Tropicana

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Tropicana

Post autor: kreatora » sobota 07 kwie 2018, 17:44

Jesli ktoś myślał ze chcialo by mi się przenosić z mojego byłego kącika tutaj moje chaty to chyba mnie nie zna :) Ja jestem leń totalny w temacie pokazywania domów. Zreszta kącik zablokowany
Ten domek tez by tu tez nie zaisniał dłuuugo gdyby nie moja przyjaciólka Olivka, której się chciało postawic tą chatę w grze i trodzeczkę obfocić. Focila to co jej się najbardziej spodobalo , wiec musicie na słowo uwierzyć ze reszta tez jest w miarę przyzwoita - mnie sie przynajmniej bardzo podoba.
Chata byla budowana w grze i zmieniana razy 100 albo i wiecej dopóki nie zbuntował sie Peter, ktory cały czas podczas budowy cierpliwie tkwil na rybach.. ale moczenie się w wannie przez dobe juz oprotestowal - 20 razy zmieniałam wystrój tej łazienki . Zdrajca komp sie z nim zdolidaryzowal i wypirzyl mnie i z tej lazienki i z gry. Pięterko dokanczalam potem z edytu miasta i raczej w pospiechu XD Ale Lazienka na pieterku według mnie tam mi fajnie wyszla - nowy model w moich łazienkach ! - chyba minęłam sie z powolaniemi nie zostając hydraulikiem. I tak to bardzo z grubsza wygląda
Edit: na dzis zdjecia gorsze bo raz ze moje , a dwa ze w nocy robione, tak mi wyszlo bo w nocy panowie zladowali w Selvadoradzie . Alinki zhdieciawycięlo z imguru XD
a25.04.2018_00-35-53.jpg
b25.04.2018_00-38-25.jpg
c25.04.2018_00-50-24.jpg
d25.04.2018_00-40-04.jpg
e25.04.2018_00-39-23.jpg
f25.04.2018_00-41-57.jpg
g25.04.2018_00-43-09.jpg
Pieterko
h25.04.2018_00-47-29.jpg
i łazienka na pieterku
i25.04.2018_00-45-19.jpg
W sumie sa tam trzy sypialnie i trzy łazienki. Za luksusy robi basen -w końcu to domek urlopowy ... ale szafa z Windenburga jest . Ze wzgledu na Vica Aerici , bo i on w tym domku mieszkał.

Link do Gallerii :)
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 30CC7221F9
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 07 kwie 2018, 18:04

Elu, zmień pierwszy nawias przy zdjęciach z { na taki [ i wszystko powinno być widoczne :) komentarz napisze później :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 07 kwie 2018, 18:45

:D Gabi jestes WIELKA a ja bezmóżdże total. Nie zauwazylam tego a ze kopiowalam to co napisalam na starcie , to błąd pooleciał od szczytu do podłogi.
Nie spiesz sie z komentem a wlasciwie mozesz nie pisac wcale bo juz koment mu raz napisałaś na privie do tego i byłam super happy po przeczytaniu :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » sobota 07 kwie 2018, 18:48

Jak najbardziej. Z jakiegoś powodu zamiast nawiasu kwadratowego [ pojawił się otwarty {

Pozwoliłam sobie zedytować. Mam nadzieję, że się nie gniewasz i się nie zniechęcisz... Jakoś tak jest na tym świecie, że początki są trudne... Jest jak jest i mam nadzieję, że się przyzwyczaimy. Można jak najbardziej wrzucać zdjęcia z komputera, korzystając z opcji załączniki i naciskając "wstaw w tekst". Wtedy zdjęcie pojawi się w treści posta. Może kiedyś uda nam się uczynić to miejsce bardziej przyjaznym :?

