#0 MASAHIRO I RUDZIELCE: z czym, co i dlaczego [Tytuł w wersji beta]

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

#0 MASAHIRO I RUDZIELCE: z czym, co i dlaczego [Tytuł w wersji beta]

Post autor: Tokusa » sobota 22 cze 2019, 15:50

Uwaga, uwaga! Mam ważny komunikat!

Z racji zepsucia mi się głównego zapisu rodziny "Kyoushou", i pomiędzy nim a starszym zapisem jest aż miesiąc różnicy, trochę nie bardzo chce mi się tamw racać i robić od nowa to co wzięło i zdechło. No ale Toudów też nie porzucę, co nie? No. To w końcu Toudy.
Ale tak spojrzałam na swoje inne zapisy, w oczy rzuciła mi się miniaturka jednego z nich i doznałam mini olśnienia.

Jakiś czas temu (będzie jakiś rok albo jego pół) wykreowałam nowy zapis. Masahiro i Touda jako dzieci, ze swoimi rodzicami itd. i tak sobie pomyslałam; a czemu by nie! Można spróbować!
I tak oto postanowiłam rozpocząć moją rozgrywkę z Toudami na nowo.

Tytuł roboczy, może ulec zmianie: MASAHIRO I RUDZIELCE

Abe Masahiro to śliczna dziewczynka, która zamieszkała wraz ze swymi dziadkami, rodzicami i braćmi w Wierzbowej Zatoczce, zdawałoby się, że jej relacje z krewnymi są idealne, ale czy na pewno? Rodzina jest dosyć spora, bracia mimo tego, że od dawna są już dorośli, nadal siedzą na karku rodziców, a w domu robi się coraz ciaśniej- dla małej dziewczynki zaczyna być zbyt przytłaczająco, a być może też "dziurę w brzuchu" wierci jej coś jeszcze? Tak więc, po szokującej debacie z rodzicami i dziadkami, głowa rodziny, dziadek Seimei, zgadza się na to, aby Masahiro zamieszkała w domu swojego przyjaciela, przynajmniej na pewien czas, aż w rodzinnym domu sytuacja się uspokoi...

Obrazek
^ Jak można zauważyć, rodzinka rzeczywiście jest niemała. Dziadek, babcia, tata, mama i dwójka braci Masahiro. Zamysł był teoretycznie taki, by Masahiro i Seimei mieli specjalną więź, jak to jednak będzie dalej? Zobaczymy w praniu.

Tymczasem...
Główna rodzina, którą będę grać!
Obrazek
^ Kyoushou!

Pogodni i wiecznie aktywni. Dakki, młoda matka i ratowniczka na "okolicznych" wyspach, wraz z mężem Saitou, wiecznie dobrodusznym ekologiem, wychowują dwójkę dosyć ruchliwych i psotnych dzieci, Toudę i Taigę. Młoda para od dawna zna i przyjaźni się z rodziną Abe, również nigdy nie mieli nic przeciwko przyjaźni małej Masahiro z ich dwójką dziecków, dlatego też wiele się nie zastanawiali, gdy Seimei zaproponował im, by przygarnęli do siebie Masahiro na jakiś czas.
W końcu hej, życie to wieczna przygoda, prawda?

I oto główna obsada:
ABE MASAHIRO
Obrazek
^ Wraz z Toudą robi za teoretycznie dwójkę protagonistów tego wszystkiego. Powiedziałabym, że któreś jest deuteragonistą, ale to niezupełnie oddaje rzeczywistość, a i tak chyba każdy wie jak ja gram, więc raczej takie dzielenie na ról nie ma sensu, więc po co ja to...
W KAŻDYM RAZIE. Młoda Masahiro pomieszkuje na razie w pustym garażu rodziny Kyoushou. Najważniejsze, że nie marznie, ma wygodne łóżko i jest co jest i gdzie lekcje odrabiać, co nie? No. Dziecko geniusz, skrycie rzucająca tęskne spojrzenia swojemu rudemu koledze, które zdają się pozostawać niezauważone...

