Simowa atrakcyjność - jak dobierać w pary Simów? (90% pewności).

Mnóstwo ciekawych porad ułatwiających rozgrywkę w The Sims 4
Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Re: Simowa atrakcyjność - jak dobierać w pary Simów? (90% pewności).

Post autor: Aericia » poniedziałek 25 lis 2019, 22:00

Niestety, trzeba anulować pierwsze posty, bo mod już nie podpowiada atrakcyjności. Simowie pojawiają się w grze z czystym panelem wickeda i tyle. :( to potem się chyba jakoś zapełnia, nie wiem, bo ja ustawiam swoim Simom to wszystko sposobem.

1. Tworzymy w CAS parę lub pary Simów. Zaznaczamy że mają być małżeństwem. Działa to zarówno na nowe Simy jak i te grane przez nas wcześniej i trzymane w bibliotece. (gra powinna im ustawić tę ukrytą atrakcyjność i skierować ją na wybranego Sima)
2. Wybieramy jednego z Simów, klikamy i w Attractiveness/Generate All zaznaczamy opcję "ustaw atrakcyjność opartą na romantycznych partnerach". To powinno sprawić, że wszyscy nasi Simowie otrzymają odpowiednie ustawienia z automatu (warto jeśli chcemy się pobawić tym fajnym nastrójnikiem ataku atrakcyjności).
3. Wybieramy jednego z partnerów i w menu MCCC wybieramy Związki>Rozwiedź się>Zapomnij wszystkie związki.
4. Smutny nastrójnik rozwodowy możemy usunąć za pomocą MCCC w dziale Cheats>Informacje o Simie>Kontrola nastroju>wyczyść nastrójniki.

Podpowiedzi!
1. Po każdym wejściu do gry upewnijcie się, że atrakcyjność się nie wykasowała. Wystarczy kliknąć na wybranego Sima i sprawdzić jego preferencje, np. płeć czy włosy. Jeźeli będzie pusto, trzeba załadować save jeszcze raz aż cechy się pojawią. To jest, niestety, bug wickeda. :/
2. Dla większego efektu warto dokładnie przestudiować UBRANIA Simów. Otóż okazuje się, że chyba mają spore znaczenie. Jeźeli np. Simowi podobają się panie elegancko ubrane w stylu rockowym, w kolorach czarnym i fioletowym to (generalnie mamy problem!) należy wejść do CAS i ją trochę poprzebierać. Warto zaznaczyć sobie kolory: czarny, purpurowy, kategoria: oficjalne, styl: rockowy i tak w miarę możliwości ubrać Simkę na każdą okazję.
3. Dla lepszego efektu można wykupić Simom dodatkową wickedową cechę "widoczny", "wyróżniający się" czy jakoś tak. Kosztuje chyba 1000 punktów satysfakcji a podnosi atrakcyjność. Z zaledwie atrakcyjnego Sim zmienia się w ekstremalnie atrakcyjnego.

Najnowsza aktualizacja wprowadziła sporo nowych rzeczy.
Mamy informację jaki poziom atrakcyjności Sim ma z innymi (znajdziemy ją w panelu znajomych, tam gdzie cechy i poziom znajomości).
Simowie zaczynają się do siebie przyciągać! Turbo napisał, źe możemy zauważyć zmiany (i ja je zauwaźylam w akademiku!).

Kilka dni temu płakałam, że Sim nie chce za bardzo lubić mojej Simki... Nie wiec m ży to była przyczyna, ale ja mu poustawiałam w atrakcyjności co ma mu się nie podobać (tzn. Simka ma niebieskie oczy, więc ten odcień lubi, a wszystkie inne odznaczyłam jako brzydkie). Jako że dziewczyna była syrenką zaznaczyłam, że nie lubi innych ras (w tym ludzi)... No wlasnie, tylko że syrenka jest przez cały prawie czas w ludzkiej postaci! :D dlatego jeśli wybrany partner jest Simem okultystycznym atrakcyjność ustawi się: lubi człowieka i syrenę! A ja mu tego człowieka odznaczyłam i się dziwiłam, e mu się Simka nie podoba. :D ale to oznacza, że atrakcyjność Turbo zaczęła chyba wpływać na preferencje Simów. Albo mu EA zrobi nalot na interes albo nie wiem... :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 - rozgrywka”