Moi simowie nie mogą siedzieć na krzesłach (naprawdę!)

Masz problem z grą? Nie chce się uruchomić? Poszukaj odpowiedzi lub zadaj pytanie.
unpopular-simmer
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: środa 31 mar 2021, 12:52
Origin ID: LINKA_FINKA

Moi simowie nie mogą siedzieć na krzesłach (naprawdę!)

Post autor: unpopular-simmer » środa 31 mar 2021, 13:05

Jak w temacie, używam CC i kilku modów, jednak do ostatniej aktualizacji nie stanowiło to problemu... obecnie simowie nie moga siedzieć przy żadnym krześle z CC w mojej grze. Przypuszczam, że tak nie powinno być. Usunęłam folder the sims i pozwoliłam mu się wygenerować na nowo, włożyłam tylko z powrotem CC i moje sejwy - nie pomogło. Zrobiłam eksperyment, problem dotyczy absolutnie wszystkich krzeseł z CC, które wcześniej latami działały normalnie. Wyłączyłam mody skryptowe i wyjęłam te bardziej wpływające na grę chwilowo na pulpit, więc to raczej nie ich wina. Skończyły mi się pomysły, może ktoś z Was miał podobny problem?
Błagam o pomoc...
Załączniki
31.03.2021_12-45-00.png

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 03 kwie 2021, 00:47

Czasami aktualizacja wprowadza bardzo duże zmiany (swojego czasu nawet podniesienie wymagań gry więc i zmiany w grafice).Takie zmiany sporadycznie mogą powodować problemy także z CC a w ostatnim czasie doszły łóżka piętrowe czyli nowe interakcje z pozycjami w grze więc możliwe że jest jakiś zgrzyt z rzeczami których używasz. Jeśli są to aktywni twórcy CC to najpewniej niebawem krzesełka będą w nowszej wersji (jeśli faktycznie "gryzą się" z ostatnimi zmianami). Osobiście mało używam CC ale kiedyś (fakt że tylko jeden raz) miałem problem z CC. Jeśli to krzesełka różnych twórców to ewentualnie sprawdź czy jakieś pojedyncze działają, być może ma znaczenie data wykonania danego CC lub to czy opiera się na nowym meshubczy bardziej rekolorze.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 05 kwie 2021, 04:58

@unpopular-simmer
Krzesla CC padły po oosatniej aktualizacji. Wszystkie. Niestety trzeba czakać az ich tworcy wyprodukuja nowe modele.
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Ni ... ad-message
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”