KUOUSHOU TOUDA
Obrazek
^ ... a przynajmniej on ich nie zauważa.
TO TO DRUGIE Z TEJ DWÓJKI, ALE TO DZIĘKI NIEMU O RODZINIE MÓWI SIĘ "TOUDY". No! Żywe srebro, gotowe obić mordę w każdej chwili, jeśli jego wkurzająca siostra trafi w tarapaty, albo jeśli ktoś spróbuje zrobić krzywdę Masiastej. I niech ktoś spróbuje powiedzieć coś negatywnego o jego rodzicach. On. Jest. Ogniem.
A tak to urodzony sportowiec, po mamusi, a co. Ktoś musi być tutaj samcem alfa, a głupio tak, żeby matka wiecznie miała tę rolę, nie?

KYOUSHOU TAIGA
Obrazek
^ Ta to te spojrzenia zauważa i udaje, że wymiotuje jak Touda i rodzice (ale Masahiro już tak) tego nie widzą.
Śmiała, porywcza, wredna ruda małpa, ale i tak jest z niej całkiem dobra przyjaciółka. Trzeba jednak uważać, bo potrafi gryźć.
Mocno.

KYOUSHOU SAITOU
Obrazek
^ Dobroduszny pan ekolog, jedyna owca w tej rodzinie szatanów i facet od bujania dzieci na huśtawkach.
Aktywnie działający ekolog, który z jednej strony sprząta wyspę i dba o żółwie, a z drugiej podziwia swoją małżonkę, biegającą niczym w słonecznym patrolu...

KYOUSHOU DAKKI z domu CHIGURE
Obrazek
^ W KTÓRYM W SUMIE BIEGA, bo w końcu jest ratowniczką! Można by się śmiać, że to taka Kapitan Planeta, bo łączy w sobie cechy jej dwójki dzieci i Masahiro. Prawdziwa Samica Alfa, Szefowa i Bat w tym domu. Nie waha się, działa i robi to, co jej się żywnie podoba.
Czerwonooka ślicznotka, dla której wielu głupich pozwoliło dać się podtopić, w nadziei na sławne usta-usta.

Obrazek
^ A tak prezentuje się obecnie Wierzbowa Zatoczka. Strzałką jest zaznaczony dom Kyoushou, a w mieścinie mieszka też paru simów, których sama stworzyłam.

Kiedy odcinek na serio? Wtedy, kiedy już będę miała materiał. Jako że zaczynam dzisiaj, wstępnie twierdzę, że może być to piątek, tak najpóźniej.
Mam nadzieję, że nowa wersja "Toudów" wam się spodoba! ^^

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 22 cze 2019, 16:42

Ja czekam na foty topless pana tatusia, a co? Dzieciaka mam podziwiać? Jestem normalna!
Super że wracasz ze swoimi relacjami i będę czytac z przyjemnością. Na razie to prezentacja, więc nie za wiele się dzieje, ale zaraz się podzieje, ja to wiem. :)
Rodzinki wyglądają świetnie a figura pani mamy, łohohohoho! Widać że Touda ma wygląd i gust po starym. :) czekam na dorośnięcie jego siostry Taigi. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 22 cze 2019, 16:45

Zapowiada się super, fajnie że tak objaśniłas wszystkie powiązania.
Kontrasty charakterów moga być tez bardzo ciekawe :) On będzie biegac za żółwiami a ona zakrzyczy mu z daleka czemu garów nie pozmywał :D Tylko skoro żółwie itd to będziesz nimi mieszkac także w nowych tropikach?
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » sobota 22 cze 2019, 16:53

@Aericia WSTĘPNE SCREENSHOTY JUŻ SĄ.
Nudesy na razie ma mamusia. Tate ma w slipach. ALE BĘDĄ. I aye, właśnie chciałam tak by ojciec Toudy i Touda byli do siebie bardzo podobni ^-^

@SimDels mniej więcej tak to wygląda (z tymi garami) XD I nie, nie będą mieszkać na tropikach, ale będą je bardzo często odwiedzać, zwłaszcza że <w mojej głowie> pochodzą z cieplejszych rejonów (ciemna skóra) i trochę nie w smak im zimowanie. Zaczynam grę od wiosny, wiec to jest ich wymówka by zamiast taplać się w osiedlowym basenie, wybierać się na morze.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » niedziela 23 cze 2019, 11:16

