Co ja tutaj robię? Czyli Pablo odkrywca i zdobywca sławy

Strzeliłeś fotkę, która rozśmiesza cię do łez? Albo wzrusza? Podziel się z nami - też chcemy poczuć te emocje!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Co ja tutaj robię? Czyli Pablo odkrywca i zdobywca sławy

Post autor: Alibali » czwartek 31 sty 2019, 13:22

Przykro mi, Pablito. Jest możliwość odzyskania zapisu, ale musiałbyś mieć koło siebie kogoś, kto by ci pomógł.

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 31 sty 2019, 14:59

Ale nikogo takiego nie ma,dlatego musiałem zakończyć tą historię :( Ale na pocieszenie mogę Ci powiedzieć że na głównym forum jest publikowana ta opowieść od samego początku. Jeśli jesteś zainteresowana to zapraszam tam. Co prawda zmieniłem odrobinę początek (też jest to Pawełek ale w tej innej wersji),jednak opowieść będzie niemal identyczna jak tu.
Paweł avatar 9.jpg
Tam występuje ta wersja sima,tylko ma zmieniony kolor włosów.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 31 sty 2019, 15:06

Bardzo ładny domek tam miał i faktycznie ciekawie wybrnąłes z tym ogrodzeniem, efekt bardzo fajny.Studia z prawdziwego zdarzenia tez mu tam nie zabrakło, udane party i wystep, super no i... sejf w piswniczce tez nieźle nabity ;) Chętnie zobaczyłbym jak rozwinie się jego zyciorys dalej, w jakich rolach jeszcze zagra ,kogo pozna ,szkoda, że ci się zapis upsuł ale zerknij na folder gry z zapisami może na daty utworzenia przy nazwach dla pewności. Nie chce rzucac linkami ale może przyda się ta odpowiedź; https://help.ea.com/pl-pl/help/the-sims ... he-sims-4/
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 31 sty 2019, 15:18

Bardzo pomocna informacja Michaś :) Ale obawiam się że i tak nie odzyskam zapisu,dlaczego?
Bo to był save z tymi problemami o jakich pisałem,czyli: mody i bug gry. Dlatego wywaliłem cały folder gry do kosza a gra stworzyła nowy po uruchomieniu. Gdzie prócz modu MCC nie ma niczego w grze.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 31 sty 2019, 19:15

Mogłeś jednak przed wywaleniem sejwa wyeksportować do galeryi dom i Pawełka. I kontynuować historię od nowego zapisu ale dać to jako wspomnienia Pawełka ze "starej" pracy. Wyjść było dużo. Ale to twoja decyzja...
Ja np jestem bardzo przywiązana do mojej wróżki (a raczej czarownicy) Morgany Abnest. A jest ona tak naprawdę "przeróbką" Diany Moore - mojej podróżniczki z trójki (i bohaterki opowiadania A'la Holmes na tropie). Zmieniłam jej tożsamość po padnięciu gry właśnie. Całe szczęście że wysłałam Dianę do swojego studia (coś w rodzaju galerii na forum trójkowym) - i po ponownym wgraniu postaci mogłam nią dalej grać. Zbudowałam jej piękny upiorny zamek, ale właśnie szlag trafił moją grę znienacka (wnuki mi namieszały), nie mogłam uruchomić gry, musiałam przeinstalować wszystko i przepadł piękny zamek, którego niestety - nigdzie nie wysłałam, ale wielokrotnie pokazywałam na starym forum. Trudno - nie zapłaczę się z tego powodu! Może go kiedyś odbuduję!
Zaczęłam po tym wszystkim grać nową rodziną stworzoną w trójce (właściwie grupką przyjaciół) - jest to detektyw Hercules Poirot i jego kompan i wspólnik kapitan Arthur Hastings oraz sekretarka Poirota - niejaka panna Felicity Lemon. Stworzyłam tę rodzinkę także w grze TS4 - i gdy mi się nudzi trójka - wracam do czwórki do tej samej rodziny :) Albo do kilku innych. Tak więc widzisz - można sobie poradzić w na wiele innych sposobów!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 01 lut 2019, 12:05

