Simtopia City download! - projekt finisz :)

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Re: Simtopia City download! - projekt finisz :)

Post autor: kreatora » poniedziałek 02 wrz 2019, 23:08

Jak pisałam przedtem masz bardzo przyjemny cieply glos i bardzo przyjemnie się tego slucha. Co najwaniejsze zero jąkania się i urywania wątku. A to akurat czysta plaga na YouTube w polskich filmikach. U Ciebie ten komentarza nie powstdzilby sie zawodowy komentator - serio i bez cukru. Potafisz tonowac glos by dostosowac go do tego co opisujesz i podkreslic w tym opisie na co sluchacz powinien zwrócić uwage,
Osobna sprawa to umiejetnosc pokazywania wnętrz domow głównie z poziomu oczu sima choc oczywiscie w ciasnych wnetrzach tego sie nie da.
W sumie kawal dobrej roboty - choc na jedna techniczną rzecz zwrocilam uwagę - nie wiem dlaczego ale twoja kamera widzi oswietlenie inaczej niz ono jest na przyklad w mojej grze w tych samych domach. W mojej grze światło jest jest zimne biale i kolory oraz wszystkie wnętza wygladaja zakomicie a u Ciebie biale jest raczej bezowe u kolory bardziej "brudne" - róznica miedzy naszymi kartami graficznymi?
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 03 wrz 2019, 08:11

Dzięki ELu usunąłem bo znów popełniłem gafe tym razem niewybaczalną, wstawie pooprawiony wieczorem jak nie zdaże teraz rano i już pozostanie na kanale (zapomniałem wymienic Gabi jako autora willi, wole by wsio było jak trzeba). Dzięki ogromne a kolorystyka byc może jest poprostu efektem tego że lubię oświetlenie ciepłe w grze czyli staram sie robić foty i filmy wieczorem lub rano ,może to być też ustawienie kolorów na moim kompie (u każdego nawet przez to gra może wyglądac troche inaczej). Nie mam super sprzętu, może pewne rzeczy u Ciebie wyglądają tez poprostu lepiej. W każdym razie zwróce uwage i może uda mi sie bardziej taki efekt zimniejszych kolorów uzyskjać w razie potrzeby. Dzięki ogromne ,filmik będzie tu znów niebawem, przepraszam za małe zamieszanie :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » wtorek 03 wrz 2019, 08:43

To popraw jeszcze jedna rzecz: ten drugi domek, ten w ktorym mieszkaja Stormarage'owie, robila tylko Ari.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 03 wrz 2019, 12:35

Ja nie mam nic przeciwko tej pomyłce, jak dla mnie może zostać. :) bo po prawdzie to mi błogosławilaś przecie! :Dy
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 03 wrz 2019, 20:23

no wienc jezd :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 04 wrz 2019, 10:32

Na szybko Michał - potem dodam więcej. Jestem zachwycona filmikiem, zrobiłeś to bardzo profesjonalnie. I nasz herb jak ślicznie przenika... I jak pięknie prezentują się nasze budynki także wewnątrz... Zwiedzam je powoli (mam pomidorowe ograniczenie) - i z wielkim zainteresowaniem oglądałam te, których jeszcze nie oblukałam. To największa zachęta, bo aż mnie skręca, by odpalić grę i to zobaczyć na własne patrzałki. Myślę, że wszyscy mamy podobne odczucia...

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » środa 04 wrz 2019, 13:27

Michale filmik jest rewelacyjny w każdym kadrze i z doskonałym komentarzem. Generalnie nasze miasto prezentuje się fantastycznie :D. Z wielką przyjemnością obejrzalam. U siebie poszczególne parcelki łapałam w galerii i nie mam dlatego rodzinek. Większość domków oglądałam w trybie budowy, ale być może skuszę się na ten zapis z rodzinkami i dokooptuję tam jakąś swoją, bo aż się chce pomieszkać w miasteczku i pozwiedzać te wszystkie cudeńka z poziomu sima.
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » środa 04 wrz 2019, 15:21

@Katel super że i Twój domek znalazł się w naszej zabawie! Wpadaj częściej na forum, Kochana! Może co skrobniesz historyjkowego? Kto jak nie Ty? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » sobota 21 wrz 2019, 13:46

