Eliksir Młodości nie działa

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Eliksir Młodości nie działa

Post autor: Pablo » piątek 11 sty 2019, 18:07

Witam wszystkich :05-smiling-face-open-mouth:
Ostatnio mam dziwny problem w grze. Mój sim Paweł stał się seniorem,chciałem go odmłodzić za pomocą eliksiru młodości który jest nagrodą w aspiracjach.
Niestety pomimo że wypił już dwie porcje tego eliksiru nadal jest seniorem :44-pensive-face: A zostało mu do zwiedzenie jeszcze kilka miejsc w dżungli Salvadorskiej.
Może coś Wam wiadomo na ten temat drodzy simowicze? Czyżby kolejna aktualizacja znów coś zepsuła w grze?

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 11 sty 2019, 21:12

Paweł, eliksir młodości zeruje dni w danej grupie wiekowej. Jeżeli simowy Pawełek został już seniorem, to tego nie zmienisz, jedynie cofniesz mu naliczanie dni do końca jego simowego życia. :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 11 sty 2019, 21:49

Paweł - wgraj sobie mod mc command center. Tym modem można " wrócić do poprzedniej grupy wiekowej.
Ponadto - edytując w CAS za pomocą kodu (najpierw - wiadomo_ testingcheats true a potem CAS.fulleditmode on - klikając na sima z wciśniętym shiftem wybieramy edytuj w CAS - wtedy możemy mu wszystko zmienić - łącznie z wiekiem. Za pomocą zwykłego edytuj w CAS czy edytuj w CAS (za pomocą mc commandera) nie mamy dostępu do pełnego panelu edycji - nie możemy np zmienić koloru oczu czy odcienia skóry.

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 11 sty 2019, 23:42

Wydawało mi się że ten eliksir Gabi,odmładzał simy do grupy "młody dorosły" chyba że pomyliłem fakty z innymi seriami simów.
Alu,trochę się obawiam używać tego modu :( Dość często coś poprawiają w grze,dodają aktualizację a ja nie mam głowy aby szukać poprawionego modu.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 12 sty 2019, 11:00

Wystarczy, że wpiszesz te kody - też osiągniesz efekt. Po wklepaniu testing i CAS.fulleditmode on - klikasz na swojego Sima z wciśniętym shiftem - z menu wybierz edytuj w CAS (czy coś podobnego), gdy wejdę do gry to zrobię ci zrzut ekranu co klikać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z rozgrywką”