Corvo Bianco - projekt "Simtopia City"

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Corvo Bianco - projekt "Simtopia City"

Post autor: Ktosik » poniedziałek 05 sie 2019, 22:52

Jest mi ogromnie miło, że mogłam brać udział w forumowym projekcie „Simtoipia City”. :01-grinning-face:
Nasze miasto jest różnorodne pod względem stylu budownictwa, lecz dzięki temu jest właśnie ciekawe i nietuzinkowe. Już nie mogę się doczekać finiszu, by je pobrać wraz z lokatorami. :01-grinning-face:
Moją „cegiełką” do tego projektu jest willa Corvo Bianko. Miałam sporo frajdy przy jej budowie. Chciałam, by jakoś mnie odzwierciedlała, więc zaszalałam z kolorystyką (jest tam prawie cała paleta moich ulubionych barw XD). Być może wyszedł z tego taki misz-masz, ale to przecież zabawa. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Dom jest dość duży (posiada trzy sypialnie), więc chętnych do wspólnego pomieszkiwania serdecznie zapraszam. :01-grinning-face:

01 Corvo front.jpg
02 Corvo p bok.jpg
03 Corvo l bok.jpg
04 Corvo ogród.jpg
05 Corvo ogród 2.jpg
06 corvo taras.jpg
07 corvo kuchnia.jpg
08 corvo kuch.jpg
09 corvo barek.jpg
10 corvo salon1.jpg
11corvo salon2.jpg
12 corvo laz.jpg
13 corvo syp.jpg
14 corvo hol.jpg
15 corvo hol.jpg
16 corvo syp brąz.jpg
17 corvo syp dziec1.jpg
19 corvo syp zielona.jpg
20 corvo lazienka g.jpg
rzuty Corvo Bianco.jpg
DOWNLOAD

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 05 sie 2019, 23:08

Jest niesamowita, niezmiennie jestem pod wrażeniem no ale tak to jest kiedy sie robi coś od siebie z pasja tak jak u Ciebie. Super, że pozostawiłas kawałek swojej pasji we wspólnym projekcie. Bardzo statannie dopieściłaś szczegóły otoczenia, na widoku z góry to wygląda wręcz jak z innej gry albo jak rzut modelu nie wirtualnego (tak mi sie jakoś troche z klockami skojarzyło). Pomysły sa tu nietuzinkowe, fajnie wygląda kawałek ruinki w łazience, salon z łukami i szaleństwo świetnie współgrających ze spoba barw okraszone świetnymi obrazami. Magia! Super, że zaprezentowałas go oodzielnie.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 05 sie 2019, 23:53

Zakochałam sie we wnetrzach tego domu :hearts/heavy-black-heart:
Co jedne to piekniejsze. Bardzo radosne dzieki kolorom, a jednoczesnie niezmiernie eleganckie. Lazienka w odcieniach czerwieni to mistrzostwo swiata w dobieraniu kolorów. Blekitna z sennym nastrojem sypialnia, przytulna i jednocześnie elegancka. Wszystkie wnetrza są prześliczne, z oryginalnie dobieranymi kolorami a otoczenie domu to juz bajeczka.
To chyba jeden z najpiekniejszych domow jakie popełniłaś :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 06 sie 2019, 10:18

Gabi, wiesz że uwielbiam Twoje parce :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: , bo już niejednokrotnie dawałam temu wyraz. Ich walorem jest to, że każda ma swój niepowtarzalny klimat i kiedy tworzysz modern, to jest on od piwnicy aż po dach stricte nowoczesny.
Nie mogło być inaczej i w tej rezydencji. Piękną zewnętrznie konstrukcję dopełniają wspaniale zaaranżowane wnętrza. Nigdy nie byłam w Hiszpanii ( więc mogę strzelić tu gafę) ale ta posesja kojarzy mi się z dawnymi hiszpańskimi hacjendami.
Przyznam się szczerze, że nigdy też nie wpadłabym na pomysł użycia fragmentów ruin murów za elementy dekoracji pomieszczeń.... aż do chwili kiedy zobaczyłam u Ciebie jak wspaniale komponują się z wystrojem. Dzięki temu spojrzałam na nie łaskawszym okiem.
Zastosowanie kawałka muru jako półki (zarówno w pokoju jak i łazience) czy wkomponowanie go w obudowę kominka, nadało pomieszczeniom nową ciekawą stylizację :a_bravo:

Podsumowując wspaniały projekt z całym mnóstwem ciekawych rozwiązań architektonicznych oraz kolorystyką, która pobudza do życia ... zaraz po przekroczeniu progu domostwa.

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » wtorek 06 sie 2019, 16:54

Udał Ci się Gabi jako bryła, choć z przodu wygląda lepiej niż z tyłu to robi wrażenie. Płaskie niskie dachy, to styl idealnie śródziemnomorski. Z wnętrz najbardziej lubię salon oraz sypialnię z łóżkiem w liście. Kuchnia ładna , jednak ta majestatyczna zasłona nad nią strasznie dominuje. Łazienka w kolorze jasnej cegły też mi się podoba.
Jeszcze słowo chcę powiedzieć o krajobrazie, pięknie i idealnie równo wyszły Ci też ścieżki, jak od szablonu i jeszcze ta furteczka do ogródka , cukiereczek
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 07 sie 2019, 13:54

Piękny duży dom w stylu, który można uznać zarówno za śródziemnomorski, jak i nieco hiszpański, ale wszak i Hiszpania ma swój udział w Śródziemiomorzu. Kuchnia natomiast kojarzy mi się troszkę grecko przez ten rozbielony kobalt i wzór kafelków.
Ogród to prawdziwa perełka. Pięknie zaplanowany i zagospodarowany. Zaraz zakrzątnęłabym się tam, zerwała pomidory dojrzałe w słońcu i powiązała w pęczki lawendę. A po wszystkim usiadła na zacienionym tarasie w lekkim powiewie bryzy - z kubkiem świeżo zaparzonej mięty :)

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 09 sie 2019, 01:06

Kolejny cudny, zachwycający projekt. To wręcz nie do wiary, jak można tak lekko przejść od stylu super nowoczesnego do śródziemnomorskiego. Tylko prawdziwi mistrzowie to potrafią. Chylę więc nisko czoło.
W tym miejscu przyznam się, że od dłuższego czasu buduję "chatę" w takim stylu. Tylko,że buduję, burzę, znowu buduję, znowu wyburzam, bo efekt za każdym razem jest marny. Chyba nigdy nie osiągnę takiego mistrzostwa :( Dosyć jednak smędzenia.
Kreatora pisze, ze zakochała się we wnętrzach domu, ja zaś zakochałem się w samej bryle i otoczeniu domu. Szalenie podoba mi się jezioro, nad którym króluje strach oraz staw z fontannami i altaną. Chętnie tam bym się zaszył i nasłuchiwał śpiewu ptaków i szumu wody. Relaks murowany :). Zachwycająca jest także jadalnia i salon, i kuchnia, i sypialnie, i ... można tak zachwycać się bez końca.
Jeszcze raz podkreślę - cudo, cudo , cudo!!!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 18 wrz 2019, 01:03

Ogromnie się cieszę, że ten dom do naszego wspólnego projektu tak ciepło przyjęliście. :hearts/heavy-black-heart:
Pięknie dziękuję za tyle pochwał w komentarzach, aż się zarumieniłam.:10-smiling-face-smiling-eyes:

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”