Witam kochani

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Witam kochani

Post autor: Bożena » czwartek 19 lis 2020, 22:00

Witam wszystkich,jestem nowa na forum,trafiło mi się tu przypadkiem .Nie znam zasad ani reguł,muszę całe poprzeglądać.Może jakieś małe podopowiedzi co wolno a co nie. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 19 lis 2020, 23:43

Bożenko - witaj. Na pewno prędko się zorientujesz sama, co gdzie jest, bo działy są czytelnie prowadzone. Jeśli coś budujesz tworzysz postaci, czy piszesz historyjki, to możesz założyć swój wątek w odpowiednim dziale. Możesz wziąć udział w różnych forumowych zabawach, w których nagrodą jest sama satysfakcja z udziału, lub możesz pokazać trochę fotek z własnych rozgrywek. A zasady są wszędzie takie same - nie piszemy na tematy obrażające czyjąś godność, religię czy przekonania. Nie spamujemy, nie polecamy hakerskich stron ani nie kradniemy cudzych prac, nie podpisujemy się pod czyimiś fotkami, simami czy domkami. I nie kłócimy się ani nie obrażamy! Panuje tu pogodna, domowa atmosfera więc witaj i rozgość się :)

P.S. Więcej o nas - jako osobach - znajdziesz w naszych wypowiedziach w dziale powitań. Trudno każdemu z osobna wypisywać, kim jesteśmy, więc jeśli poświęcisz trochę czasu na poczytanie i przeanalizowanie tych powitań, to naszkicujesz sobie - tak mniej więcej - jakimi osobami jesteśmy.
Nawiązując do posta napisanego przez Michała - Delsa - piszemy na różne interesujące nas tematy - nie tylko o Simach i tej grze. Tak znów za wiele czasu nie zajmie poznanie forum, więc na pewno szybko dotrzesz i do tych "felietonów"
Ostatnio zmieniony piątek 20 lis 2020, 11:19 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 20 lis 2020, 00:11

Hejo :) miło cię widzieć Bożenko. Mam nadzieję, że pokażesz nam jakieś screeny w swoich nowych lub ogólnych tematach np podzielisz się sposobem w jaki grasz lub postaciami czy parcelami jeśli lubisz tworzyć a może jakimś filmem czy opowiadaniem lub poprostu spędzisz czasem parę chwil w naszym gronie :) Na forum nie mamy żadnych nadgorliwych zasad jak wspomniała Alicja Alibali ,czyli netykieta wystarczy. Ciekawostkę mogą na naszym forum stanowić także tematy nie związane z the Sims np o sztuce czy innych grach. Nie mogę teraz nic zalinkować bo pisze z telefonu więc poszperaj w wolnej chwili, może coś cię zainteresuje :) Dobrej zabawy !
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 20 lis 2020, 16:12

Witaj Bozenko :)
Jesli sie nie mylę to dobił do nas świeny architekt :D Mam rację?
Generalnie u nas jak na kazdym simowym forum zasady sa podobne i tematyka podobna, tylko u nas jest tak bardziej wszystko na luzie.Zresztą zorientujesz sie szybko :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » piątek 20 lis 2020, 21:19

Dziękuje za podpowiedzi,@kreatora może nie tak świetny jacy tu są ale dosyć dobry,z chęcią przejrze działy i coś mojego pokaże,widzę że moje prace niektórzy znają ale mimo to moge wam pokazać co buduję bo to moje ulubione zajęcie w grze.Tylko mam pytanie gdzie umieszczać swoje dzieła i czy muszą być tylko na galerie czy też gdzie indziej wrzucane.Prowadzę blog który napewno jest znany wśród simomaniaków może któs go rozpoznaje.Zaczełam tam od 3 i miałam dłuższą przerwe.http://thesimsbybozena.blogspot.com/

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 20 lis 2020, 23:09

Nie wiem czy kojarzę Twoje prace ale faktycznie widać, że lubisz budowac i budujesz pięknie.
Po króce podpowiedm gdzie wejść by zaprezentowac swoje rzeczy;
postacie
budowle
historie
Pod spisem tematów w każdym z działów wystarczy kliknać "nowy temat" i... hulaj dusza (piekła niema) :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 20 lis 2020, 23:16

Cześć, @Bożena, bardzo mi miło! :)

Wiem że na początku forum może trochę przerażać ale przyzwyczaisz się szybciutko. W razie pytań zapraszam - chętnie pomogę!
Jeśli jesteś simowym twórcą i chciałabyś się pochwalić swoimi pracami na naszym forum, mogę założyć Ci osobny kącik. Będziesz tam mogła sobie do woli wrzucać domki i Simów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 20 lis 2020, 23:18

