MODERN GEO

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

MODERN GEO

Post autor: Ktosik » poniedziałek 16 kwie 2018, 20:22

Modern GEO

Typ parceli: mieszkalna
Wielkość parceli: 40x30
Koszt: 191.725 $

DOWNLOAD

Nowoczesny dom dla rodziny z dziećmi. Posiada sypialnię dla dorosłych, pokój nastolatka i pokój dla malucha, 3 łazienki, kuchnię, salon, salę taneczną z barem oraz pomieszczenie relaksacyjne z sauną. Na zewnątrz znajduje się basen, jacuzzi, kącik grillowy i mały ogródek.
Zapraszam do oglądania :01-grinning-face:

GEO01 hagrid40.jpg
GEO02.jpg
GEO03.jpg
GEO04.jpg
GEO05.jpg
GEO06.jpg
GEO07.jpg
GEO08.jpg
GEO09.jpg
GEO10.jpg
GEO11.jpg
GEO12.jpg
GEO13.jpg
GEO14.jpg
Rzuty
gora H30.jpg
parter H30.jpg
piwnica H30.jpg
Dom jest dedykacją dla Eli @kreatora i Alinki @olivkasims, w podziękowaniu za wparcie i mobilizowanie mnie do budowania, gdy miałam okres zniechęcenia grą. :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 16 kwie 2018, 23:38

Niesamowita bryła :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: wraz z tymi obrazami wewnatrz tworzy klimat takiego amerykańskiego retro (nie znam teraz włąściwego okreslenia ale Mati sie tym inspirował jakiś czas temu).
Bardzo pomysłowo, wydaje się, że budynek jest bardzo owalny, oryginalna bryła.Wnętrza przestronne i w takim właśnie ciekawym klimacie ale genialny jest tez sam zamysł ustawienia go na skale choć w sumie nazwa Geo zobowiązuje :) Wracając do wnętrz, zadbałaś tu o każdy detal, siedzonka w kuchni sa w różnych kolorach co tworzy fajny pozytywny akcent zaś cała kuchnia jest mega fajnie zrobiona :cat_happy:
Bardzo fajna niepowtarzalna praca, pobiorę i z wielka chęcią wypróbuję ta wspaniałą pracę dla wspaniałych architektów simowych :) :a_bravo: :hearts/green-heart:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » wtorek 17 kwie 2018, 12:13

No i cóż tu napisać takiej mistrzyni kielni i wyposażenia wnętrz? No pięknie jest. Jak zwykle u ciebie panuje pełna równowaga między zewnętrzem a wnętrzami. Ogród płynnie przechodzi w dom... Wnętrza w ciepłych, przytulnych kolorach i te obrazy! Przepięknie :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » wtorek 17 kwie 2018, 14:49

Velmi hezký moderní dům :hearts/heavy-black-heart:
Skvělý nápad s otevřenou terasou kolem celého domu a taky pěkné posezení u bazénu :14-face-throwing-a-kiss:
Interiér je moderní a hezky barevně sladěný a taky se mi líbí všude velká okna a plno světla v domě :10-smiling-face-smiling-eyes:
Super stavba Gabi,jako vždy :a_bravo:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 18 kwie 2018, 23:24

Ło, kosmos!
Ok, to ja wyjątkowo nie będę słodzić (jeszcze). Bryła jest nie dla mnie, nic nie poradzę ale nie jestem fanką aż tak nowoczesnych kształtów co wcale nie oznacza, że mi się nie podoba :) Doceniam skomplikowanie, szalenie podoba mi się pomysł z kamiennym wsparciem dla domu i kolumną podtrzymującą resztę. Naprawdę można pomyśleć, że jakoś udało Ci się dobrać do edytora terenu :D Basen z miejscem do wypoczynku na kładce też wyglądają super ♥
Dom jest piękny ale moje simy to proste dziołchy ze wsi i sztuka nowoczesna je onieśmiela i krępuje :P Za to totalnie lofciam zieleń wokoło domu ♥
Co do wnętrz to nie mam już żadnego ale :cat_lovely:
Kuchnia z kolorowymi hokerami :cat_sad3: salon :cat_sad3: łazienka :cat_sad3: JAKIE TO ŁADNE! ♥
Niesamowicie łączysz kolory, zwłaszcza sauna mnie kupiła i niebieska ściana przy barze, daaaaamn! Looks so good! Mozaika z desek do krojenia na ścianie też cudowna ♥ W ogóle obrazy cały czas sprawiają, że wnętrza kojarzą mi się z domem gwizdy Hollywood z lat 20stych (niby nowoczesne ale i nienachalnie eleganckie)
Piękna praca ♥