Wlasnie zauważyłam, źe Taiga ma stylowkę na Eurona. :) tylko buciki w innym kolorze i brak czapki i okularków. :) to mówi wiele. :)

Planujesz rozmnażać ją i braci Masahiro? Żeby i dynastia Abe rosła w simową siłę i dostarczała genów miastu! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 23 cze 2019, 16:09

@Aericia Ze stylówą to było niezamierzenie! Ale w sumie ma sens, bo to zołza będzie xD

I aye, nie kontroluję co robi rodzina Abe, ale jeden z braci już się wziął za blondynę Kaliente, wyskoczyło mi właśnie że się ochajtali i spodziewają się dziecka, takżetego~

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 23 cze 2019, 16:17

I co? Rodzinka wynajmuje chatę na Sulami? Fajna jest ta dodana opcja wynajmu chaty. Teraz mozesz sie zdecydowac czy przenosisz sie na Sulami na stałe czy tylko na urlop. A dzieciaki gdzie? Zostaly w Wierzbowej Zatoczce czy razem sie wszyscy byczą na plazach? Przeniesienie Abe do rodziny przyjacioł bylo dalekowzrocznym posunieciem ze strony Stworcy. Gorzej bedzie jak ten mod nowy Whickeda z atrakcyjnoscia wyjdzie i sie okaze Touda i Abe wcale nie szaleja za sobą XD No chyba ze pewien Stworca nie zaryzykuje i moda nie pobierze.
Na dzis tylko siostrzyczka Toudy moze sprawiac jednak kłopoty a reszta bedzie sie toczyc jak Stworca przykazał. Z tymi karierami to tez jak z tym osiolkiem zianem i owsem. Mozna zostac z ekologiem w pracy ale mozna zostac i z ratowniczka zamiast puszczac ją samą do roboty.
Ciekawa jestem z kim zostajesz w gzre XD Na moje z tatusiem Toudy :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » niedziela 23 cze 2019, 18:39

Podoba mi się Pani Boss lubię kiedy kobieta ma władzę, tylko czemu te oczy ma czerwone ?
Taka magnes między głowna para się wyczuwa
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 23 cze 2019, 19:00

@Kamelia Dakki ma ślepia czerwone, bo taką mam jej wizję ^^'
W sensie, jak sobie myślałam jaka by była matka Toudy, to właśnie miała być marchewkowo ruda, ciutkę bledsza od niego i czerwonooka. Masahiro też miała mieć czerwone ślepia, ale nigdzie nie mogłam znaleźć takich, by do niej pasowały, więc pozostawiłam bliższy oryginałowi brąz.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 27 cze 2019, 18:49

Tokus się wziął do roboty. Nie wytrzymię!
Super się czyta nawet wprowadzenie. Ale jakoś dziwnie mi zabrzmiało, że rodzice oddali Masiastą na wychowanie! Nie mogłaś jakoś inaczej?

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » piątek 28 cze 2019, 15:59

@Alibali - mogłam, ale nie chciałam (zaczęło się od tego, że: a) chciałam mieć Toude i Masahiro w jednym miejscu, b) rodzina Masahiro jest za duża i nie chce mi się nią grać) xD To ma być właśnie taka dziwna, niezbyt normalna relacja w rodzinie. Dziadek właśnie niby strasznie kocha swoją wnusię, ale założenie jest takie, że traktuje ją jak przedmiot albo zwierzaczka. Ale zobaczę co z tym zrobię. Bo wcześniej nie próbowałam wplatać żadnej fabuły, nawet w malutkim stopniu, do rozgrywki czwórkowych "Toudów".

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 29 cze 2019, 11:14

Rozumiem założenie :) Ale trochę na skróty to będzie :( Bałaś się, że między M a T nie będzie chemii gdy zostawisz to losowi ? :) :) :)
Czekamy więc na relację z dorastania Mashashiro i Toudy.

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » sobota 29 cze 2019, 22:57

@Alibali Nie, przecież w czwórce nie ma chemii :P Po prostu wolałam grać tam, gdzie mi wygodniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „(ノ°Д°)ノ︵ (NIE)CIEKAWE FAMILIE TOKUSÓW ◡ノ(° -°ノ)”