A w ogóle to bardzo ładny dom. Ma wszystko co potrzeba. Wygodne sypialnie i urzekające łazienki. Małym smrodom nic więcej nie potrzeba oprócz wyrka i zabawki, więc nie trzeba się wysilać. Mnie rozbroił ten kolorowy dywan w łazience :D

Brawo :)

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » sobota 07 kwie 2018, 19:05

Kolorowy dywan w łazience jest chyba moim ulubionym elementem ♥ lubię mocne akcenty kolorystyczne i deseń idealnie pasuje do płaskorzeźby na ścianie. W pokoju dzieciaków idealne połączenie tapet ♥
Podoba mi się też bardzo okno z bluszczem na nim, ale mam ostatnio jakąś straszną jazdę na rośliny :P Bardzo ładny dom, kojarzy mi się z nowoczesną willą przeniesioną do dżungli przez milionera ekscentryka :D

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 07 kwie 2018, 22:22

Elu, rewelacja! Szafa najlepiej ale domek cały w ogóle piękny! Cudna biel i te dachy - w ogóle rewelka!

Ja Ci skopiuję kącik albowiem nie mam życia osobistego. ;) A tak poza tym to szkoda tych prac dla tamtego forum. Wszystkim mogę skopiować, o! :o
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 07 kwie 2018, 22:44

Ari sloneczko naprawde nie warto :) Pierwsze domy tam to byla porazka i nawet z katalogu je wysmirgłam a pozostale sa w Galerii i tak
Nowe to warto pokazywac, bo sa nowe obiekty i mozna podpatrzec jak je inny Tworca wykorzystał.
Ja wciaz sie ucze budowac a wlasciwie projektowac bryle bo to najtrudniejsze - zeby bryła miala w sobie choc milimer urody albo jak w wypadku Tropikany co chcialam osiagnac - specyficzny smaczkek i wpasowac sie w styl tamtejszych budynkow . I to jest zdecydowane najtrudniejsze , bo przykryc bryłe dachem poprawnym to 80% ludzi juz umie. Ale to musi miec w sobie "cos" zeby przyciagalo oko i zachwycalo . No i to juz niestety jest baaardzo trudne i nieczesto sie taka chata udaje twórcom. Poprawne tak - zachwycajace nie.
Dokladam sypialnie - znalazla sie XD w moich fociach no i bedie test czy wejdzie focia z kompa mnie.
15.03.2018_23-30-36.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 08 kwie 2018, 12:02

No przyznam się. A co mi tam.. Tropicany na żywe oczy jeszcze nie widziałam, w przeciwieństwie do poprzedniego dżunglowego domku Yumanji, który mam grze i w którym mieszka banda, ..mała banda avków. Jeszcze go nie rozpirzyły, chociaż, jak to moje kochane avki, omal nie puściły z dymem :twisted: Na szczęście trzeba było tylko pół kuchni wymienić.. :? Yumanji jest przepiękny.

Tropicana jest równie pięknym domem, idealnie jest wkomponowana w otoczenie i wygląda fantastycznie. Piękna bryła i wspaniale wykończone daszki. Dom dla simslionera :)
Obie łazienki są śliczne, zwłaszcza ta granatowo biała ♥. W końcu tfurcy dali go gry porządny prysznic. Co tam porządny, śliczny ten prysznic jest i pięknie wygląda z kolorowymi kafelkami.
A już przy sypialni padłam, piękny ciemny błękit i aż czuć w upalnej dżungli powiew przyjemnego chłodku z klimy.

Całość z pewnością obejrzę w grze, tak jak zresztą prawie wszystkie Twoje domki.
Ostatnio zmieniony niedziela 08 kwie 2018, 15:59 przez Kropka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 08 kwie 2018, 15:23

Świetna chata , łaczy styl, który wprowadziła Selvadorada (tak to sie pisało?) z odrobina nowoczesności powiewem wygodywewnątrz i jak zawsze przestrzennością pozwalającą bardzo wygodnie grać. Brawa także dla Oli za fotki ,wspaniała praca, co sie rzuca w oczy, Twoje ostatnie prace (bo i Yumanji ) pięknie współgrają z tym nowym otoczeniem. Pieknie wygląda wejście z tymi zwisającymi roślinkami i równiez zwróciłem uwage na odaszkowanie ,architektura "kolonialna" pełna para i w pięknym wydaniu. Wspaniała praca Elu!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » niedziela 08 kwie 2018, 18:10

