te moje "potworki" :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: , które co jakiś czas znajdują swoje miejsce w Simlandzie, do którego przenoszę się za każdym razem, kiedy czuję taką potrzebę.

Przedstawiam Sabrinę Boston - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false, której przygody możecie poznać w historii "Strach się bać, czyli nawiedzony dom" - https://simtopia.pl/viewtopic.php?f=62&t=1589
sabrina.jpg
01.jpg

Oraz Miriam - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false, która jest uosobieniem kobiety przebojowej. Kobiety, która zna swoją wartość i która świetnie poradzi sobie w zdominowanym przez mężczyzn świecie.
miriam.jpg
01a.jpg

Wszystkich graczy serdecznie pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: i życzę zdrowych oraz słonecznych dni w okresie zbliżającym się świąt.
Dziękuję także Eli I Alutce za pozostawione w Galerii komentarze.

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » niedziela 31 paź 2021, 20:00

Kolejne piękne Simki. :) Sabrinę pamiętam z opowieści, to przebojowa pogromczyni złych mocy. A teraz w zbliżeniu widać, że to naprawdę atrakcyjna kobieta. A Miriam z miejsca lubię. I za wygląd, i za charakter! :)

A życzenia jak widać miały moc, bo pogoda okazała się ładna, przynajmniej u mnie. Pozostaje życzyć nam wszystkim, by jutrzejszy dzień również był słoneczny. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 01 lis 2021, 10:50

Sabrina piękna i realistyczna jest praktycznie "wykapaną" bohaterka dla nie jednej historii a Miriam twardo stąpająca po ziemi wygląda równie niesamowicie. Jak Ty to robisz ,że...takie postacie robisz :O Ja nie umiem więc chłone podziwiam i... podkradam do swojej gry co jakiś czas :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”