Ogród się zieleni..

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Ogród się zieleni..

Post autor: M3lcik » poniedziałek 09 kwie 2018, 18:20

Na początku dziękuję za założenie mi kącika na moje architektoniczne wypociny :D Co prawda rzadko za młotek chwytam bo boję się,że poobijam sobie palce, ale coś tam czasem zmajstruję...Żeby więc wątek ten nie świecił pustkami przybywam do Was z ogrodem..Taka Melcik w Ogrodzie :D Można powiedzieć,że ogród podzielony jest na 3 strefy : Grillowa - szklana altana z grillem i stołem obiadowym. Wypoczynkowa - altana w rogu jakby ktoś miał ochotę na herbatkę przy plusku fontanny i widokach na pobliski staw, oraz strefa Robocza gdzie można podszkolić się z ogrodnictwa. Jest również mały kącik do ćwiczenia jogi a także dla artystycznej duszy:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » poniedziałek 09 kwie 2018, 19:21

Melciku Ogródek jest przeuroczy, fajnie,że podzieliłaś go na strefy :) Na rzucie widać jak pięknie zagospodarowałaś przestrzeń. Wędrując wzdłuż alejek czuć niemal zapach wonnych kwiatów i słonko na twarzy. Prześliczny jest ten fragment ze starym mostkiem i wodą :cat_lovely: Dodatkowy plus, że własnie to miejsce można uwiecznić na obrazie, bo praktycznie pod ręką mamy sztalugę. Nieopodal drewniana szklarenka, gdzie można coś przekąsić lub się napić. Idąc w druga stronę mamy miejsce gdzie można przysiąść i pooddychać świeżym powietrzem :) aż się nie chce iść do strefy roboczej i pielenia :lol: żartuję, mając taki ogród, przyjemnością jest mieć kontakt z matką ziemią i posadzić kwiaty czy warzywa. Piękne miejsce przyjemne zarówno dla oka, jak i ciała, ale chyba w szczególności dla duszy :a_bravo:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 09 kwie 2018, 20:37

Pięknie to wygląda Marlenko - aż się chce zanurzyć w tej zieleni, zasiąść z kubkiem dobrej herbaty o poranku i posłuchać śpiewu ptaków i rechotu żabek. Wszystko co trzeba tam jest! I szklarenka, i grządki i grill... Ja tak właśnie mam u siebie - mam maleńki ogródek, w którym jest "wszystko" no i wiem, ile jest pracy nawet w takim maleństwie - więc jedynie tego pielenia właścicielowi nie zazdraszczam :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 09 kwie 2018, 22:45

Prześlicznie skomponowany ogród! Nie tylko pięknie kolorystycznie skomponowane i dobrane kwiecie ale i sam pomysł na podzieleni tej przestrzeni świetny!
Szklana altanka jest urocza , ale zabilas mnie tym starym, polamanym pomostem. Ja go do dzis nie odkryłam w panelu budowania! .Skąd to? Stworzone przy pomocy MOO? A moze to CC ? Czy z pakietu akcesorji jakiego nie posiadam? Żaba na nenufarze tez jest cudna i na szczęcie tu juz wiedzialam jak sie tam znalazła i skad jest :cat_8D: Ale ten pomost mnie dręczy .. :cat_hmm:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 10 kwie 2018, 13:25

Przefantastyczne miejsce ,w sumie bardziej przypomina mi rozległy park-ogród botaniczny bo naprawde jest tam co podziwiac i co robić, piękne akcenty azjatyckie ,mostek i wszystko to co sprawia, że jak juz napisali moi szanowni przedmówcy,chciałoby się tam realnie trochę pobyć. Lubię miejjsca w których simowy ludzik będzie miał co robić i tu nudzić sie nie będzie, to świetny plener do malowania obrazów i takie obrazy w sumie możnaby też dac jako bonusoiwa rzecz do tej pracy na galerie ;) Też na ten pomost zwróciłem uwage
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » wtorek 10 kwie 2018, 22:12

Witaj! Pierwsze co i mnie zainteresowało to oczywiście ten pomost, też zastanawiam się czy to element CC czy gdzieś w bugach jest ukryty :) Całość świetnie rozmieszczona i zagospodarowana, każdy sim znajdzie dla siebie tutaj jakieś zajęcie przy którym może się zrelaksować i jednocześnie zrobić coś pożytecznego. Świetnie!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » środa 11 kwie 2018, 11:29

