#1 - KYOUSHOU: Chaos powiększania rodziny i jakości jpg

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

#1 - KYOUSHOU: Chaos powiększania rodziny i jakości jpg

Post autor: Tokusa » niedziela 17 cze 2018, 14:35

Witajcie serdeńka moje najukochańsze!
Wiem, że wielu z was czekało na apdejt, niektórzy byli nawet gotów podpalić swoje pochodnie i ruszyć na Niemcy, w celu przytargania mnie tu za włosy... W sumie czemu nie?
Ale oto jestem! I jak wcześniej stwierdziłam, że ten apdejt podzielę na dwa, tak jednak stwierdziłam- a ciul, TOKUS, ROBIMY.
Ale jako, że zdjęć jest masa, a ja chciałam zaoszczędzić na ich wrzucaniu (mam ograniczony internet do 50GB na miesiąc) to te ponad 100zdjęć pomniejszyłam i zapisałam do jakosci jpg.
Tak więc będzie to wyglądać dosyć... brzydko, zważywszy na to, że screeny pochodzą z czasów, gdy grałam na laptopie na ustawieniach średnich, a tu jeszcze pomniejszone i skrzywdzone jpg :V
Welp... W następnych apdejtach zdjęcia będą już miały oryginalną wielkość i jakość png (bo z innego hosta).

Ale no, nie przynudzając...

Jako, że jakość koszmarek, teksty w dymkach będę przepisywać by nie mordować wam oczu.

CZAS ZACZĄĆ.

"Satoshi przechodzi pewien etap. Zdecydowanie lepiej się czuje, spędzając czas w samotności"
Obrazek
HA! JAKA WIELKA SZKODA, ŻE WŁAŚNIE ROZBUDOWUJĘ MU ROMANS Z JOAŚKĄ - pomyślały wtedy Tokusy, śmiejąc się wrednie jak pingwin po wrzuceniu drugiego kolegi do wody, w której są foki.
Czasami fajnie, jak mi wyskakują te komunikaty z "bycia rodzicem", a czasami mam ochotę tupnąć nogą i powiedzieć "njet", tak jak teraz.
Nie przejmowałam się tym, że Satoshi będzie cały czas wściekły za przebywanie w towarzystwie, bo w sumie po co?
Jestę Bogiem.

Obrazek
Co nie zmienia faktu, że Taigą też próbowałam coś natentegować, w końcu nasza pilna uczennica za wielu przyjaciół nie ma, więc biegałą po okolicy za dzieciakami.
... Których niestety mało, bo w moim simowym świecie jest przesyt homoseksualności (SKĄD ONI WIEDZĄ, CO JA CZYTAM?)

Ale wracając do ważniejszego! Satoshi WIELKA-DUPA Kyoushou zadzwonił do Joaśki
"No cześć mała, mam golfa trójkę, idziemy coś wszamać?"
Podryw roku.
Obrazek

I TU! I TU OBJAWIA SIĘ CAŁKOWITY BRAK REALNOŚCI!
Dwie dziołchy w tej samej sukience wyjściowej!
Obrazek
I TA BUDA JESZCZE STOI.

Chociaż w sumie to dobrze! Bo to był czas, by Joanna nauczyła się jeść rodowe danie rodziny Kyoushou, czyli ramen!
Obrazek
... a patrząc na to, że jej zawartość miski była opróżniana szybciej od tej Satoszowej, to raczej jej smakowało. DOBRZE.
Ale, żeby nie było zbyt wesoło.

Masahiro znowu zaczęła grozić gułagiem.

"Niedługo zacznie się cisza nocna. Jeśli nie wrócisz wkrótce do domu, będziesz mieć kłopoty".
Obrazek
Normalnie Satoshi olałby sytuację, ale no Joanna to kobieta, którą chciałby (albo- ja chciałabym by on chciał) ochajtać, także lepiej nie prowokować prawdziwej szefowej rodziny.
Niestety przerwałam im super-duper zapowiadającą się randkę i Satoshi pognał smutno do domu, prosto do łóżka.

... Razem ze scalonymi rodzicami.
Obrazek
To taka żaluzja od Toudy do Masahiro. "Chcę być w tobie". Dosłowność 100%.

Obrazek
No ale jak tu odmówić? ♥

NASTĘPNEGO DNIA

Masahiro jak zwykle wstaje pierwsza (bo "zaraz" do roboty), je śniadanie...
Obrazek
... z absolutnie przepiękną mimiką.

Obrazek
Zajmuje się ogrodem (i chwali swoim awansem).

A Touda? Touda robi to, co weseli kulturyści robią najchętniej!
Tańczy!
...
Znaczy, w sumie, tak jakby nie. Ale bawi się w siłowni!
Serio bawi! Patrzcie jaki wesolutki!
Obrazek
... A 5 sekund później idzie boksować z taką miną, tym samym udowadniając, że jednak coś z japońca to on ma.
Obrazek

Ale jako, że siedzi w siłowni w piwnicy, przegapił Ten Widok.
Obrazek
Moja model- Agentka! Tak, Agentka, prezentuje swoją idealną figurę klepsydry, patatajując na obcasach do roboty.
Nie wiem jak Touda, ale ja bym była zazdrosna, gdyby moja druga połówka szła do pracy TAK odstrzelona.
No ale hej, oni sie kochajo.