Uszanowanko! Miło mi powitać świeżą krew na naszym skromnym forum ^^
Moi przedmówcy chyba dość wyczerpująco napisali Ci jak klarują się zasady panujące na naszym forum zatem ja się powtarzać nie będę, aleeeee... rozpocznę od "przesłuchania"! Ale spokojnie, nie jakieś tam sztuczki z radzieckiego lochu xD Zwyczajnie zachęcę do napisania czegoś o sobie ^^ Ponadto miło będzie jeśli rozgościsz się w działach, które powyzej podał Delsik i podzielisz się z nami swoimi pracami! Zachęcam serdecznie! :D
Raz jeszcze witam chlebem i sul-sulą! :D

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 20 lis 2020, 23:40

Witam serdecznie :)
Poprzednicy sporo wyjaśnili, więc ja tylko dodam - jest tu bardzo sympatycznie, więc baw się dobrze na forum :a_beer:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 21 lis 2020, 02:29

Cześć Bożenko :)
Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej rodzinki simomaniaków. Życzę miłej zabawy na forum :)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 21 lis 2020, 09:18

Hej, witam. Fajnie, że dołączyłaś do społeczności naszego forum. Baw się dobrze :10-smiling-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » sobota 21 lis 2020, 16:38

:01-grinning-face: z miłą chęcią proszę o dział na moje skromne domki to się pochwalę i dam o ściagnięcia dla chętnych
Aericia pisze:
piątek 20 lis 2020, 23:16
Cześć, @Bożena, bardzo mi miło! :)

Wiem że na początku forum może trochę przerażać ale przyzwyczaisz się szybciutko. W razie pytań zapraszam - chętnie pomogę!
Jeśli jesteś simowym twórcą i chciałabyś się pochwalić swoimi pracami na naszym forum, mogę założyć Ci osobny kącik. Będziesz tam mogła sobie do woli wrzucać domki i Simów.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 21 lis 2020, 17:31

Bożenko, wiedziałam, czułam że to ty... :a_rolling: :a_rolling: :a_rolling: Chciałam nawet zagadnąć w tej sprawie na privie... Znamy się tyle lat :) Jeszcze z czasów SimsDesign i SimsDistrict... I krótko na forum oficjalnym, na którym byłaś w czasach mojej i Kamelii (Loki) moderacji...
Ogromnie się cieszę, że nas odnalazłaś. I że będziesz się z nami dzielić tutaj swoimi dziełami.
Znając ciebie tak długo - wiem, że sama się nie pochwalisz - więc to ja napiszę, że Bożena prowadziła stronkę trójkową, która cieszyła się ogromną popularnością. Tworzyła nie tylko domki, ale mnóstwo cc do trójki - obrazy, dywany, tapetki, rekolory ubrań. Do dziś mam wiele z nich w swojej trójeczce :)
Twoich prac czwórkowych nie znam, bo jakoś straciłyśmy się z oczu... Ale witaj tym goręcej na Simtopii!
Napisz coś o sobie więcej - także o swoich dzieciaczkach! My tu wszyscy (no praawie :P) w podobnym wieku :)

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » sobota 21 lis 2020, 19:11

O masz ,no witam słońce ,jaki ten świat mały witam wszystkich (starych) znajomych z simsdistrict ,to ja we własnej osobie.Moje córe już dorosłe a synek już 6 latek skónczył,tyle czasu mineło od naszych rozmów na simsdistrict.Miałam sporą przerwe od wszystkiego bo ciężko zachorowałam i znikłam na kilka lat z tworzenia do 3 i niedawno zaczełam ale już z 4 tworzyć.Kilka lat temu tworzyłam cc do trójki,obrazki,dywaniki i inne tam a szczególnie domki.Teraz tworzę jedynie domki do czwórki.Prowadziłam kilka lat temu blog z cc i moimi pracami,który w tym okresie był jednym z bardzo znanym blogiem pod nazwa Mod The Sims 3 by Bożena.Fani trójki powinny go znać.Teraz umieszczam tam domki do czwórki,publikuje w galerii i na TSR zaczełam wrzucać,Tutaj też bym chciałąm się pochwalić swoimi pracami.Na simsdistrict to byłam nawet projektantem miejskim,za co bardzo dziękuje.