Podziwiam Wasz zapał i pomysłowość drodzy forumowicze :) Starałem się śledzić to cudo które wspólnie tworzyliście i wyszło naprawdę wspaniale :)
Z wielką chęcią bym je sprawdził w swojej grze ale mam malutkie obawy czy zapis je udźwignie. Tym bardziej że aktualnie mam zapis z nowym pakietem,czyli: "Kraina Magii" który mocno obciąża grę i sam sprzęt.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 22 wrz 2019, 18:44

Pobierz zapis na pulpit i sprawdź jaki jest duży. Zobaczysz, że nie "waży" wiele. Włóż go potem do folderu saves. Gdy otworzysz grę - pokaże się w światach do wyboru - pod nazwą Simtopia. Miłej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 22 wrz 2019, 21:10

Wazna uwaga opcjonalnie - gdyby ktos jeszcze chciał dorzucic lokatora / rodzinke to jeszcze pare rodzinek da sie zamieszkać (zamieszkam je losowo) Podmiana pliku na nowy zapis z większa luiczba mieszkanców nie stanowu problemu :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » poniedziałek 23 wrz 2019, 10:36

Było by fajnie Dels gdybym miał możliwość chociaż dorzucić Wam swojego aktualnego avka (bez CC),jednak jest już czarodziejem na 2 poziomie.
I zapewne gracze musieli by mieć pakiet z magią w grze :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 23 wrz 2019, 17:46

@Pablo
Pablo wszyscy juz maja pakiet z magią ale tez i wszyscy juz co chcieli pobrali ten zapis juz wcześniej i w nim grają. Wiec nawet jak Misiu wrzuci Ci avka do gry to trochę jest pózno - przynajmniej jesli chodzi o graczy z naszego forum.
Przy okazji - widziałam twojego avka nowego w Galerii i świetny sim Ci wyszedł.
Zawsze mozesz pobrac zapis , wprowadzic do pustej chaty tam swojego avka i pokazac tutaj jego zdjecia dodając nastepną relacje z Simtopii
Tutaj https://thesimsforum.pl/viewtopic.php?f ... 7f8dd46ef9
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 23 wrz 2019, 23:29

No racja, właściwie to już może lepiej nie mieszac, pakietu magicznego nie mam więc tym bardziej takie zmiany nie byłyby dobre (jeszcze goły ludzik wyleci na ulice czy coś... :D )
Zapis/miasto powinien ci działać bez problemu Paweł.
Coś za szybko ostatnio te dodatki wychodzą :O o tym nie pomyslałem, chyba szybko się w ostatnie rzeczy nie zaopatrzę.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Post autor: Wafl » wtorek 08 paź 2019, 22:19

Jestem pod wrażeniem ile tutaj zostało włożonej pracy każdego z Was i jaki to był czasochłonny ale ciekawy projekt. Każdy budynek ma swoją historię i duszę, wszystko ze sobą łączy się w bardzo interesującą całość. A ponadto w ogóle nie przypomina to Willow Creek. FANTASTYCZNE!

No i filmik! Szczegółowy, spokojny, oprowadząjący w każdy zakątek. MEGA

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 19 paź 2019, 22:50

Jestem bezwstydnym skurczybykiem ale wrzucę też tutaj ten śmieszny promo-teledysk.
Narobiłam się, kompa prawie spaliłam to se wkleję... a co! :a_pipe:

(Na miniaturce pomnik Hermaszewskiego w tle, jakby ktoś nie dostrzegł).

Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 20 paź 2019, 10:24

Hej! Jeszcze raz sobie obejrzalam. :hearts/heavy-black-heart:
Nie wiem juz ktory raz z rzedu, To znakomicie poprawia humor i od razu chce się odpalić Simsy :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 20 paź 2019, 13:07

Tak to jest kapitalne ,pozwoliłem sobie umieścić także w pierwszym poście, wygląda jak trailer do jakiegoś nowego dodatku ,brawo mistrzu!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » środa 23 paź 2019, 14:01

@Aericia Filmik genialny ! :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Post autor: Wafl » środa 23 paź 2019, 20:48

Wspaniałe Aericia, mnogość i różnorodność ujęć robią robotę, przez to chce się oglądać. No i muzyczka pasuje, Good Times in Utopia :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”