Tymczasem nasz Młodzieńczy Wąs zaprosił Joannę, aby ją przeprosić za wczoraj. W końcu byli na randce, a on, było nie było, spartolił bo mama kazała mu do domu wracać. No jak to brzmi?
Ale nie wyglądała, jakby się na niego gniewała!
Obrazek
Co w sumie dobrze wróży (a bluzka Satoshiego prawi mądrze! Chyba w żadnym kadrze nie pasowała tak dobrze jak tu!)

Ogólnie dzieciaki spędziły miłe, ciepłe popołudnie razem, myziając się, bawiąc ze sobą i robiąc różne selfiki!
Obrazek
Coraz to bardziej, i bardziej się w sobie przy tym zakochując. All hail Sims 4 i prędkość rozkochiwania w sobie simów!
Obrazek

Nie mniej w tym samym czasie, gdy Joanna i Satoshi mieli swoją randkę, Masahiro powróciłą z roboty i Touda, chyba jednak wiedziony zazdrosnymi instynktami (albo moim rozkazem), zabrał ją do tej cieeemnej restauracji!

"Kolacja? Jest! Sim, którego Touda lubi najbardziej na świecie? Jest! Niczego więcej nie trzeba do szczęścia!"
Obrazek
Z nimi zrobienie randki idealnej jest tak banalnie łatwe, że aż to kocham. Takie... Są rzeczy super łatwe, które nudzą, a są takie, które cieszą za każdym razem, nie?
Życie jest dziwne.

Nie mniej rodzice wrócili po randce prosto do domu. Touda podreptał do siłowni, a Masahiro trochę pograć w szachy...
Obok dwóch dokazujących gówniarzy.
Obrazek
Subtelnośc poziomn KYOUSHOU
Obrazek
... I czy to tylko ja, czy Masahiro wygląda tutaj, jakby podpalała szachy? Dobre kadrowanie poziom Tokus!

Nie mniej, gdy stało się już jasne, że Joanna dołączy do tej rodziny, czas nadszedł aby uwiecznić ją na zdjęciu i udekorować ścianę w kuchni.
Obrazek
Od lewej: Satoshi, pod nim Kyouki, obok niej Touda i Kyouki, a nad nimi Masahiro i Touda. Obok Satoshi i Joanna, a pod nimi Kyouki i Aleksander.
Kocham tą ścianę, serio.
...

A WTEDY TOKUSA KUPIŁĄ DODATEK "PSY I KOTY"

I do rodziny miał dołączyć tak wyglądający Mokkun!
Obrazek

... Ale jednak nie udziwniałam, i kocię które stworzyłam ma żółtawo-pomarańczowe oćka i brak czerwonych znamion.
Ale imię pozostało! Nie mniej miał być to kot towarzysz Masahiro, a kogo pokochał jako pierwszego?
Obrazek
Naszą małą Taigę.

Iiiii w ogóle szykujcie się teraz na koci spam. Jak w życiu- do rodziny dołączył kot, więc cała karta pamięci na telefonie zostaje poświęcona jego zdjęciom. Amen.
Obrazek
PATRZCIE JAKIE TO TYCI W JEGO DŁONIACH.

Obrazek
I JAK TO SŁODKO ŚPI NA TYM ŁÓŻKU 1D!

Obrazek
I JAKIE TO TYCI PRZED TYM POBRANYM ŁÓŻKIEM, CO JEST Z DWÓJKI ALBO TRÓJKI IDK.
Ok, ok, uspokój się Tokus.

.... AAAAAA!
Obrazek
To Sebastain Ćwir, widać, że Ćwir, widać, że po Aleksandrze, widać, że ma geny Mortimera.
... Po Kyouki i Kyoushou widać czerwień włosów, goddammit.

By odreagować, wysłałam naszą śliczna księżniczkę do zabawy z piratami!
Obrazek
Spoiler: to aż smutne, że z żadnym z tych dzieciaków już się nie przyjaźni bo nie mam na nich czasu.

Obrazek
JEZU JAKIE TO UROCZE MAŁE PRZY TEJ WIELKIEJ MISCE.

Musiałam też uwiecznić, jak Touda i Masahiro chillują u siebie w sypialni, bo w sumie rzadko kiedy tam sobie siedzą i spędzają czas, a tu przeskakuję na nich, patrze co robią no i proszę...
Tokusy zadowolone!
Obrazek

Obrazek
Jak można takie kocię zostawić samo w nocy na parterze, gdy wszyscy inni są na piętrze?!
A no można, jak jesteś wiedźmą Tokusem.

Swoją drogą nigdy się nie mogę nadziwić jak piękna grafika jest w czwórce (nawet jeśli tu jakość jest meh)
Obrazek
Kocham to jak funkcjonuje świałocień w czwórce, i nigdy nie będę miała dość takich screenów.
Liek. Nevah.