Dom ma taki "twój styl" mówię tutaj głównie o wyrazistej kolorystyce bryły, ciemny brąz i biel przyciągają spojrzenie. Sam kształt domu też mi sie podoba, uwielbiam jak w budynek ma kwadratowe wieżyczki, chociaż sam jeszcze takiego nie zbudowałem :) Wewnątrz może odrobinkę za ciemno ale generalnie jest świetnie. Łazienki świetnie odpicowane, zwłaszcza ta na pięterku - blaty, obraz, lustro to wszystko świetnie spasowane. Świetna chata!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 08 kwie 2018, 18:22

Świetne domiszcze, Elu. Chylę czoła, bo ja się nie splamię chyba nigdy zrobieniem czegoś do końca, a już na pewno tak ładnie udekorowanego. Kolory masz tropikalne, a jednak nie ma w nich chaosu i meksykańskiej żywiołowości. Trochę ciemno w pomieszczeniach wewnątrz, ale wyobrażam sobie od razu upalne lato u mnie, gdzie najlepszym miejscem do wypoczynku i schronienia przed męczącym oczy światłem i ciepłem jest właśnie nieco ciemnawa altanka...
Łazienki wymiatają. Nie dziwię się, żę aż cię wypirzyło z gry :) Musiałaś niezłe godziny w niej spędzić! Pomyślałam sobie, że mogłabym ciebie poprosić o projekt, gdybym planowała jakiś mały remont. Ale ale - kuchnię mam do remontu!!! :D :D - więc spróbuję cię pomęczyć :)

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » poniedziałek 09 kwie 2018, 14:59

Elu domek jest prześliczny. W konstrukcji zauroczyła mnie bardzo wieżyczka. W tym rejonie to świetny punkt widokowy z którego można zobaczyć wiele więcej niż z samego parteru, szkoda tylko, że jak na tyle dodatków to żeśmy się jeszcze schodów kręconych nie doczekali :a_angry2: jakby nie patrzył całkiem przydatna rzecz i oszczędność powierzchni zwłaszcza jak się buduje po skosie. Świetnie zróżnicowałaś wysokości domku dachami. Gigantyczny plus, że stylem wpasowałaś się tez w klimat całego otoczenia. Twoją kolorystykę uwielbiam, zarówno na zewnątrz jak również wewnątrz budynku. Postawiłaś na akcenty niebieskie z czerwienią i łączenie turkusów z pomarańczami, wszystko okalają drewniane dodatki, podłogi, panele ścienne i powiem tak, wnętrza wpasowały się w naturę, aż czuć zapach tamtego powietrza, bo chyba to będzie odpowiednie słowo. Łazienki są booooskie, miałabym problem, jakbym miała wybierać która jest moja :cat_lovely: Perfekcjonistką jesteś, co widać w doborze chociażby obrazu historycznego, dywaniku w łazience, pokrycia ścian i doborze dodatków, czuje się dopracowanie każdego szczegółu. Szkoda,że na zdjęciach nie doszukałam się kuchni. Co do nudy, na tej parceli raczej nie grozi, jest basen, jest możliwość pogrania w gry, napicia się czegoś dobrego, tudzież odwampirzenia wampira, bo się nagle okaże, że z cecha wygaszonych emocji za pierona nie jest w stanie wyłączyć pułapki w świątyni, a skoro już zwiedza zarówno otoczenie to i przyniesie ciekawe nasiona które może zasiać w pięknym z resztą ogródku. Świetna praca :a_bravo:

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » poniedziałek 09 kwie 2018, 18:31

Mnie zachwyciły łazienki! Ja nie wiem czy Ty Elu pałasz jakąś specjalną sympatią do tych pomieszczeń,ale w Twoich domkach zawsze najbardziej podobają mi się łazienki :D