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 20 kwie 2018, 01:09

Skądinąd wiem jaki był pierwowzor tego domu i miałam przyjemnosc podgladać proces powstawania bryły. Powiem krótko - ja bym sie tego w życiu nie podjęła! Dom osadzony na skale z pogietymi scianami, pełno tarasów. Jak to oddać w simsach? To było takie prywatne wyzwanie , ktore postawiłas samej sobie i wywiązałaś się z tego perfekcyjne. Ja zwiałam szybciutko po oglądnięciu tej chaty pierwowzoru z realu i nie bardzo wierzylam ze Ci sie to uda. I oczywiscie nie powinnam wątpić, bo taki mistrz kielni jak Ty dał sobie z tym tadę śpiewająćo i wybudował przebój Galerii XD . Oryginalność i kreatywność bowiem tam się ceni bardzo wysoko XD
Oczywiscie nie jest to kopia tej chaty z realu. Z realu była tyko idea - dom na skale o nieregulatnej bryle . Przetworzylas te idee w piekną modernistyczną chate, i nie tylko piękną ale i grywalna. ( Wszyscy wiedzą ze mam fioła na punkcie grywalnośći XD) .
Wnetrza sa absolutnie doskonałe.Harmonijne kolory , wywazone dekoracje - wszystko konsekwentnie w stylu modern .
Wszystkie mi sie podobały ale w oko mi wpadła ta sypialnia. Cudny minimalizm - dokładnie me gusta , ale dobranie koloru do dolozonej tam mozaiki z desek na ścianie do koloru ramki zdjecia mnie juz powaliło. To sie nazywa perfekcja!
Obrazek
Jak napiszę "cudna praca" to juz bedzie banał, bo wiele osób tak pisze - cholernie trudno jest wymyślic oryginalny , oddajacy sprawiedliwosc dziełu komplement. Ta praca jest niepowtarzalna! :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » sobota 21 kwie 2018, 20:41

Świetna chata, przychodzi mi na myśl, że mieszkają tam aniołki Charliego :). Taki lekko amerykański styl lat 70 , retro, coś w te klimaty. Wnętrza urządzone elegancko, jest przestrzeń ,nie ma zbędnych gratów. Niesamowity kształt bryły i dachów, bardzo nietuzinkowy.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 25 kwie 2018, 20:33

Kochani, serdecznie dziękuję za komentarze. :hearts/heavy-black-heart:
To dość stara praca, budowana w mękach :03-face-with-tears-of-joy: ponad rok temu. Ela wspomniała o fotce z realu, więc pokażę zakręcony dom, który był moją inspiracją.
dom.jpg
Zauroczyły mnie również, obrazy Tamary Lempickiej, zaadoptowane do simsów, więc ozdobiłam nimi wnętrza, łącznie z kibelkiem. :03S-face-with-tears-of-joy:

Bardzo się cieszę, że dom Wam się spodobał, czy to częściowo, czy w całości. Szczere opinie są zawsze mile widziane. :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » środa 16 maja 2018, 13:36

Wspaniały projekt Gabi :hearts/heavy-black-heart: Piękne otoczenie tylko dodaje mu uroku. Uwielbiam takie wnętrza :hearts/heavy-black-heart: Pięknie bawisz się kolorami i w świetny sposób łączysz tu obiekty, tu się nie da wybrać które jest naj , bo wszystko jest perfekt :a_bravo:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 21 maja 2018, 11:22

Super eleganckie wnętrza, cudowna aranżacja ogrodu i genialne rozwiązania architektoniczne. Po prostu zachwycający budynek :a_bravo:
Szczególnie urzekł mnie basen i jego otoczenie :hearts/heavy-black-heart:
GEO03.jpg

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 01 paź 2018, 20:31

@krulih2 , @bobas52 - ślicznie Wam dziękuję za miłe słowa :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”