Nie mniej nie wiem o co tutaj chodziło grze.

"Mokkun czeka na czystą, pachnącą kuwetę."
Obrazek
KIEDY OBOK JEST CZYSTA, PACHNĄCA KUWETA :C
Kierunki był dobre, wszystko niby cacy, nie wiem, ale później jak ją przestawiłam to kocię już mogło sikać. Może chodziło o drzwi?
Idk.

Nie mniej, mówiłam, że Mokkun kocha Taigę, prawda?
Obrazek

No to mówię jeszcze, że absolutnie kocham fakt, że simowe koty zachowują się jak prawdziwe koty.
Obrazek

Co nie zmienia faktu, że dla ułatwienia pobrałam mod do kierowania zwierzakiem.
I oto co widzę po najechaniu na jego nastójniki!

"ZIUUUUM, ŁIIIIIII, BZIUUUM"
Obrazek
Kocham go.

I właściwie każdy po trochu się nim zajmuje. Najmniej w sumie Satoshi, ale hej.
Obrazek
Ktoś musi być tą osobą przy konsoli, która tak się skupia na grze, że całkowicie ignoruje słodkiego kociaka, który bawi się piłką wielkości jego głowy, prawda?
Dziękujmy Satoshiemu za to, że wypełnia swoje obowiązki dobrze!

Obrazek
I to był ten moment, w którym Tokusa stwierdziła, że trzeba mu jednak będzie zrobić jaka operację plastyczną. Szerokie bary po tacie. Wąska talia i biodra po mamie (biodra po mamie i tacie. Ale talia to Serio po Masahiro, to wcięcie jest zbyt mocne).

Z biegiem czasu jednak uroczyście stwierdziłam, że kotek, który nie może sam wspinać się po schodach (a jest kotkiem uczuciowym i wymaga CIĄGŁEJ opieki), jest kotkiem upierdliwym.
Dlatego u weta kupiłam pierdoły na postarzenie, i wuala!
Obrazek

Okazało się, że Mokkun to cholernie fotogeniczna bestia!
Obrazek

... Która kocha swoją piłeczkę.
Obrazek

... I przytulanie.
Obrazek

... Ale przytulanie i tak najbardziej kocha od Taigi!
Obrazek

Mówiłam, że te koty to prawdziwe koty.
Obrazek

KAŁASZNIKOT! Pierw gułagi MAsahiro, teraz kałaszniki...
Obrazek
radziecka japonka.

NO ALE PATRZCIE NA TO KOCIE!
Obrazek

Boże, jak dobrze, że w grze można wrzucać jego zdjęcia na simstragrama.

Nie mniej dosć już kociego spamu!
Pochwalmy się, że wraz z dodatkiem kotopsim, Masahiro ma nowe cztery roślinki!
Obrazek
ALL HAIL OGRÓD MASIASTEJ!

Obrazek
Swoją drogą długi łeb Taigi serio mnie bawił. Patrzcie na tą smutną minę simki, któa zastanawia się czy już zawsze będzie przezywana jajogłową.
BYLEBY CIĘ NIE ROZBIĆ, MAŁA.

... Mówiłam, że on ją kocha.
Obrazek
Ale na serio. Gdzie Taiga, tam Mokkun. Czy się bawi, czy śpi, czy je, czy się uczy. Gdziekolwiek nie pójdzie Taiga, tam z nią Mokkun jak wierny towarzysz.
Tylko jak dziołcha wychodzi z domu na plac zabaw, to Mokkun uparcie nie opuszcza posiadłości. Tylko raz mu odwaliło po kocimiętce, że zaczął brykać wokół hacjendy, a tak to zero kociej ochoty na brykanie.

Tymczasem Satoshi nie daje za wygraną Joaśce i zaprasza ją na obiad do baru mlecznego...
Obrazek
Joanna: Mówię ci! Moje rude włosy, twoje czerwone włosy... Rozumiesz, razem skolonizujemy tą dzielnicę!
Satoshi: To wszystko co mówisz jest bardzo fajne, ale jak chcesz niby-?
Joanna: Poprzez dzieci?
Satoshi: JUŻ TERAZ? Czyś ty na głowę upadła!? Matka mnie zabije!

Tak mniej więcej widziałam ich rozmowy. Ale w sumie po tych kilku randkach wiedziałam już, że Joanna jest dla niego dobrą partią. Dziewczyna z dobrego domu, która ma dużo zainteresowań no i jest wyraźnie miła.
Kyoushou: ZAKLEPUJEMY!

Tymczasem u Kyoushou...

"Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż dobre bara-bara!"
Masiasta i Touda nigdy nie tracą czasu... I WAIT
Obrazek

NO JAK TO TAK APDEJT BEZ GOLIZNY TOUDY?!
Obrazek
W sumie to się nazywa idealny timing z pausą. W ile sekund oni się przebierają do mycia? Dwie? Brawo ja!
...
Co nie zmienia faktu, że Mokkun, obecny wtedy w łazience, przeżył pewną traumę.
Obrazek
"TAM JEST JESZCZE CIEMNIEJ."