:hearts/heavy-black-heart: Piękny ogród, przytulny i bajkowy. Te zakątki, alejki, siedzonka... super! Aż chce się w takim miejscu odpoczywać! Gratuluję, bo włożyłaś w to wiele pracy. Ogród sprawia wrazenie naturalnego, nie wygląda jak od linijki. Śliczny!
Obrazek

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » środa 11 kwie 2018, 18:31

Dziękuję kochani za te wszystkie pochwały pod adresem mojego ogrodu♥ Sama go polubiłam do tego stopnia,że dom przy którym powstał, musiałam pomniejszyć i teraz Simka moja ledwo po nim się przemieszcza :D

Elu, Matt - mostek jest CC. Sama żałuję,że czego jak czego ale jego w debugu nie uwzględnili :(

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 11 kwie 2018, 18:55

Marlenko, ogródek jest śliczny i pięknie zagospodarowany. Szklana altanka z miejscem do grillowania wygląda jakby żywcem była wzięta z realnego ogródka działkowego :). Cała działeczka obsadzona kolorowymi kwiatkami zaprasza do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, cudnie tam w każdym kąciku. Najpiękniejszy jest ten kawałek z sadzawką i połamanym pomostem :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: i sztalugą malarską, od razu widać, że to zacisze osoby z artystycznym zamiłowaniem. Przepiękne, zaciszne miejsce do którego z przyjemnością się zagląda i niechętnie go opuszcza. Wspaniała praca :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 11 kwie 2018, 19:37

Cudny <3 Ten mostek jest prześliczny! I szklarnia, jejku aż tęsknie za moimi folderami CC ale bez nich jakoś łatwiej mi sie gra. Wyrzuciłam wszystko co nie jest w CAS po aktualizacji psy i koty, nie miałam siły aktualizować wszystkiego.
Świetnie zagospodarowany, jest po prostu idealny <3 Bardzo podoba mi się dobór i ilość roślin, czuć zapach kwitów w powietrzu ale nie ma poczucia bałaganu i nawalenia byle więcej. Super praca <3

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » niedziela 15 kwie 2018, 17:22

Zahrada je velmi hezká a líbí se mi její rozdělení na odpočinek, grilování a koutek na sázení :hearts/heavy-black-heart:
Zaujal mě rybníček s rozbitou lávkou to vypadá originálně :10-smiling-face-smiling-eyes:
Taky spousta krásných květin s fontánou se mi líbí :) Vidím i koutek pro malíře,skvělý nápad :)
Pěkná práce Marlenko :a_bravo:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 15 kwie 2018, 23:16

Cudny ogród Marlenko :hearts/heavy-black-heart:
Wspaniale rozplanowany i dopieszczony kwieciem oraz drobnymi detalami. Moje ulubione miejsce to strefa wypoczynku. Ślicznie wygląda ten kamienny krąg, pewnie też CC.
Tak jak wszystkich, zaciekawił mnie również mostek przy uroczym stawie z żabką. Naprawdę szkoda, że nie dali do debug tego z gry. :50-slightly-frowning-face:

Ech, chciałabym mieć taki w realu, ale to marzenie ściętej głowy, bo mój jest malutki i może służyć jako wybieg dla kota. :03-face-with-tears-of-joy:

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » wtorek 17 kwie 2018, 12:16

No, ja na pewno poczułam tą wiosnę (pomimo, że za oknem mam deszcz)... Śliczny, klimatyczny ogródek, który ma wszystko co simom (i nie tylko ) potrzebne do radowania się pięknym, słonecznym dniem. Urokliwe zakamarki, raj dla ogrodników... Pięknie :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » sobota 21 kwie 2018, 20:45

Piękny ogródek. Mostek przy jeziorku uroczo wygląda. Szczególny jest kącik dla artysty, dookoła piękno i inspiracja w postaci kwiatów . Stoliczek z krzesełkami aż się proszą, aby przysiąść i napić się lemoniady . Odpoczywałabym w takim ogródku :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Melcikowe budowle”