Przybyłem, zobaczyłem ... zostaję :)

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Przybyłem, zobaczyłem ... zostaję :)

Post autor: Wikki » poniedziałek 15 kwie 2019, 18:27

Zostaję, jeżeli urocze Forumowiczki i mili Forumowicze przyjmą mnie do swego grona.
Dzień dobry :01-grinning-face:
Jestem Wiktor. Być może stali bywalcy pamiętają mnie z poprzedniego forum, a nowi dopiero poznają. Muszę przyznać się, że nie jestem 100% simomaniakiem. Często bowiem od Simów odciągają mnie inne gry i wtedy znikam .. znikam.. i znikam ( z duuużym naciskiem na "znikam"). Nie znaczy to, że nie pykam w The Sims 2 i The Sims 4 (Trójki bowiem jakoś nie lubię). Teraz właśnie na nowo zafrapowała mnie ta gra, a to za sprawą ostatnich pakietów. I pewnej zabawy w Simach, którą sobie wymyśliłem, a o której opowiem w innym miejscu.
I jeszcze przyznam się do czegoś :18-white-smiling-face: . Już od jakiegoś czasu systematycznie zaglądam na Simtopię, korzystam z porad tu zawartych, podziwiam prace uczestników, śmieję z komiksów i kibicuję fotkom. Do tej pory, to znaczy do dzisiaj, nie miałem odwagi się zarejestrować, ale ... niesamowicie mnie ciągnie do Was Kochani forumowicze :hearts/heavy-black-heart:
Witam zatem wszystkich bardzo, ale to bardzo serdecznie i zapraszam na
kawa.JPG
Wszak kawa z rana jak śmietana, w południe też smakuje cudnie, zaś wieczorkiem przyprawiona bywa dobrym humorkiem.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 15 kwie 2019, 20:28

Hej Wikki, witaj :20-hugging-face:, oczywiście że przyjmiemy, z otwartymi ramionkami, tematami i co tylko możliwe na naszym forum :09-winking-face: fajnie, że się zdecydowałeś tutaj zameldować. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i że się będziesz dobrze bawił, czego Ci życzę z całego serducha :hearts/growing-heart: Już jestem ciekawa jaką zabawę wymyśliłeś i czym nas zaskoczysz. Na pewno będziesz chciał własny kącik, a to, zapewnią Ci Agusia albo Ari. Musisz tylko dać znać, czy chcesz kącik w temacie budowlanym czy z historiami. Tak więc, pokazuj swoje prace i baw się dobrze :05-smiling-face-open-mouth:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 15 kwie 2019, 22:06

Super, że z nami jesteś, wpadaj kiedy chcesz i pokazuj dowoli swoja zabawę. Możemy tu (i piszemy) także o innych grach bo wiadomo, że nie samymi simsami człowiek zyć musi :)
Tez jestem ciekaw co wymysliłeś odnośnie owej zabawy. Póki co życze ci dobrej zabawy i pogodnego pisania na naszym forumowisku :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 16 kwie 2019, 00:32

Ach Wikki ! Super ze sie tu zjawiłes!!!! :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
Juz nie moge sie doczekać czym nas zaskoczysz!
A kąciki mozesz miec oba - i z historiami i z architektura i ogrodami jakie tylko sobie zażyczysz!
Wszyscy znikaja w innych grach od czasu do czasu. Teraz nam Gabi wsiąkła w Wiedźmina :cat_mwaha: i juz od prawie dwoch tygodni znaku zycia nie daje :cat_bat:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » wtorek 16 kwie 2019, 03:22

Cześć @Wikki :)
Jak widzę wszyscy tutaj dobrze Ciebie znają to może ja poznam.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 16 kwie 2019, 07:44

Pablo - bo Wikki jest jak najbardziej "nasz" i na pewno znałeś prace - niesamowite ogrody - Jego Mamy - naszej Saszenki :)

witaj Wikki - i baw się z nami dobrze :) Fajnie, że dołączyłeś do naszego grona!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 16 kwie 2019, 09:32

Dobrze Cię widzieć Wikki :hearts/heavy-black-heart: . Co tak późno się zjawiłeś :) z drugiej strony lepiej późno, niż wcale ;) .

Od momentu kiedy zauważyłam Twoje komentarze w Galerii, wyczekiwałam jak kania dżdżu, Twojego pojawienia się ... no i doczekałam się - wreszcie. To najmilszy prezentem od Zajączka na te święta :)
Już się cieszę na Twoje niesamowite prace i wspaniałe komiksy. Miło będzie ponownie oglądać świat simów Twoimi oczami. Baw się dobrze i dziel się z nami swoimi pomysłami.... a za kawusię serdecznie dziękuję - zwłaszcza kiedy przyprawiona jest uczuciem :hearts/heavy-black-heart: .
dla Wiktora.jpg

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 16 kwie 2019, 09:59

Cześć, Wikki! :)
Odblokowałam Ci dostęp do forum i już możesz swobodnie pisać. :) niestety, fora są ostatnio atakowane przez boty (nie tylko nasze...) i trzeba wprowadzić "selekcję" na ludzi i maszyny. Raz jeden bot chciał nam uprzejmie zaproponować usługi jakiegoś banku, więc i kulturalni u nas bywają. :)

Baw się dobrze, pisz sobie co tam i ile chcesz. :) Ja też ostatnio przycichłam, bo pochłonęła mnie praca. Jeśli się zdecydujesz, napisz mi na priw jak chcesz nazwać swój kącik (lub kąciki, jeżeli zdecydujesz się także na pisanie historyjek). Bardzo chętnie pooglądam Twoje (i mamine) ogrody, o ile coś dłubiesz w tej materii. Zawsze możesz też powklejać prace archiwalne, bo ile to roboty a i uciecha duża, bo ładności nigdy za mało.

Dziękuję za komentarz w galerii pod moimi chłopcami niesfornymi. Zabójcze to gadziny (zwłaszcza mały). :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » wtorek 16 kwie 2019, 10:01

Alu jak bym nie znał Saszenki :) Sam swego czasu miałem parę jej prac w grze przy domach simowych ludzików oraz przez jakiś czas nawet jej avek był w mojej grze.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 20 kwie 2019, 21:25

Cześć Wiktor :)
Ogromnie się cieszę, że do nas dołączyłeś. Zawsze miło zobaczyć na forum kolejnego "starego" znajomego. :hearts/heavy-black-heart:
Mam nadzieję, że założysz swoje kąciki i pokażesz nam co Ci po głowie chodzi. :02-grinning-face-smiling-eyes: Twoje prace są zawsze bardzo ciekawe i lubię je oglądać.
Co do "znikania", to teraz też jestem na tym etapie, ponieważ każdemu czasem potrzebna jest odskocznia od simowania. :09-winking-face:
To forum jest dla nas taką " przyjacielską przystanią" i każdy wpada tu kiedy ma ochotę.
Życzę dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » poniedziałek 22 kwie 2019, 16:15

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za tak miłe przywitanie.
Moc buziaczków :hearts/kiss-mark:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”