Ale wygląda na to, że trauma mu przeszła, bo znów się kochajo:
Obrazek

NIE MNIEJ! PODGLĄDASZ TOKUS SPRAWDZIŁ I Z SZOKIEM (małym) ODKRYŁ, Że Joanna jest już młodą dorosłą!
Obrazek
Dlatego czym prędzej, trzeba było zrobić to samo z Satoshim!

Obrazek
Oto ostatnie chwile jego wspaniałego torta, który towarzyszył mu od dnia pierwszych urodzin!
Swoją drogą ciekawe, co za magię lub chemię wykorzystała Masahiro, że się trzyma wieczność, co nie? Nie mniej jako, że matka zajmowała się domem, a ojciec był w pracy, tylko Taiga była tą dobrą duszą, która nawalała mu z wuwuzeli po uszach.
No patrzcie jaki szczęśliwy!

... I nie ma to jak dobry, sklonowany, martwy wujek, który teoretycznie już dawno został wygoniony w zaświaty, co nie?
Obrazek

Tymczasem Masahiro w ogrodzie...
Obrazek
Bardzo wiele osób narzeka na animację rozwieszania prania, ale szczerze mówiąc? Moim zdaniem nie jest ona wcale taka zła!
Widziałam dosyć niedawno rozwieszanie prania w trójce, które wyglądało wcale nie lepiej. Jasne, można się wkurzać o to, że nie ma postępu, ale wciąż... nie jest źle!
Masahiro w każdym bądź razie zasłużyła na drinka po pracy.

Swoją drogą, zaraz po Satoshim do młodego-dorosłego, postarszyłam Taigę do nastolatki!
TO JEST CO, CO ZROBIŁA Z NIEJ GRA.
Obrazek
Piękno, szyk i elegancja Francja! Nic tylko rwać na dzikie seksy jak kuna w agreście!

Ale wracając do najważniejszego... Satoshi prędko wykręcił numer do Joanny i zaprosił ją na chatę.
Obrazek
To uroczy screen jak się witają, szkoda tylko, że jego ręka dziwnie wita się z jej włosami.
... I TAK, NIE WIEM CO JA WTEDY MYŚLAŁAM, ŻE DAŁAM MU TEGO WARKOCZYKA NA BOK OD BAB. Czy ja sądziłam, że to będzie ok?
Dlaczego ja sądziłam, że to będzie ok?
To nie wygląda ok!

Nie mniej, nasz prywatny brzydal postanowił poprosić Joaśkę o rękę tuż przed drzwiami wejściowymi do swojego domu.
Znaczy, spoko, mógł wybrać lepszą miejscówę, ale to też ma swój urok!
Takie "chcesz ze mną żyć przez resztę swoich dni w naszym wspólnym domu?" czy coś równie kiczowatego ♥
Obrazek
Uwaga: powiedziała "TAK".

A Gra doznała jakiegoś odpału:
Obrazek
Bo to wcale nie tak, że liczbę 100godzin prekroczyłam dawno temu :V Co prawda nie można mnie porównywać do takiej Kreatory, Wani czy innych grających w to serio DUŻO.
Ale no... no!

W każdym bądź razie, Kyouki zadzwoniła do Satoshiego, chcąc go wyrwać gdzieś z domu. Chłopak nie pamiętam dlaczego, ale był o coś mocno wkurzony.
Może wciąż o te włosy? W każdym razie zabrał ze sobą na spotkanie Taigę (któą możecie "po raz pierwszy" podziwiać w jej stroju, któty dla niej ułożyłam)
Obrazek
Wesołe siostrzyczki i wkurzony brat. Jak w życiu!

Obrazek
Wysłałam ich następnie razem do restauracji, gdzie miło spędzili czas i coś zjedli, ale jako, że zrobiło się strasznie późno, Masahiro znowu zaczęła grozić gułagiem, tym razem dla odmiany najmłodszej córce, i Taiga musiała uciekać do domu.
Bo wiecie, ona to ta grzeczna.

W sumie następnego dnia udało się Taidze poznać Sylwię, nastolatkę, która jest młodszą siostrą Joanny.
Obrazek
To dobrze! Rodzina musi się znać, prawda?

A później Tokusa odkryła, że istnieje taka romantyczna interakcja jak całowanie się po szyi, WIĘC!
Obrazek
Ja. Ich. Po prostu. Kocham. 8|
I tak, Masahiro ma przy swoim biurku zdjęcia dzieci. To też kocham.

I właściwie pamiętam, że wtedy wybranie takiej daty ślubu, by wszystkim pasowało, było strasznie trudne ze względu na pracę Masahiro jaki tej Toudy, ale na szczęście coś się znalazło.
Nie mniej oto relacja z ostatniego dnia (albo dwóch dni) przed ślubem!