Alu,sim Paweł jak najbardziej jest zapisany w galerii,jednak "nagi"bez wszystkich tych umiejętności które nabył w trakcie mojego grania przez miesiąc. Obawiam się że tylko nie zdążyłem wysłać do galerii jego domu,chociaż na 100% nie mam pewności bo do galerii wchodzę bardzo sporadycznie.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 04 lut 2019, 07:08

Pablo może zostaw sobie ten temat na pamiątkę (zauwazyłem w innym dziale , że chcesz go skasować).
Zawsze możesz założyć nowy jeśli będziesz chciał np z nowym story jak sobie wsio przygotujesz i będziesz mieć chęć na stworzenie takowego lub opisanie rozgrywki a ru pozostawisz fajne foty i opis szyciorysu, który wrzuciłeś. Fajnie jest dzielić się rozgrywka lub wreżyserowaną historią z innymi. Mam nadzieję, że generalnie coś tam fajnego znow zaczniesz na nowym zapisie gry.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » poniedziałek 04 lut 2019, 19:15

Michaś jak napisałem Alicji,jest na głównym forum prowadzona ta sama historia Pawła(ale od początku) co zacząłem tutaj. Jest już ona na nowym zapisie gry i jak na razie wszystko działa bez zarzutów. Bardzo chętnie zapraszam abyś sobie ją poczytał w wolnej chwili. Tutaj jeśli coś to stworzę nową historyjkę gdy skończę o Pawle :)
Może nowa opowieść będzie o simowym życiu naszych avków? Jak widziałeś tutaj jeden z avków już jest w mojej grze - to nasza kochana Bobinka.

W tamtym temacie napisałem o zamknięciu tej opowiastki lub skasowaniu,bo nie mam tego zapisu gry na kompie.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 05 lut 2019, 01:26

Nie wchodze na inne fora więc jak będziesz chciał tu coś wrzucić to chętnie poczytam i popaczę na foty. :) Ps: ja też nie mam wielu zapisów (delsowy komiks musze przygotowac po raz kolejny od nowa w sensie scenografii ,ludzików i miejsc) ale historyjki sobie zostawiam na pamiątke bo szkoda byłoby pracy i czasu ,może warto sobie zostawiać to co tworzymy choćby po to by to sobie kiedys znów obejrzeć z usmiechem i sentymentem kiedy już będziemy sie kiedyś zagrywać w sims7 :) (ech rozmarzyłem się z tą siódemką i tez fajnie byłoby przeczytac takie zdanie za powiedzmy dekade kiedy zapewne o siódemce usłyszymy :D ).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 06 lut 2019, 08:14

Delsuu, ja mam zgrane na płyty zrzuty z dwójki jeszcze! A na kompie mam kilka giga screenów z trójki! Muszę to przekopać i oczyścić... Ale co się za to zabieram, to okazuje się, że tego szkoda, tamtego żal... Mimo, że już DAWNO historyjkę diabli wzięli.
Ot, śmieciara ze mnie... Sentymentalna śmieciara...

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 06 lut 2019, 10:55

No to podobnie jak u mnie też wsio zbieram (mentalnośc muzealnika) i nie do końca wiem po co ale przynajmniej ...a tak wogóle to może to jest dobry pomysł żeby poprostu sobie co jakiś czas skopiowac pliki zapisów gry i wrzucac gdzieś w folder a nawet na jakies usb czy cd tak proforma coby za wiele nie tracić
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » sobota 23 lut 2019, 11:56

To ja mogę dołączyć do Was kochani,też mam masę zdjęć gdy jeszcze grałem w TS3 (co prawda są na starym PC-cie,ale mam). Na mojego laptopa nie wiem czemu ale skopiowałem wszystkie zdjęcia z TS4,co kiedyś publikowałem na głównym forum. No oczywiście są też już obecne fotki z opowieści o życiu simowej MM i moich nowych domków które już pokazałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki z gry”