Go go Power Rangers!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Go go Power Rangers!

Post autor: Marvi » poniedziałek 14 paź 2019, 01:24

To jest wątek załozony dla Eli żeby nie musiała rozkminiać w jaki temat ma wrzucić screena XD
:a_jumping: :a_jumping: :a_jumping:
Ekonomia czasu :D

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 14 paź 2019, 01:25

XD
12.10.2019_03-36-38.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 14 paź 2019, 01:28

No i super domek, fajne daszki i na pewno w środku świetnie urządzony :) Poza tym parterówka, wiec bardzo grywalny. Mnie też najlepiej się w takich gra swoją rodzinką, nie lubię latać nimi po pietrach. :)

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » poniedziałek 14 paź 2019, 01:32

I właśnie tak miała wyglądać ta moja chata XD No z tą różnicą, ze mi nie wyszło XD
Ale ten patent z kamerdolcami i trawą to mi się podoba. I w ogóle fajnie się łamie ten ciemny dach, ciemna elewacja z jasnymi, eeee, jak to nazwac, frędzelkami? :P
I to jest to co ja mówię! Niby skromnie, a kurna z klasą! I biały siding pod dachem, noż kurna! I pasuje! Jak mnie imponuję ten synkretyzm gatunkowych, nie ma prześności czy smieszności, wszystko się zgrywa i komponuje. Kurde, ja się tak nie bawię :P
Dawaj jeszcze wnętrze :>

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » wtorek 22 paź 2019, 11:20

Super domek, nie mogło zabraknąć ogródka, za to kocham domki Eli :) A jak w środku? Bo mnie ciekawość, aż pali.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 23 paź 2019, 11:59

Piękne połączenie elegancji z nie tylko amerykańskich przedmieść z materiałami tradycyjnej wioski sulańskiej :) Bardzo fajny oryginalny efekt, chętnie zajrze do środka
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 30 paź 2019, 01:39

@Karo_Min @SimDels
Chcialiście zobaczyc wnetrza... Tu są troche na innym etapie niz byly kiedy sim zaczynal sie dorabiać a ja zrobilam focie tej chaty.
Od razu widać jeden z ostatnich bugów gry w budowlance. Kazde okno tam ma identyczna rolete ale tylko w dwoch oknach w sypialni ja widać. Firany, zaslony w grze znikają i nie są widoczne. Przynajmniej u mnie i u jakis 30 graczy ktorzy do tej pory zgłosili ten bug. Tu jest tylko jedna ogolna focia ale znajac moją niechec do robienia zdjec typu "budowlane" to i tak osiagnięcie. Z wygladu wnerz jestem zadowolona bo oko cieszą ale nie z rozkladu chaty. Zrobilam bląd na starcie z rozmieszczeniem salonu i kuchni i wyszła mi "ulicowka" Tak sie dzieje jak sie chate rozbudowuje w grze... :a_hatecomp: Nastepnym razem juz nie zrobie tego bledu :70-serious-face-symbols-covering-mouth:
28.10.2019_07-00-55.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 31 paź 2019, 21:58

Wnętrza śliczne, zawsze tworzysz w nich taki lekki półmrok i uroczy klimacik. Nie wiem czemu narzekasz na rozkład pomieszczeń, moim zdaniem jest super. Są przestronne i wszędzie mają blisko, co jest główną zaletą parterówek. Ooo, to z tego domu jest ta śliczna łazienka, która wysłałaś do galerii. Świetny domek Elu :hearts/heavy-black-heart:
Co do zasłon i firan to nie zauważyłam tego błędu u siebie, ale ostatnio większość czasu moi simowie spędzają w krainie magii, a do Sulani robią sobie tylko takie niby wakacyjne wypady. Wyspowy domek Curacao, zmieniłam na typ "nieokreślone" i wpadają tam kiedy chcą za friko. :cat_mwaha:

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 01 lis 2019, 15:13

Bardzo fajnie masz rozplanowane wnętrza i tak jak pisze @Ktosik są super a twoje ludziki mają wszędzie blisko i nie muszą biegać po schodach jak u mnie.

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » poniedziałek 04 lis 2019, 13:31

@kreatora No wnętrza jak zwykle rozplanowane funkcjonalnie i praktycznie, super łazienka. Właśnie to lubię w twoim urządzaniu,że simy wszędzie mają swoją przestrzeń

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 10 lis 2019, 18:43

Zarówno pomysł na założenie wątku dla Eli, jak i sam pierwszy w tym wątku domek, bardzo mi się podobają.
Jako że jestem miłośniczka parterówek, o czy już wielokrotnie wspominałam, to kupuję ten projekt z marszu. Rozkład pomieszczeń ( jak dla mnie) bez zarzutu. Funkcjonalnie a to się ostatecznie najbardziej liczy w grze.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 11 lis 2019, 01:47

Pełen luksus ale nawet jeśli nie na tym etapie itd... to i tak chata ,ma wielki potencjał i stwarza możliwości już na starcie. Od początku lubię to, że oferując chatę choćby starterową zapewniasz ludzikowi niezbędne narzędzia dzięki którym szybko się dorobi zyskując też radochę z życia (hobby) i być może odrobinkę uniezależni się od graczowego twórcy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 12 lis 2019, 18:20

Temat jak najbardziej dla Eli aktualny, bo Ela lubi sobie ponarzekać, chyba po to, by się przekonać, że jej projekty nadal się podobają, mimo usilnego ich obrzydzania nam :P
Elu wiesz sama, że wypuszczasz do galerii projekty sprawdzone, grywalne i bez niedoróbek, nawet jeśli są przeznaczone do dalszej rozbudowy... Czego na przykład niżej podpisana nie zrobiła wypuszczając domek dla Tokusy... To by było nie do pomyślenia u ciebie, by choć nie poprawić kolorowania terenu...Czegoś, co nie kosztuje chyba nic...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”