Obrazek
Wesoła rodzinka pałaszująca wspólnie kolację przed telewizorem. I te ich boskie miny! Poliki Taigi przepowiedziały wtedy przyszłość i chomicze akcesoria, mówię wam.

Obrazek
I czy tylko mnie zawsze rozwala to, jak okropnie wyglądają simy, gdy siedzą? Takie, EA, Serio? Masywne bryły zamiast ciuchów i połączenia ud z tyłkiem?
Za każdym razem wygląda to coraz paskudniej.

Touda poszedł przemyślać przyszłość swojego jedynego syna przy pobliskiej rzece.
Obrazek
Nie ma nic bardziej odprężającego od łowienia nocą, prawda?
Prawda.
A później Masiasta te rybki sobie smażyła nad ogniskiem! O!
Obrazek

Satoshi za to spędzał czas głównie przed komputerem, zestresowany chłopina. Chociaż z tą fryzura, kto by nie był?
Nawet Mokkun chyba wyczuł, że coś się święci, bo dla odmiany warował przy nim, a nie Taidze.
Obrazek

Za co później były przytulasy.
Obrazek
"A ty co frajerze, dalej sam?"

Nie mniej do Mokkuna w końcu dotarło, że niedługo znowu męska populacja w tym domu ulegnie pomniejszeniu, dlatego chyba melancholijnie obserwował kominek.
Obrazek
"a jakby tak podpalić to wszystko, chwycić co moje i pojechać w Bieszczady?"

Wielki dzień nadchodził jeszcze większymi krokami.

Z samego rana Satoshi odbył poważną rozmowę ze swoją matką.
Obrazek
W sumie strasznie emocjonalnie do tego podchodziłam, nie wiem czemu, z Kyouki było trochę inaczej.
Może to dlatego, że Satoshi, chociaż szpetny jak nos listopadowa, był MOIM szpetnym rodzynkiem w tej rodzinie?

Nie mniej jednak, wyruszył sam jeden przedstawić się rodzicom Joanny (RYCHŁO W CZAS, CO NIE?) i zaprosić ich na ślub!
Obrazek

I oto nadszedł czas imprezy!
Tokusa zaprosiła WSZYSTKICH CZŁONKÓW FAMILII! Tych od Joanny, Ćwirów, wszystko co Toudowe i Masahirowe...!
Obrazek
Co nie zmienia faktu, że zawaliłam. Nie przemyślałam tego, że Mortimer, Bella i Kasandra to wampiry, także ciężko było z ich dotarciem na imprezę. Ale też Kyouki złapała ostrego laga.

Nie mniej na szczęście siostra panny młodej, i ich rodzice, byli obecni, co było najważniejsze!
Obrazek
^ Tu Sylwia i Joanna razem.

Obrazek
^ A tu Taiga w swoim stroju wyjściowym. Laska nie z tej ziemi, ha! Ale jakoś romanse niekoniecznie są w jej zainteresowaniach... Ale dajmy jej czas, dopiero się znastolatkowała.

Obrazek
Ostatecznie od Ćwirów, poza Aleksandrem, dotarła też Kasandra. Jednak ani Bella ani Mortimer nie postawili nogi w kaplicy.
Staroświeckie te wampiry, co nie?

Obrazek
Znaczy wróć, wraz z Aleksandrem przybyła Basia, córka jego i Kyouki, tylko coś Sebastian się zapodział. Może został z dziadkami w domu? Kaj go wie...

W każdym razie ciężko było z tym ślubem! Mimo wszystko byłam bardzo zadowolona!
Satoshi i Joanna w końcu się ochajtali, a nasza pomarańczka zyskała nazwisko Kyoushou...
Obrazek

Tokus najlepiej w paparazzi!
Obrazek

To był ten moment, gdy Tokus sobie przypomniał, że nie ma tam ani parkietu, ani tortu ani niczego. Brawo ja.
Obrazek

Ale dzięki niebiosom, że ten kto stworzył ten kościółek, postawił tam tez kuchnię aby jakiś ksiądz nie umarł z głodu czy coś!
Masahiro czym prędzej upiekła dla młodej pary tort weselny!
Nic tylko kochać takiego master chef'a na skinięcie palcem, co nie?
Obrazek

Obrazek
I PATRZCIE KTO SIĘ W KOŃCU ZJAWIŁ! Kyouki przypomniała sobie najwyraźniej, że jej brat się chajta. I jak typowo po siostrzemu, olała ceremonię, przybyła nażreć się na weselu.
I napić, rzecz jasna.

A potem to już był totalny chaos! Każdy z każdym gadał! Masahiro gotowała w swojej kiecce złoto-rybkiej!
Jedni tańczyli! Inni chcieli drinków!
Obrazek

Złapałam nawet zdjęcia rodziców Joanny i Sylwii. Wiem, że matka nazywa się Kornelia, ale imienia jej męża za cholerę nie pamiętam!
Obrazek
... Powiedzmy, że to zielonooki Thor. Jest minimalnie w 1/10 podobny co nie? Też blondyn!

