Mody <3

Ubrania, meble, makijaż... Linki, opisy i ciekawostki.
Kacper1702
Roznosiciel kawy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 07 kwie 2019, 16:56
Origin ID: Kacper1702

Mody <3

Post autor: Kacper1702 » poniedziałek 08 kwie 2019, 21:03

:13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Hej poszukuję xD Alicje z forum the sims z innego o ile wiem zna się na ts3 więc napisze jak napisze w tym temcie

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 09 kwie 2019, 01:02

No jestem... O co kaman?

Kacper1702
Roznosiciel kawy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 07 kwie 2019, 16:56
Origin ID: Kacper1702

Post autor: Kacper1702 » wtorek 09 kwie 2019, 20:04

Witam:)
Jeśli chodzi to szukam modów do 3 mogłabyś dać mi jakieś linki albo folder zrobić czy coś
Pozdrawiam :)😃

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 09 kwie 2019, 20:46

Kochany - folderu ci nie zrobię - bo to jest mnóstwo godzin, które spędziłam na pobieraniu, a na dodatek nie wiem co cię interesuje. Musisz sam sobie znaleźć.
Największe źródła wszelkiej zawartości niestandardowej - czyli po angielsku custom contents, czyli w skrócie cc (cece) znajdują się na The Sims Resource i Mod The sims. Na obu można pobierać w dowolnej ilości, z tym, że na TSR trzeba odczekać 10 sekund podczas pobierania (wyświetlane są podczas tego oczekiwania reklamy). Na MTS pobiera się od razu, gdy tylko klikniesz.
Podstawowa zasada - pobieraj TYLKO to, co ci naprawdę jest niezbędne. Do trójki opłaca się mieć najwięcej patternów i terrainów, gdyż malując obiekty możemy je tak odmienić, że producenci swoich własnych obiektów nie poznają :) Tym jeszcze trójka przewyższa czwórkę.
Pobieraj tylko od sprawdzonych twórców.
Po instalacji cc usuń wszystko z folderu downloads (co się instaluje za pomocą launchera - to wszystko ląduje w folderze download w lokalizacji Dokumenty/EA/TS3 - i to wszystko jest już tam zbędne. Jeśli chcesz sobie zachować na przyszłość - wszystko zgraj na płytę.
Jutro ci dopiszę linki - dziś padam na nos...

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 3 Obiekty CC”