Stary save w nowej grze (The Sims 4)

Masz problem z grą? Nie chce się uruchomić? Poszukaj odpowiedzi lub zadaj pytanie.
Maua_Maria68
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 14 lip 2020, 15:54

Stary save w nowej grze (The Sims 4)

Post autor: Maua_Maria68 » wtorek 14 lip 2020, 15:57

Heej.
Ostatnio od nowa instalowałam Simsy. Zachowałam sobie takie foldery jak mods, saves itp., aby nie stracić starej rozgrywki. Nie umiem jej jednak przenieść do nowo zainstalowanej gry, mianowicie po zainstalowaniu Simsów, w folderze z nimi, nie ma folderów na mody, domki, zapisy, na nic takiego. Po włączeniu Simsów, stworzeniu i zapisaniu nowej rodziny, w dokumentach również nic się nie pojawiło. Przenosiłam także kilka razy foldery z poprzedniej gry, mimo, że w folderze z nowymi Simsami ,,nie ma na nie miejsca" i to też nic nie dało, dalej nie mam modów, rodzin.. Co mogę zatem zrobić, aby odzyskać starą grę?
Z góry dziękuję za pomoc :20-hugging-face:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 14 lip 2020, 17:27

Hej, być może katalog z grą zapisał się w innym miejscu niż w Dokumentach.
Ja bym spróbowała poszukać „na piechotę”. W lewym dolnym rogu masz na pasku zadań takie białe pole - wpisz tam np Mods i zobacz co Ci wypluje. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 15 lip 2020, 06:40

@Maua_Maria68

Szukasz nie tam gdzie trzeba, bo w Plikach programow (x86) w folderze instalacyjnym Origin Games > The Sims4 a potrzebujesz znaleźć drugi folder gry w Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
Zakładam ze ze starego folderu przechowalas gdzies foldery Saves, Tray i Mods
Kiedy chcesz mieć stary zapis i biblioteke w nowej grze robisz conatepuje"
1. Po piewsze uruchamiasz grę, aby stworzyl sie nowy folder The Sims4 w Dokumenty > Electronic Arts
2. Z tego folderu usuwasz nastepujace foldery
Saves Tray oraz Mods
3, Teraz kopiujesz swoj stary folder Saves i wklejasz do nowego folderu The Sims 4
4. To samo robisz z folderem Tray - to twoja biblioteka
5. Mody przklejasz po jednym ze starego folderu mods bo moga być zepsute po ostatnich aktualizacjach i po wklejeniu kazdego wlaczasz grę aby sprawdzić czy sie z tym modem nie skopała.
6, Jesli w starym folderze mialas taki plik TrayDeleteItems to tez go wklejasz do folderu gry
Nic po za tym ze starego folderu nie jest ci potrzebne i absolutnie nic wiecej nie wklejaj
UWAGA!
Jednak jesli w folderze Dokumenty nie masz nowego folderu The Sims 4 to jest opcja ze komp przenoosi ten folder samowolnie na One Drive. Moze tak robic jesli nie zabezpieczysz przed nim Dokumentow
Najlepiej wylacz usluge One Drive na amen bo jak zaczal to robic to bedzie to robilz kazdym nastepnym folderem
https://support.office.com/pl-pl/articl ... n-US&ad=US
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”