Nawet Touda załapał się na jedno zdjęcie ze swoją wnuczką!
Obrazek
On to w sumie zawsze pierwszy do zajmowania się dziećmi, co jest dobre! Kochany tatkodziadzia...
Co z tego, że ta smarkula to jedna wielka zołza.

A, i nie zapomnijmy o cudownym nawalaniu z wuwuzeli w kaplicy. Wiecie, tradycja.
Obrazek

I karmienia się widelczami. Aż Joaśce rzęsy odpadły.
Obrazek
Tak trudno zrobić animacje żarcia na widelcu?

... chyba tak.
Obrazek\
O, tu jest gitara!

I jak mówiłam, bawili się przednie. Masahiro później z kuchni pobiegła do baru, gdzie, jako zawodowy miksolog, serwowała drinki. Kolejka była wielka!
Obrazek

A dziewczyny dokazywały razem, a co!
Obrazek

Nie mniej ta parcela to nie tylko kościół, ale także mały cmentarzyk przy kościele, na któym jest pochowany Suzaku.
"Spoczywaj w pokoju, sklonowany bracie"
Obrazek
A jako, że z zaświatów wysłał Satoshiemu prezent na urodziny, to głupio byłoby go nie opłakiwać co nie? Więc Touda poszedł i ryczał.
Bo jak to tak, ślub bez ryczenia? Nie może być!

O, i mała diablica też podpełzła do drinów!
Obrazek

A Aleksander, jak na poważnego męża Kyouki, dziedzica Ćwirów i tak dalej, poszedł taplać się w fontannie.
Obrazek
NO BO CZEMU BY NIE?

Obrazek
Obrazek
Ślub odniósł sukces. Impreza się udała na 100%, każdy był najedzony, napojony i szczęśliwy, a Joanna opuściła dom rodziny Migas na zawsze, dołączając tymczasowo do Kyoushou.

Mniej więcej w tym samym czasie ubzdurało mi się, że fajnie by było jakby Masahiro i Touda otworzyli własną restaurację, bo trochę się na nich znajo, co nie? Przecież tyle randek w nich mieli!
... Tak, to ma sens. Jakiś. Gdzieś. O patrzcie, zdjęcie!
Obrazek

"Rozpoczęto ciążę sima Miko Benali z Simem Salim Benali!"
Obrazek
To nie tak, że Miko była w tym samym czasie w mojej restauracji. Jestem ciekawa, jak oni to zrobili? Chciałabym obejrzeć o tym dokument.
Może zostawiła mu macicę w domu?
Kto wie?

Nie mniej... Pamiętacie może ten duży, zielony dom, który gdzieś się tam przewinął w tle? Tak?
No to dobrze! Bo to była hajcenda postawiona specjalnie dla Satoshiego i Joanny, którzy przeprowadzili się tam zaraz po tym, jak Joaśka zaszła w ciążę!
Obrazek

I UWAGA ŚWIECIE, W KOŃCU TO ZROBIŁAM!
Obrazek
Satoshi doczekał się nie tylko nowej fryzury, ale i operacji plastycznej! Jedyne mocno zmienione przeze mnie dziecko. Zajęłam się wszystkim. Troszkę nawet twarzą, i wygląda lepiej niż wcześniej!
Tutaj wybierał się do swojej nowej pracy, jest krytykiem czy czymś tam, zapomniałam, ale to tam niewaaażne!

A to zdjęcie, będę musiała wam zrobić jeszcze raz:
Obrazek
W mojej kuchni mimo włączonych świateł, było super ciemno. Zdjęcie pojaśniłam w programie graficznym, no ale wciąż bieda jakość...

Później w każdym razie, już bez żadnych większych planów, życie toczyło się dalej.
Touda odwiedził Kyouki jej dzieci, odkrywając, że domek dla lalek się "Zepsuł", więc go odbudował...
Obrazek

Z czego skorzystały Kyouki i Barbara. A Touda zajął się wtedy wnuszkiem, Sebastianem, który domagał się atencji!
Obrazek

Taiga też zaczęła dostawać projekty do robienia w domu. Touda jak zwykle dyrygował, Masahiro zastanawiała się nad filozofią gliny, a Taiga odwalała całą większą robotę.
W końcu hej, to jej zadanie domowe, co nie?
Obrazek

I z tym pogodnym akcentem kończymy update!
Obrazek

Przyznam, że piekielnie ciężko było mi się wczuć w opisywanie czegoś, co robiłam w marcu i kwietniu, bo po prostu większość wyleciała mi z głowy, a wraz z nią 99% żartów, które nasuwały mi się na język, gdy robiłam te screeny wcześniej.
Nie mniej kolejne apdejty będą już świeższe, a co za tym idzie, mam nadzieję, że lepsze.
Najważniejsze, że to wielkie cholerstwo zostało zrobione, ha! Ponad 100 zdjęć!
Serwer płakał jak to widział!

Mam też nadzieję, że nie wynudziliście się za bardzo. Ba, że mieliście z tego jakąś radochę czy coś!
No to, do następnego!

