1 - Impreza w Mini Country Club

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

1 - Impreza w Mini Country Club

Post autor: Kropka » czwartek 05 kwie 2018, 21:11

Do grupki avków które już pokazałam doszły postaci, które już doskonale znacie a ja dopiero poznaję: Wiolinka - Wiola, Bobas - Bożenka, Anilewe - Ewelinka, Pablo - Pawełek, Matt - Mateusz, Alicja, Niki, Olivka, Saszka oraz Markus Stow - brat Andrzejka i Rico - brat Delsika a także doskonale znany wszystkim Vimes. Tak więc towarzystwo jest dość spore i upilnowanie wszystkich stanowi nie lada wyzwanie chcąc utrzymać jako taki porządek w rozgrywce.

Impreza w Mini Country Club:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Latająca Bożenka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam ciepło!

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » wtorek 10 kwie 2018, 11:47

Piękna miejscówka i świetne zdjęcia :hearts/heavy-black-heart: Hmm, że Bobik ma zdolności wchodzenia przez okno to wiem, ale nie wiedziałam, że jest na tyle odważna aby skakać do basenu z dachu budynku, toż to niebezpieczne :o Świetna atmosfera, simy pływają, grają w piłkarzyki no i chłodzą ciała za pomocą drinków sokowych. Alutka całkiem nieźle wywija na parkiecie :o . Łezka się mi w oku zakręciła kiedy zobaczyłam moją czarodziejkę i arcymistrzynię MOO, tak wiele się od niej nauczyłam...
Dziękuję Kropeś nie tylko za Avatarie, ale również że dzięki Tobie wracają dobre wspomnienia, które chce zachować, gdzieś głęboko w serduszku :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 06 maja 2018, 10:15

Ja równiez podszedłem zwłaszcza do tego odcinka startowego podobnie tj. tak troche przez pryzmat faktycznych zanojomości i wspomnień z rzeczywistości pozasimowej;
Z jednej strony troche to smutne, że czasem znajomości ,które chcemy utrwalić odchodzą do lamusa z niespodziewanych przyczyn ale z drugiej strony to bardzo fajne, że te wspomnienia i postacie zostały utrwalone i możemy do nich powrócić. to taka tajemna moc wspólnych zainteresowań, w tym przypadku gry i stworzonej przez Ciebie Avatarii ,która zatrzymała jak wspomniała Ania to co cenne do zachowania w pamięci czyli te dobre wspomnienia, które warto zachowac cokolwiek by nie nastąpiło :88-japanese-ogre:
Latająca Bożenka to oczywiście ujęcie absolutly de best w tym startowym odcinku :D :hearts/green-heart: Dzięki za Avatarie Kropeś :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 07 maja 2018, 01:24

Latająca Bożenka zdecydowanie jest the best :) Ja z kolei po obejrzeniu tych zdjęć zatęskniłam nagle i gwałtownie za uroczymi minkami avka Eweliny , który tyle razy goscił u mnie w grze . To wszystko sie teraz ogłąda jak przekaz z okresu - gdyby porównać do realu -" ostatnie cudowne lato w kurorcie przed wybuchem II wojny swiatowej " XD . Wszyscy radośni, uśmiechnięci i podlani drinkami. Zastygli w czasie. I tak chyba sie to powinno zapamiętać. :hearts/blue-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 23 cze 2018, 13:31

Kropko, Ty wiesz że chętnie adoruję Twoje fotki. Masz bardzo fajny pimysł na snucie historii i nie rezygnuj z niego. Same fotki - dzięki temu jednak można sobie dopisać jakąś opowiastkę. Piękne plenery w gratisie. :)
Najbardziej podobały mi się zdjęcia w basenie - może przez ten socjalny aspekt Simów. Ludziki sobie gadają, śmieją się, robią różności i do każdego mozna sobie dorysować dymki z wypowiedziami.
Latająca Bożenka the best!
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 12 lis 2018, 21:38

Kropeczko - piękne fotki, zrobione zapewne z niemałym trudem (ogarnąć to samowolne, rozłażące się wszędzie towarzystwo!) i zatrzymujące w czasie najlepsze momenty. Odwołujemy się w swoich wspomnieniach do najlepszych momentów na forum, dopisujemy sobie nowsze dzieje poszczególnych awków. O niektórych może nawet nie chce się myśleć... Ale jak napisał Michał - warto te wspomnienia zachować. Nie będzie nas - ale awki pozostaną, i będą dryfować w odmętach netu. Może za ileś tam lat ktoś je wyłowi, i wzruszy się wspomnieniem wspólnie spędzonych chwil.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kropka z Avatarii”