(Ts4) L.S.Apartment

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

(Ts4) L.S.Apartment

Post autor: SimDels » wtorek 11 gru 2018, 01:29

(Pl) Funkcjonalny budynek mieszkalny stworzony dla projektu "Los Simos City" czyli wysoki 7 piętrowy tym razem apartamentowiec post-modernistyczny w pełni umeblowany.
Nazwa budynku oznacza skrót od "Los Simos Apartments" czyli apartamentowiec dla przyszłego miasta o ile tylko uda się ukończ
yć przebudowe miasta.

(Eng) Functional residential apartment building for the "Los Simos City" project. 7floors - 7 apartments. All apartments are furnished.

DOWNLOAD (The Sims Gallery)

DOWNLOAD (Simtopia.Pl*)

Info/DOWNLOAD (SDW)

*Unzip and move to folder Tray / Rozpakuj i przenies do folderu Tray.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Załączniki
SimDels_Blueprint_L.S. Apartment 01_SDW_SimtopiaPl.zip
(330.68 KiB) Pobrany 526 razy
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 11 gru 2018, 11:36

Bardzo udane prace - podoba mi się zewnętrzna struktura budynków - bardzo nowoczesna, i mimo masywności budynku - sprawiająca wrażenie lekkiej i ażurowej. Fajnie ci wyszła pierwsza kuchnia - od razu rzucił mi się w oczy pewien szczegół - nie wiem, czy zamierzyłeś to, ale łagodny łuk szafek kuchennych idealnie podkreślony jest łukiem rury "wydechowej" okapu. To takie pierwsze "steampunkowe" nieco - skojarzenie, które trochę jednak słabnie w połączeniu z pozostałym wystrojem. Bo ja utrzymałabym wszystkie pomieszczenia w takim steampunkowym właśnie looku.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 11 gru 2018, 13:16

Dzięki wielgaśne :) Szczerze mówiąc meblowanie dosc małych mieszkanek okazało się dla mnie też takim trochę wyzwaniem, tu powierzchnia jest mniejsza niż w poprzednich wieżowcach stąd mała kuchenka "ucięta" przy okapie. W następnych wysokich budynkach wróce do conajmniej takich powierzchni jak w Turkusie i centrum rozrywkowym, brak na wszystko czasu bo mam np pomys ł na zawieszone piętro (wieżowiec typu "brama" ) ale jeszcze nie wiem jaki i czy wogóle w praktyce będzie to miało sens. Meblowanie w moim wykonaniu to czysta imrowizacja dlatego pokazałem tu tylko ta kuchnię (jest ich oczywiście 7 jak wszystkiego czylui zgodnie z liczba pięter i tym samym liczbą mieszkanek) na full screenie a nie wszystkie bo ta i mi się wydała najciekawsza. Ciekawy pomysł masz z tym steampunkiem nie wpadłem na to podobieństwo ale chyba mnie oświeciłas odnośnie pomysłu na budynek... może nie steampunkowy ale... ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”