Awatar użytkownika
severuska
Pisarz
Pisarz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 13:15
Origin ID: eyvee

Post autor: severuska » niedziela 17 cze 2018, 17:58

Yey wreszcie się doczekałam! :03-face-with-tears-of-joy: Nie no pośmiałam się i podziwiam cię za humorystykę i te teksty, są po prostu świetne :a_bravo:
Kot mnie rozbroił totalnie
"a jakby tak podpalić to wszystko, chwycić co moje i pojechać w Bieszczady?"
:catlol: :catlol: :catlol:
btw. mam ten sam domek w ulubionych hje hje :3
Ach te momenty jak idziesz na randki, robisz przyjęcia albo cuś, a tu ci wyskkakują komunikaty, że marsz do roboty lub do domu, bo póóóóóźno...
Masahiro taka figura, że no no no brałabym, jakbym była facetem, chociaż co to za różnica :cat_rollingeyes:
Satoshi bardzo fajny chłopak..no jedynie te biodra...a biedny Mokkun taką traumę musiał przeżyć, byleby zatwardzeń teraz nie dostawał biedny!
Generowane stroje i wygląd simów przez EA=boskość 5 stopnia, zaś śluby i wesela to już inna sprawa...może dlatego nie nawidze ich robić w simsach...?
Pozdrawiam o/

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 17 cze 2018, 19:09

*kłania się*
W sumie jakby ktoś chciał by go pingować z apdejtem, to mi powiedzcie! Będę wtedy krzyczeć za pomocą fun kcji "quote" <3

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 17 cze 2018, 21:22

2 dziołchy w tej samej sukience wyjściowej oznaczaja najnowsze trendy w modzie (lub przecenę w Simfurze lub Simsdronce :D ) Piękne zdjątko masahiro z Toudą prawdziwe love story i zgadzam się, że mimike a fajna ogólnie jest superowa postacią. No i jest ta focia z odstrzeloną agentką <3 :) Joanna i Sathosi dokazujo i to bezwstydnie :D Mokkuna stworzyłas świetnie z czerwonymi plamkami czy bez :) Rzeczywiście fantastyczne maleństwo :) O rety ta fotka pstarzonej juz koci z dopiskiem "...kocha swoja piłeczkę" :D Ja ce kota do gry chyba sobie sprawie. kałasznikot tez wymiata od początku mnie to bawiło jak sie wyposarzyłem w psokoty. Zwierzaki często wybieraja sobie ulubionego człeka i tu chyba kocię wybrało Taige. Przemyślenia kota w łazience rozwaliły jednak system :D
Zaręczyny mmłodych były ważnym wydarzeniem dla całej gry skoro dostałas medala za 100 godzin grania zostając oficjalnie simguru gratki <3 :D
Poliki Tajgi nieco później faktycznie mogły przepowiedziec chomiki w grze, świetna jest :D Przemyślenia kota przy kominku z podpaleniem domu i wyjazdem w Bieszczady rozwaliły system ponownie :D Wyczekiwane wesele... pojawił się cudownie tort ale i wuwuzele :D No naparzanie z wuwuwzeli na weselisku ultra przyjemne i realistyczne :D
Przydała się tez restauracyja :) Zielony domek tez super, bardzo fajny i Komunikat o zaciażeniu Miko faktycznie przedziwny no ale jak wiadomo simsiaki maja swoje tajemnice nawet przed twórcą. Satoshiemu operacyja faktycznie wyszła na dobre ,rozbroiła mnie tez praca domowa, nie ma to jak pomoc rodziców, którzy musza zachowac twarz nawet jeśli nie wiedzą o co kaman czyli jak pomóc dziecce :D
Podziwiam pracę tymbardziej jeśli to starsze focisze. Ostatnio miałem podobnie (dlatego Delsu raz ma brode a raz jej nie ma :D )
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 19 cze 2018, 18:33

Zastanawiałam z sie jaką formę literacką te sprawozdanie z gry mi się kojarzy i bingo. To jest chyba najbardziej zblizone do filmików z You Tube - sprawozdanie z gry na zywo opatrzone komentarzem. Tu akurat w odróznieniu do filmików z You Tube komentarz jest zabawny i dowcipny, Nie ma dłuzyzn , akcja leci jak burza a kadry dobrane do komentarza idealnie. Czyli wyzszosc słowa pisanego nad mówionym a i przewaga wycietych i odpowiednio dobranych kadrow z zycia simów w formie zdjec nad filmową akcją , ktora z regiły jest cholernie nudna i zawiera masę dłuzyzn. .Oraz przerywników w formie "Eee. idą spać,,jednak nie,,Edyta chyba idzie do lazienki! Ale trzeba nakatmić kota! Kim by tu nakarmic kota? "
W tym momencie nie wytrzymuje i wyłaczam toto.
Tu zadnych dłuzyzn nie ma i nawet zdjeć kota w nadmiarze nie mozna tu traktowac jako dluzyzny. To jest raczej mile witamy przerywnikm gdzie czytelnik moze zapać oddech . Czytajac komentarz , tak zabawny i dowcipny " zostawila macicę w domu" - padłam , który jest napisany charakterystycznym Tokusowym stylem, to rozywka naprawde przednia.
Przygotowania do slubu i sam uroczysty slub . opis perypetii z tortem, prezent od zmarłego wujka, Miko ktora zaciążyła zdalnie , wampiry ktore z takich czy innych przyczyn nie mogły postawic nogi w kościele - swoją drogą to akurat mozna było przewidzieć XD Wampir na poswieconej ziemi? Never!
No i operacja plastyczna pana młodego - mnie sie z twarzy podobał! Nawet z tym warkoczem. Choc juz zmiany figury byly faktycznie potrzebne...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » wtorek 19 cze 2018, 18:48

