Wschodząca Gwiazda - tylko tutaj

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Wschodząca Gwiazda - tylko tutaj

Post autor: kreatora » poniedziałek 26 lis 2018, 15:10

Udostepnianie chaty na forum pełnym architektów nie jest najlepszym pomysłem ale do Galerii to nadaje sie słabo. Bo po pierwsze napchana dodatkami i akcesoriami. po drugie architektura nieambitna choc mila dla oka ale nawet pagórka tam nie ma! A teraz chata bez pagorka, górki, lub w ostateczności choćby dołka w Galerii jest ABSOLUTNIE passe i pokazuje ze architekt jest słabo zdolny i nie dorósł do wyzwania. Wstyd!
Oczywiscie dłubie bardzo powoli cosik z duzą iloscia tych górek , wody i po skosie - baaardzo ambitnie i z bazy game ale gram w tym co ponizej :a_smile:
Czyli w mojej Wschodzącej Gwieździe . ktora budowala sie powoli z prostego klocka , bo to moj sim musiał na nią zarobic w pocie czoła. No teraz to on ma kasy jak lodu więc mógł sobie pozwolic na zatrudnienie mnie jako architekta i dekoratora . Zrobił to natychmiast po wmurowaniu swojej tabliczki supergwiazdy w bulwar . Chata miala byc bowiem szybko przygotowana na wyprawiane przyjecie dla innych - tych gorszych gwiazd. Cóż wart jest sukces jesli sie nie mozna nim pochwalić?
I tak to wyglada - zdjątka zrobilam w New Crest bo swiatlo w tym simowym Hollywood jest do d... w tybie budowania o kazdej godzinie , a w grze mam zime - 24 dni bedzie simowe trwala jeszcze i leje od rana do wieczora!
aGwiazda.jpg
b26.11.2018_14-03-28.jpg
c26.11.2018_14-06-14.jpg
d26.11.2018_14-04-43.jpg
I jedno jedyne zdjecie z gry. Czyli przyklad pecha - przebywac z podrywką , ktora nam juz dawno wpadla w oko i którą zawsze chciało sie blizej poznać, gdy legalna narzeczona, ktorej się dało kiedys tam - chyba po pijaku - klucze do chaty, wymysli kontrolną wizytę.
e26.11.2018_00-18-01.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 27 lis 2018, 00:01

Bardzo ładny projekt, super pomysłem jest parkiet pod szklanym dachem. Jest świetnie wyposarzony, mozna pobawić się studiem nagrań ,super pomysł i super, że udostęoniłas go tu. Pobieram i niebawem sobie podejrze w grze, może przyda się do zdobycia gwiazdorstwa mojemu ludzikowi bo cos mu to nie za mocno wychodzi (no nie wiem za chorobe jak sie przenieść do studia ilez można puszczac sima do niewidzialnej agencji... ech ale to juz rozważania na inszy temat i topik). Świeny haus, ładny teren także ze szklarnią, myske że jednak sprzedałby sie także w galerii mimo terenowych kombinacji nie mniej ciekaw jestem tez bardzo tego co aktualnie kombinujesz z tymi pagórkami.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 03 gru 2018, 16:11

Kochana też jesteś architektem, więc powinnaś pokazywać swoje domki :hearts/heavy-black-heart: Choć sama buduję, to już kilka razy korzystałam z Twoich projektów, bo są naprawdę świetne. :cat_yes: Miałam już Vimesów w grze, więc musieli mieć też swój dom. :02-grinning-face-smiling-eyes: Natomiast rodzinkę, którą gram wprowadzam zazwyczaj do swoich chałupek, bo buduję je pod ich zainteresowania, i jak dłubię przy niej z miesiąc to znam na pamięć każdy kąt. XD
Ten domek też jest piękny zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, idealnie zaprojektowany dla samotnej gwiazdy, no może nie tak samotnej, bo z kotem. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Co do pagórków, to faktycznie oszaleli wszyscy na ich punkcie, sama też próbowałam, ale to narzędzie terenu na razie sprawia mi kłopot i nie jest takie proste do opanowania. Może trzeba więcej z nim poćwiczyć, by nabrać wprawy i by podniesiony teren wyglądał realistycznie. Trzymam kciuki za górzystą parcelę, i szalenie jestem ciekawa jak będzie wyglądać. Buziaki :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 03 gru 2018, 17:34

Elu - nadrabiam braki.
Powiem szczerze - widziałam dużo piękniejsze twoje prace. Nie chcę wybrzydzać - bo już powiedziałaś - miał być simply i izzy w obsłudze. I jest. Oko zawiesiłam na tym tarasie i szklarence. Tak jak ja nie umiem obejść się bez cece, tak twoje Vimesy bez szpinaku :) Do kogo by zresztą gadali?? I to jest też jakiś twój znak charakterystyczny - bodaj jedna doniczka z roślinką.
Miłego dnia zażyczam. Trzym się Elu - i maszeruj maszeruj maszeruj :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”