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 09 kwie 2018, 22:30

Bo ja sie minęłam z powołaniem Marlenko powinnam zostać hydraulikiem.U mnie w chacie w realu tez projektowałam nowy wystrój łazienki i laząć po tym całym po tych gigant sklepach, zaczęlam sie czuc jak w panelu budowania Maxisa bo NIE BYLO takich jakie bym chciala . Jak kolor był OK to wzorek był rzyglwy i odwrotnie.Co ja sie nałaziłam zeby zdobyć czarne z siwym kafle bez cholernych kwiatkow.. :a_angry2:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 14 kwie 2018, 01:19

Jak widzisz, wzięłam sobie do serca twoje słowa, i nie spieszyłam sie z komentem. :04-rolling-on-the-floor-laughing:
A tak poważnie, to chciałam go zobaczyć dokładniej w grze, ponieważ gdy go wysyłałaś nie miałam jeszcze dżunglowego dodatku. :11-face-savouring-delicious-food:
Bryła jest naprawdę ciekawie skonstruowana, wielopoziomowa i z fajną wieżyczką, bardzo mi się podoba. W wnętrzach panuje lekki półmrok co dodatkowo podkreśla elegancję pomieszczeń i tworzy super klimat. Łazienki boskie, ale zachwyciła mnie też kuchnia, której nie pokazałaś, więc wklejam fotkę. :)
kuchnia2.jpg
Świetna praca Elu :a_bravo:

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » sobota 14 kwie 2018, 08:35

Velmi hezký dům uprostřed zeleně ,kde najdeme klid od rušného města :hearts/heavy-black-heart:
Interiér jsi taky hezky vytvořila a líbí se mi to moc ... koupelna super :)
Skvělá práce Elu ,jako vždy a mám ráda Tvoje stavby :a_bravo:

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » sobota 21 kwie 2018, 20:19

Elu ,robisz wspaniale domki, przede wszystkim grywalne. Bryły są ciekawe ,eleganckie i pomysłowe . Z Tropicaną wpasowałaś się idealnie w klimat otoczenia, wygląda to naprawdę ekstra. Podobają mi się kolorowe dywany współgrające ze ścianami, stonowane wnętrza. Czuć klimat chłodnego schronienia podczas dżunglowego skwaru.

Awatar użytkownika
Krzysiula
Roznosiciel kawy
Posty: 21
Rejestracja: sobota 19 maja 2018, 20:59

Post autor: Krzysiula » sobota 19 sty 2019, 12:09

Cudowna praca, gratuluję udanej roboty ❤️ Jest świetna na prawdę
:10-smiling-face-smiling-eyes: :10-smiling-face-smiling-eyes: :10-smiling-face-smiling-eyes:

dw62801
Asystent
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 04 mar 2019, 16:28
Origin ID: dw62801

Post autor: dw62801 » poniedziałek 25 mar 2019, 21:07

Sam budynek najbardziej mi przypomina włoskie wille, a wnętrza momentami marokańskie. Wszystkie wnętrza mają znakomicie wyważoną kolorystkę. Ogród jest idealny - nie za mało, nie za dużo roślinności - co czasami może być przytłaczające. Pierwsza fotka jest rewelacyjna. Osobiście uważam, że jest to Twój najlepszy projekt (przynajmniej z tych, które zostały pokazany w tym kąciku). Brawo! :a_bravo:

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » czwartek 20 cze 2019, 10:52

Tez ten projekt mi sie poboba, wnetrza bym nawet nazwała troche toskańskie @d@dw62801
Powieninien się nazywac SEN NOCY LETNIEJ bo mam odpocząć w nim trochę, zwłaszcza na zewnątrz. Dla tego ogrodu bardziej bym otworzyła pomieszczenia by wchodził do srodka i podkreślał wnetrza
I Łazienki aż są wilgotne, naprawdę super Ela
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”