kreatora pisze:
wtorek 19 cze 2018, 18:33
.
A dziękuję ci za miłe słowa ♥ Zawsze w sumie robię pierdyliard zdjęć, ale nie wszystkie nadają się do pokazywania albo opisywania. Wolę przedstawiać konkrety, a oczywistości pomijać milczeniem.
I tak jestem mile zaskoczona, że spodobały się moje suche żarty z tego "odcinka"! Najgorzej własnie jest z aktualizacją, gdy jest to opis gry sprzed jakiegoś czasu. Po prostu się nie pamięta a i czasami zapomina o co chodziło w danym momencie, dlatego ten post nie wyszedł do końca tak, jak wyjść miał. no ale co zrobić :P To mimo wszystko sporo historii i głupio byłoby tak po prostu ją pominąć i lecieć dalej.

Ps. Macica Miko for the win.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 23 cze 2018, 13:26

Super! Drgały mi wargi nie raz i nie dwa razy. Wymienną macica to doprawdy świetny wynalazek. Chcesz iść na mały skok w bok? Zostaw macicę w domu - nie dość, że nie będzie dziecka z sąsiadem to jeszcze mąż podleje tym czy owym. Niemogę!
Bardzo się cieszę że uratowałaś dupę Satoshiego! Bo naprawdę, ja nie wiem jak on mógł chodzić i sie uśmiechać po padole, mnie by to ruszało. U mnie wszystkie Simki mają zwykle węższe zadki niż panowie (sorry, Simy, tak mi się podoba!) ale to już przeginka była. Saroś ma więc ładne bioderka, rpzyjemną żonę i mieszka jak Karington. Proste, że w taką rodzinę trzeba się wżeniać, nie czekać, bo tu profity i kasa czekają. Zwłaszcza, że teściowie teraz potentaci bo jają własną restaurację. Mają? Nie wiem, pogubiłam się w ich profesjach. W każdym razie mieli.
Masahiro lasencja jak trzeba, choć to już babcia i to całkiem sporego narybku. Touda... wiadomo. Choć pokazałaś też smutną prawdę o Simach męskich chyba że... ale nie instaluj moda. Skończy się wiek niewinności a zacznie czas cenzurowania fot!
Obrazek

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 27 paź 2018, 16:41

Haha, super opowiastka o dalszych losach rodzinki. :hearts/heavy-black-heart:
O rety jaki olbrzymi ogród im zafundowałaś, padną z przepracowania przy pielęgnacji, a ogrodnik do wynajęcia w simsach coś sie zbuntował, i nie chce przychodzić na parcele leń jeden!!!(przynajmniej u mnie XD)
Śliczne rodzinne fotki i uroczy kociak dołączył do rodzinki. :cat_lovely:
Lewitujący goły Touda rozwalił system i mocno zbulwersował kociaczka :03S-face-with-tears-of-joy:
Nie wynudziłam się i maiłam radochę jak zwykle, gdy czytam i oglądam twoje historyjki. :02S-grinning-face-smiling-eyes: :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 12 lis 2018, 22:18

Tak sobie przemyślałam sprytnie czas, by wieczorkiem poczytać Tokusowe heszki śmieszki. Bardzo fajne heszki. Uwielbiam twój styl, twoją narrację - bo choć hardo dość podchodzisz do sprawy uczuć do Simów - to widać na kilometr, że kochasz te swoje ludziki.
Omajgot - jaka piękna relacja ze ślubnej ceremonii. Wszystko się udało - nawet tort się znalazł... Co gra odpowiednio doceniła przyznając ci medale. Powinny wisieć obok tych zdjęć...
Rudzielce Touda , Satoshi, i czarnokitna Masahiro - to także już takie Twoje swoiste znaki firmowe jak Vimesowski ród Kreatory czy Psotniki Aerici.
Pozazdrościłam ci konsekwencji działania. Jakoś nie umiem się skupić na jednej rodzinie. Wstydź się Alutka - zamiast skakać jak motylek - z kwiatka na kwiatek - ogarnij się wreszcie i zarób sobie taką własną markę :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „(ノ°Д°)ノ︵ (NIE)CIEKAWE FAMILIE TOKUSÓW ◡ノ(° -°ノ)”