Dzień dobry :)

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Dzień dobry :)

Post autor: Katel » czwartek 07 cze 2018, 07:34

Witajcie :) W końcu Was znalazłam i przytaszczyłam się za Wami w nowe miejsce, bo brakuje mi Was na oficjalnym forum. Tym bardziej, że cała sytuacja z Waszym zniknięciem mocno mnie zaskoczyła. Któregoś dnia wchodzę, a tu bach... połowa osób które lubiłam i chętnie podglądałam Wasze prace wyparowała po jakiejść tajemniczej zadymie.
Nie byłam tam zbyt aktywnym użytkownikiem, nadal nie jestem i to się raczej nie zmieni także tutaj, ale jakoś tak przestałam się tam czuć swobodnie, bo atmosfera zrobiła się (przynajmniej dla mnie) dziwnie sztuczna. I jakoś tak, chociaż próbowałam się tam reaktywować, to stwierdzam że to już nie to.
Mam nadzieję, że tu wśród Was odnajdę stare dobre klimaty i znów będę sobie z przyjemnością "podglądać".
Tak że... Witam Wszystkich :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 07 cze 2018, 09:31

Bardzo sie cieszę ze tu trafiłas i witam serdecznie :)
Stare klmaty znajdziesz jak najbardziej bo jak to kiedys powiedziano " forum tworzą ludzie" choć administracja tamtego forum zdaje sie w to nie wierzyła :cat_mwaha:
To nie była "zadyma" tylko po prostu zjawił sie nowy EA admin forum z wytycznymi od firmy i zaczął nam cenzurować teksty i fotki.Przy okazji wywalał wszystko co JEMU nie pasowało chocby nawet dany tekst czy focia nie lamala regulaminu. Poniewaz uprawiał necroposting - czyli cenzurował tematy sprzed lat mozna to było jeszcze scierpieć ale jak by Ci sie podobał tekst
"Hej Katel ! Usunelem Ci własnie kawałek tematu. Wprawdzie nie lamal regulaminu ale.. " ! i to prawie jest dosłowny cytat XD Gosc zero kontaktowy, nadety własną ważnością i traktujacy nas jak małolatów z podstawówki . Nie dziekuje..
I bardzo dobrze wie ten szczeniak, ze zwraca sie do osoby dorosłej .. .ale przeciez trzeba pokazac kto tu rzadzi ! Bo po co funkcja jesli nie daje takich małych satysfakcji?
No to teraz moze sie faktycznie nadymac władzą, bo oprocz pieciorga osob w tym dwoje moderatowrow - z tego tylko jeden dobry uznany architekt bo ta druga osoba z TSR sie nie liczy - nie moze publikowac w Galerii ani popisywac sie domami - zostały mu na forum same małolaty .
Generalnie odczucia były takie jak cytaty z tej piosenki z tego linku.
Jakim cudem ta piosnka przeszła to nie wiem - chyba ten typ nie zna angielskiego :cat_XD:
http://forums.thesims.com/pl_PL/discuss ... t_12445089
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 07 cze 2018, 11:08

Super ,że jesteś ! :) Miło cie widzieć i jak najbardziej pisz tu kiedy chcesz bo to ma być zaciesz a nie obowiązek :) A co do "klimatów" na oficjałce to dodam ,że po podobnym potraktowaniu praktycznie każdego kto współtworzył tamto forum przez kilka lat poniżej wszelkich norm; cenzurowaniu treści bez powodu a nawet banowaniu użytkowników bez podstaw i sensu i całym tym szaleństwie a na dodatek o dziwo przy braku reakcji EA Polska, nic dziwnego, że mają tam teraz dno a nie forum (brawo EA Polska...powinni dostać złoty laur za rekordową szkodliwość wobec własnego klienta i własnych usług) i raczej jeszcze długo tak zostanie po tym co narobili ale dla nas to nieistotne. Mam nadzieje, że tu będziesz się czuć bardzo fajnie i dobrego klimatu będzie dostatek :) Dobrej zabawy!
Ostatnio zmieniony czwartek 07 cze 2018, 22:13 przez SimDels, łącznie zmieniany 2 razy.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 07 cze 2018, 12:20

Cześć!
Z jednej strony bardzo się cieszę, że do nas trafiłaś, z drugiej trochę szkoda że tamto forum, takie fajne i miłe niegdyś, stało się takim zimnym, "sztucznym" miejscem. Jak widzisz, leniwie zapełniamy sobie nasz mały światek i staramy się utrzymać dawny klimat. Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić i nawet jeśli nie zdecydujesz się na pisanie, będziesz do nas zaglądać. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » czwartek 07 cze 2018, 12:48

Z radością witam Wasze "stare" znajome twarze :). Z tego co piszecie to nie mam co żałować, że jakoś omineło mnie to całe tam zamieszanie. Teraz już rozumiem dlaczego zaczęłam się tam czuć obco. W końcu ja stara baba jestem a tam cóż, dziatwa została. Pewnie że tego szkoda, ale czasem odejść bez oglądania się za siebie jest najlepszym rozwiązaniem :). Teraz jestem tu i cieszę się. Nawet wyzwanka są, które bardzo lubię, nawet jeśli nie biorę udziału tylko podglądam ;). Ale jak ogarnę jak otworzyć swój kącik z domkami to pewnie i czasami jakąś mizerną chałupinkę wrzucę :).
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 07 cze 2018, 15:22

