4 - Podróż do Meksyku, czyli - tajemnice świątyni Majów - część III (dzień trzeci)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

4 - Podróż do Meksyku, czyli - tajemnice świątyni Majów - część III (dzień trzeci)

Post autor: Kropka » czwartek 05 kwie 2018, 21:17

Kolejna porcja fotek z wycieczki.

Podróż do Meksyku, czyli - tajemnice świątyni Majów - część III

Męskie pogawędki:

Obrazek

Obrazek

Wspólne śniadanko:

Obrazek

Obrazek

- W końcu kto tu rządzi?!

Obrazek

- Ja chyba jednak nie zjem tej kanapki...

Obrazek

- No Niki, uśmiech proszę...

Obrazek

- Wiesz Wiolu, tylko ty mnie rozumiesz...

Obrazek

Hmmm..., ciekawe o co mu chodzi?

Obrazek

Przed wejściem do Piramidy - zwiedzania cd:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzidziak, znowu ci amorki w głowie???

Obrazek

Obrazek

Aniu, czy wiesz co robisz?...

Obrazek

...chyba jednak nie...

Obrazek

Obrazek

- No patrzcie, a wydawała się taka rozsądna...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aneczko, co tam znalazłaś?

Obrazek

- Ciekawe skąd przylecieli?

Obrazek

- Przejścia nie ma, wracamy...

Obrazek

Nagle pociemniało, zaległa cisza... Z kąta komnaty, z kłębów ciemnego dymu wyłoniła się tajemnicza postać:

Obrazek

Mroczny, na szczęście, nie przyszedł po żadnego z przyjaciół. Przybył żeby sprawdzić, kto od paru dni zakłóca spokój w Świątyni. Godeoner jako pierwszy podszedł do Mrocznego. Po chwili inni też nabrali odwagi i zbliżyli się na uginających się nogach:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hmm..., to w końcu Mroczny czy... Mroczna?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czas na odpoczynek po niebywałych przeżyciach:

Obrazek

Rico odreagowuje na swój sposób:

Obrazek

...niektórzy na swój... Ciekawskich nie brakuje (no bo chyba nie stoją w kolejce:

Obrazek

Obrazek

Relaks przy ognisku:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

O świcie wszyscy są gotowi wyruszyć po kolejną przygodę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hej, dziewczyny, Jędruś się zbliża, pilnujcie baniaczka!

Obrazek

Obrazek

Pierwszy etap podróży zakończony. Pozdrawiam i zapraszam w dalszą podróż!

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » wtorek 10 kwie 2018, 12:14

Ekstra pomysł z samochodami i tymi wszystkimi gadżetami potrzebnymi na biwakowanie :D Martwi mnie tylko ta jedna gigantyczna butla w koszyczku, rozumiem,że to Bobinkowe cudo z miodkiem :D Strach się bać co będzie dalej. Wow pierwszy raz widzę wkurzonego Delskia, przecież to oaza spokoju jest :shock: Śniadanko zjedzone, fotki porobione to pora narobić hałasu i wystraszyć niedźwiedzie lub też inne dzikie pantery czy szynszylo-chomiki :lol: brawo Andrzejek guptoku ;) Podziwiam, jak te całe towarzystwo, grzecznie, gęsiego łazikowało po tej piramidzie u mnie w grze wszyscy się rozłażą gdzie popadnie i nie sposób poznajdywać, a już nie wspomnę -okiełznać taką gromadkę :o Pierwsze dziwne mikstury wypite, rozumiem,że to po nich oddaje się pokłony w podziękowaniu za obdarzenie super mocami :geek: Świetna piramida, niesamowite pomieszczenia i wow wodny wonsz :o Przyjaciel kostuch to mi przypomina jednego rusałka Błarzeja z pewnej legendy o królu Jagielle. Na miejscu Godeonera to ja bym wiała :a_grin2: Kolejka do krzaka tez nieco dziwna, biorąc pod uwagę sytuacje jaka się w owych krzaczorach odbywa ;) widocznie chłopaki myślą, że dzielenie się wszystkim w każdej sytuacji jest całkiem w porząsiu, no chyba,ze chcieli popatrzeć :geek: Świetna relacja okraszona pięknymi i zabawnymi zdjęciami :a_bravo:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 11 kwie 2018, 17:38

Faktycznie świetne te wozy są, magiczne substamcje zas najwyraźniej zadziałały konkretnie, Andree sam zapomniałem już, że możliwe jest wywołanie mrocznego (tudzież hmm.. mrocznej?) z niewidocznej otchałni innego świata za pomoca tajemniczych trunków zaś wkurzona Delsina... nom chyba sie postarałas bo to rzadki widok acz bezcenny :D
W sumie dobrze, że ludziki są i tak nadzywczaj kulturalne czekając grzecznie w kolejce do krzaczka bo coby to było gdyby każdy sum lał (wróć ! Lazł) gdzie popadnie ? :D
Rico chyba często zgtywa najodwazniejszego mam nadzieje, że tygrysich pręgów od tego odreagowywania nie dostał :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » środa 11 kwie 2018, 19:40

Tak tohle je super :a_bravo:
Velmi hezké fotky ,kde jsem dokonce i :01-grinning-face: Taky vidím mnoho přátel,kteří už odešli od nás ... a potěšilo mě to moc :hearts/growing-heart:
Děkuji Aniu za pěknou prezentaci :14-face-throwing-a-kiss:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kropka z Avatarii”