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » sobota 21 lis 2020, 19:25

Alibali pisze:
sobota 21 lis 2020, 17:31
Bożenko, wiedziałam, czułam że to ty... :a_rolling: :a_rolling: :a_rolling: Chciałam nawet zagadnąć w tej sprawie na privie... Znamy się tyle lat :) Jeszcze z czasów SimsDesign i SimsDistrict... I krótko na forum oficjalnym, na którym byłaś w czasach mojej i Kamelii (Loki) moderacji...
Ogromnie się cieszę, że nas odnalazłaś. I że będziesz się z nami dzielić tutaj swoimi dziełami.
Znając ciebie tak długo - wiem, że sama się nie pochwalisz - więc to ja napiszę, że Bożena prowadziła stronkę trójkową, która cieszyła się ogromną popularnością. Tworzyła nie tylko domki, ale mnóstwo cc do trójki - obrazy, dywany, tapetki, rekolory ubrań. Do dziś mam wiele z nich w swojej trójeczce :)
Twoich prac czwórkowych nie znam, bo jakoś straciłyśmy się z oczu... Ale witaj tym goręcej na Simtopii!
Napisz coś o sobie więcej - także o swoich dzieciaczkach! My tu wszyscy (no praawie :P) w podobnym wieku :)
A tak dla przypomnienia to przypomnij mi, kto z starych wyjadaczy tu jest,z chęcią się z nimi przywitam.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 22 lis 2020, 00:09

Bożenko - ze starego forum oficjalnego przeszła cała grupa - Kreatora (Ela), Ktosik (Gabrysia), Bobas (twoja imienniczka Bożenka), SimDels (Michał), OlivkaSims (Alinka), Tokusa (Kasia), Agusiamal (Agnieszka), Aericia (Kasia), no i Kropeczka (Marta). Okresowo pojawia się Kamelia i Pablo oraz Veno (Ti_Sento). Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam. I nie obawiaj się - nie ma tu - przynajmniej pod własnym nickiem - naszej "niekoleżanki".
Możemy tutaj "bawić się" tak jak chcemy, na własnych warunkach, jak dorośli gracze. Nikt nas nie straszy, nie zamyka ust, nie kasuje fotek :) Jeśli nie mamy ochoty - nie piszemy, a jeśli mamy - to udzielamy się w wielu tematach. Wiem, że nie tworzysz historyjek, ale miło będzie, jeśli pokażesz swoje dzieła budowlane. Jeśli tworzysz cc także do czwórki - to też pokazuj! I zapraszam do naszych kącików. Trochę ci zajmie czasu zapoznanie się z naszą twórczością :)

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » niedziela 22 lis 2020, 17:19

Witaj Droga Koleżanko :)
Bardzo się cieszę, że kolejna wspaniała Twórczyni zawitała na nasze forum i zechce dzielić się swoimi pracami i pomysłami, z których ci mniej utalentowani simomaniacy (piszę oczywiście o sobie, proszę więc aby nikt nie poczuł się urażony) być może czegoś się nauczą lub podpatrzą triki czy sposoby tworzenia/budowania różności.
A propos budowania, kojarzę Cię z TSR, bowiem kiedyś stamtąd pobrałam dom Twego autorstwa nazwany "Moje miejsce". Fantastyczna praca, parcela bardzo klimatyczna, sielankowa. Mimo że nie mam (jeszcze) dodatku Eco to i tak dom ten nic nie stracił na uroku.
Zatem życzę Ci dobrej zabawy na Simtopii i przesyłam mnóstwo bezpiecznych (bo wirtualnych ) przytulasków :a_madam:

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » niedziela 22 lis 2020, 21:00

:14-face-throwing-a-kiss: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 28 lis 2020, 09:17

Witam moją imienniczkę :)
Nie miałyśmy do tej pory okazji się poznać, bo na SimsDesign i SimsDistrict oraz TSR nie zaglądałam, CC nie używam, poza Galerią nigdzie nie publikuję swoich fuszerek. Jednym słowem jestem - a jakby mnie nie było :oops: .
Życzę Ci dobrej zabawy i zadowolenia na naszym forum oraz bezpiecznie pozdrawiam :71-face-medical-mask:

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » sobota 28 lis 2020, 15:12

Witam imieniczkę,w 4 też mie używam cc ,jakoś nie umiem tego tutaj ogarnąć.W 3 miałam mnóstwo i na tym szczególnie tworzyłam ale tu jest wystarczająco dużo fajnych rzeczy w dodatkach że CC nie przemawia za mną. Również udostępniam w galerii dopier od nie dawna zaczełam przygodę z tsr.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”