Sprawdziłem jak sie bawisz w przerwach od gry i jestem pod wrażeniem. Ja takiego talentu do pisania nie mam ale w razue gdyby mnie kiedyś naszło na pismakowanie to konto tam sie przyda więc dzięki i za to a Twoje dziełka będe sobie sprawdzac bo piszesz świetnie.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » czwartek 07 cze 2018, 18:38

No proszę, a wsadziłam tego linka na zasadzie "a bo czemu nie skoro mogę". Miło mi słyszeć, że się spodobało, coć mam świadomość, że to "świetnie" to mocno na wyrost :D. No i ja zawsze zkładam, że jednak moje bajki to takie bardziej babskie niż dla panów, ale jeśli się znajdują tacy, kórym się spodba (w końcu nie zawsze rzucam tęczą, mięsko czasem też poleci) tylko mnie cieszy :).

Ed.
Droga Elu (mam nadzieję, że nie pomyliłam imienia), żadna tam "pisarka", pisanka raczej :) Amatorka i grafomanka w jednym. Na koncie mam jednego cieniackiego ebooka i to pewnie na tym się skończy, bo wydawanie ebooka na moje mija się z celem, więc pewnie nic więcej w tej formie nie puszczę, a na papier to ja się nie nadaję z moimi bajkami :)
Ostatnio zmieniony czwartek 07 cze 2018, 20:08 przez Katel, łącznie zmieniany 2 razy.
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 07 cze 2018, 18:51

No ale pomyłeczka mi sie przytrafiła ! PRZEPRASZAM!
PRAWDZIWA PISARKA i TUTAJ!!! - to zaszczyt. :cat_blink: . Szkoda ze audiobooki, bo nie uzywam - tylko ksiazki czytam,. Jestem z pokolenia kochajacego ksiazki, ktore mozna wziasc do reki. Nawet nie mam pojecia jak audiobook wyglada i czy mozna go wziąść do ręki... Jedno pewne ze stron tam nie ma :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 09 cze 2018, 08:22

To zaszczyt powitać w naszych szeregach prawdziwą Pisarkę. Osobiście jestem zapaloną czytelniczką książek (tych papierowych) :) . Szkoda tylko, że ich cena w ostatnich latach poszybowała znacząco w górę.Przynajmniej biblioteki mają teraz popyt na czytelników :)
Życzę miłej zabawy na nowym forum, gdzie w zasadzie większość osób jest Ci znana.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 09 cze 2018, 09:25

Witaj :20-hugging-face:. Świetnie że nas odnalazłaś i że zdecydowałaś się tu zameldować :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Tamto forum przestało być już przyjazne, przynajmniej dla części osób. Tak jak napisała Ela, pewien szczeniacki EA Community, za przyzwoleniem jak się okazuje EA "góry", mianował się cenzorem i zaczął kasować fotki oraz historie, które od bardzo dawna były zamieszczone na forum. Próby wyjaśnienia tego procesu - pisaliśmy o tym kilkukrotnie między sobą na aktywności - kończyły się tym, że były kasowane wszystkie nasze rozmowy.
Zero wyjaśnień od osoby, która w końcu ma w randze Community. Koniec końców, został zbanowany dożywotnio! SimDels - Michał, czyli osoba, która oprócz Eli - Kreatora, była najbardziej rozpoznawalną i aktywną osobą na tamtym forum. Najbardziej przykre jest to, że razem z nim, popierając jego kretyńskie decyzje, zostały tam osoby, które sami proponowaliśmy nie tak dawno, na stanowiska moderatorów. Ja więc widać, nawet w takim przypadku, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :28-smirking-face:. Dla nich najważniejsze było "kilka srebrników" od EA. To tyle wyjaśnień :09-winking-face:.

Tak więc rozgość się tutaj i baw się najlepiej jak tylko potrafisz :hearts/heavy-black-heart: :01-grinning-face:.

PS. Przy okazji :09-winking-face:, serdecznie dziękuję za lajki i komentarze na Galerii :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » niedziela 10 cze 2018, 13:46

Dziękuję za cieplutkie przyjęcie. Co złe to już za nami a teraz będzie tylko fajnie :)

Do Galerii wpadam raz na ruski rok, ale jak już tam zaglądam to staram się obklikać wszystkich których tam mam połapanych :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » sobota 23 cze 2018, 21:19

Srdečně Tě zdravím Kati a přeji Ti hezkou zábavu a hlavně hodně zdraví :a_rolling:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 05 lip 2018, 18:57

Hejka :01-grinning-face:
Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś. :01-grinning-face:
Zaskoczyłaś mnie swoim pisarstwem, bo na głównym jakoś nie przyznałaś się do tego, a może przeoczyłam. :22-thinking-face:
W każdym bądź razie, zawsze podziwiałam ludzi posiadających ten talent. :cat_yes:
Oglądaj, podglądaj, pisz, buduj, czyli rób wszystko na co masz ochotę. Miłej zabawy :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » poniedziałek 16 lip 2018, 13:42

Cześć Katel! :10-smiling-face-smiling-eyes: Miłej zabawy na forum i w grze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”